tulokvio

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Makeup Blending Sponge

Catrice Makeup Blending Sponge
2016. szeptember 29.

Ez az első ilyen smink szivacsom, úgyhogy nincs összehasonlításom sem a Beauty Blender-hez, sem a RT Miracle Complexion Sponge-hoz.
Szépen és gyorsan fel lehet vele vinni az alapozót, természetes lesz a végeredmény. A formája miatt könnyű vele dolgozni a szem alatt és az orr mellett is. A szivacs egész puha, rugalmas.
Nem nő meg ha vizes lesz, de ez igazából nem zavaró.
Ami hátrány, hogy hiába mosom ki rögtön használat után nem tisztul meg teljesen.
Nem régóta használom csak, így nem tudom, hogy mennyire lesz strapa bíró.
Egyenlőre mehet rá az 5* :)
(egyébként azt nem tudom, hogy lehet-e már itthon kapni, én Ausztriában vettem)

Update:
Sajnos rá kellett jönnöm, hogy az újdonság varázsa vakított el. azóta volt szerencsém a real techniques szivacsához, és hát ég és föld. Ez a szivacs nagyon kemény hozzá képest és sok terméket nyel el, összességében csalódás.

Garnier Néó Deodorant

Garnier Néó Deodorant
2015. május 1.

DM-boxban volt, magamtól nem hiszem, hogy megettem volna, és nem is vesztettem volna vele semmit. Az illata nem igazán nyűgözött le. A csomagolása nagyon nem praktikus, amikor kifogyóban van alig lehet belőle kipréselni valamit. A ruhán is hajlamos foltot hagyni, és annak ellenére, hogy az izzadással nincs különösebb problémám úgy érzem, hogy ez konkrétan semmit sem segít. Sajnálom, hogy így lehúzom, de nekem tényleg nagyon nem jött be. :(

Ebelin Entwirrkünstler Hajkefe

Ebelin Entwirrkünstler Hajkefe
2015. május 1.

Gondolkodtam, hogy ezt vagy a TT-t vegyem-e meg, aztán a DM-ben egy hirtelen felindulásból elkövetett vásárlás keretében a kosaramban landolt. De egyáltalán nem bántam meg, hogy emellett döntöttem (habár a TT-t nem próbáltam, de mivel a célnak ez is tökéletesen megfelel, már nem is akarom). Tényleg sokkal kellemesebb vele fésülködni mint egy hagyományos hajkefével, nem tépi, nem húzza annyira a hajat. A formája is jó, kényelmesen kézre áll és nem csúszik ki az ember kezéből. Én abszolút elégedett vagyok vele.

Barry M Cor Balmy Színezett Ajakápoló

Barry M Cor Balmy Színezett Ajakápoló
2015. május 1.

Egy Pink Pandás rendelésemhez kaptam ajándékba egy Adam & Eve árnyalatút, aminek gyakorlatilag nincs színe, egy kis fényes csillogást ad az ajkaknak. Az illata és az állaga is kellemes, ápolja az ajkakat, de igazából semmi különös, ezt alacsonyabb áru társai is tudják.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. április 28.

A legnagyobb baj vele a színválaszték. Nem vagyok egy hófehéreké, így a 03-s árnyalatot vettem meg, ami a drogéria fényeinél jónak is tűnt, otthon vettem csak észre, hogy konkrétan narancssárga... de adtam neki még egy esélyt és a 02-s árnyalatot is beszereztem, ami így télen még jó is volt, így nem bántam meg. A fedése tényleg nagyon jó, pattanásokat bőrhibákat szépen el lehet vele fedni, és tartós is. Szem alá azonban sose használnám, ahhoz túl sűrű.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2015. április 28.

Tényleg segít a száraz hajvégeken, ápolja és puhává teszi a hajat, és így kevésbé töredezik (persze a már töredezett hajszálakkal nem tud sok mindent kezdeni, de megelőzésre jó). Az illata szerintem nagyon jó.

Avon Naturals Édes Fűszerek és Vanília Ragyogást Adó Testápoló

Avon Naturals Édes Fűszerek és Vanília Ragyogást Adó Testápoló
2015. január 8.

Az illata kellemes, elsőre kicsit töménynek tűnhet, de felkenve kellemes. Nagyon gyorsan beszívódik, és tényleg jól hidratál.
Ajándékba kaptam, így először kicsit meglepődtem a csillámokon. Nem tudom, ki hogy van vele de én nem igazán szeretem őket.
Esténként használom, és szerencsére reggelre "leperegnek" így másnap nem nézek ki úgy, mint aki most lépett ki a twilightból, így igazából ez sem zavaró.
Összességében azt mondanám rá, hogy jó.

Labello Milk & Honey Ajakápoló

Labello Milk & Honey Ajakápoló
2014. december 13.

Kellemes az illata, de télre nekem egy picit kevés, de egyébként nagyon jó kis termék.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2014. december 11.

A bőrgyógyászom javasolta, hogy ezzel mossak kezet, ha kijönne az ekcémám, mert ez nem irritál, és tényleg nem! :)
Az állaga eleinte nekem nagyon furcsa volt, de hamar megszoktam, kellemes hidratált és puha lesz a bőröm tőle, és sokáig elég egy tubus, újra vevős :)

Isana Q10 Bőrfeszesítő Testápoló Lotion

Isana Q10 Bőrfeszesítő Testápoló Lotion
2014. december 10.

Gyorsan beszívódik, kellemes az illata, talán egy kicsit hidratálhatna jobban is, de így sem rossz. Feszesítést én sem tapasztaltam, de ennek ellenére az árát megéri.