tundemaria

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

OPI Körömlakk

OPI Körömlakk
2015. december 28.

Malaga Vine árnyalatot használom, nagyon gyönyörű szín. Két rétegben fed, és akkor szép fényes és tartós valamennyire, ha az OPI Start to finish termékkel használom együtt. Kb. 3 nap, amit kibír hibátlanul intenzív igénybevétel mellett. A száradási ideje viszonylag gyors, ha sikerül vékonyan felvinni a rétegeket. Mivel 15 ml van az üvegben - ez több, mint az átlag körömlakkok mennyisége - az egységára nem sokkal több és érdemes akciósan venni.

UPDATE
Kipróbáltam a My private jet árnyalatot is, kellemes meglepetés volt. Gyorsabban szárad és jobban fed, mint a bordó lakk. Nagyjából ugyanannyi ideig tart és végig fényes marad, de ezt is alapozó és fedőlakkal együtt használom. A fémpénzzel ez a szín sincs jó barátságban, könnyen lepattan a széle. Marad a négy csillag.

Estée Lauder Pure Color Körömlakk

Estée Lauder Pure Color Körömlakk
2015. december 14.

Nagyon szépek a színei. Annak ellenére, hogy az élénkebb színeket kedvelem, a 01Sheer Nude árnyalat a kedvencebb ebből a sorozatból. Régóta kerestem egy ilyen szép színt. Egy rétegben könnyű és áttetsző. Igazán jól 3 vékony rétegben mutatja meg a színét. 3-5 napot bír fedőlak nélkül, végig fényes marad.

Clinique Superbalm Hidratáló Szájfény

Clinique Superbalm Hidratáló Szájfény
2015. december 3.

Egy szetben volt benne, mintegy ajándékként. Kíváncsiságból kezdtem el használni és kellemesen csalódtam. A 02Raspberry szín van meg nekem, aminek minimális, de tényleg minimális a színe. Őszre, télre, hideg időben kellemes viselet, nem ragacsos, kellemesen hidratál. Csak hidratálónak drága, így az ára miatt nem hiszem, hogy állandó vevője leszek.

Schauma Q10 Balzsam

Schauma Q10 Balzsam
2015. december 3.

Hosszabb ideje a fürdőszoba lakója. Nekem a hajam tartós használat után és nyáron egyértelműen korpássá tette. Egy idő után már kétnaponta kellett volna hajat mosni, akkor váltottam másra. A család más fiatalabb tagjának nagyon hosszú és vékony szálú hajára egyelőre, úgy tűnik, hogy beválik, mert nagyon jól kifésülhető és fényes lesz tőle, de nem lesz olyan könnyen szállós, kezelhetetlen. Az illata kellemes, egy darabig még marad a fürdőben.

La Roche-Posay Cicaplast

La Roche-Posay Cicaplast
2015. november 29.

Nem tudom, hogy pontosan mi és hogyan hat ebben a krémben, de a felszíni nagyobb hegeket is úgy eltünteti, hogy semmi nyoma nem maradt, még arcon sem. Sokféle, nem túl mély bőrsérülésre használható, kézen, lábon is, a hámosodás elősegítése miatt. Nagyon keveset és naponta maximum két alkalommal érdemes használni, úgy, hogy legyen ideje a krémnek beszívódni és hatni. Eddig erre a célra nem találtam jobbat. Nem olcsó, de nagyon sokáig elég.

Yves Rocher Kézápoló Elixir Radírozó Szemcsékkel (régi)

Yves Rocher Kézápoló Elixir Radírozó Szemcsékkel (régi)
2015. november 29.

Kellemes meglepetés volt ez a kézradír. Szépen hidratál és ápol, egyenletesebbé teszi a bőrszínt a kézen. Tartósan nem hidratál, érdemes inkább este használni és reggel egy másik hidratálóval hidratálni. Még nem próbáltam más ilyen jellegű terméket, de ez, úgy tűnik, ez valamennyire beválik.

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2015. november 29.

Még nem igazán tudok mit kezdeni ezzel a krémmel. Bekenve azonnal beszívódik, semmilyen réteget nem képez, majdnem olyan, mintha be sem kentem volna. De csak majdnem, mert a körmök környékét hidratálja. Többet kell belőle használni, mint más hidratálóból, de lehet hogy szimplán csak nem teljesít olyan jól hideg időben. Az illata nagyon fura. Még tesztelem.

Vichy Liftactiv Advanced Filler

Vichy Liftactiv Advanced Filler
2015. november 22.

Nagyon könnyen beszívódó krém és szinte azonnal szemmel látható, ahogy a ráncokat kisimítja. Mivel retinolos krém, érdemes a bőrt hozzászoktatni, ahogy ajánlják és másnaponként használni. Úgy tapasztaltam, nem is muszáj minden nap krémezni vele. Kevés is elég belőle úgy is hatásos. Csak az ára miatt négy csillag.

Nivea Dry Comfort Golyós Dezodor

Nivea Dry Comfort Golyós Dezodor
2015. június 30.

Az illata nagyon jó és ezzel véget is ért a pozitív tulajdonságok sora. A ruhán nyomot hagy, a hatása nem tart ki egész nap. Nyáron kezdtem el váltani és azért, hogy ne dobjam ki télen ismét használtam, de akkor is elég gyengén teljesített.

Artistry Essentials Pórustisztító Maszk

Artistry Essentials Pórustisztító Maszk
2015. június 30.

Meglehetősen kiadós termék, egy tubus nagyjából egy évig tart. A bőröm kisimul és egyenletesebb lesz a színe a használat után. A pórustisztító hatása már egy használat után látható.Ha valaki nem biztos a hatékonyságában, használja csak az egyik arcfelére és utána vegye szemügyre a különbséget. Az időszakosan megjelenő pattanások helyi kezelésére, gyors eltüntetésére és bőrnyugtatónak is kiváló. Mivel sokáig tart és biztos a hatása évek óta veszem.