Tündér9

Regisztráció dátuma: 2014. július 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. július 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Lavera Basis Sensitiv Fogkrém Echinacea Propolis

Lavera Basis Sensitiv Fogkrém Echinacea Propolis
2016. augusztus 8.

Teljesen jó fogkrém. Nem habzik durván, nem olyan mentolos, hogy szétmarja a számat. Gyengéd a fogínyhez.

Kneipp Szekundum Kézkrém

Kneipp Szekundum Kézkrém
2016. augusztus 8.

Engem ki lehet kergetni a világból a citrusos illatokkal, de ennek egész elfogadható illata van. Jól hidratál, és tényleg hamar beszívódik.

Avon Mega Effects Krémes Szemhéjfesték

Avon Mega Effects Krémes Szemhéjfesték
2016. augusztus 3.

A képen látható liquid gold árnyalat van meg nekem. Elsőre nagy csalódás volt a használata. Borzasztóan kemény az állaga, így ecsettel használva morzsálódik és nehezen kenhető, és színe is sokkal élénkebbnek tűnt a katalógusban, mint a valóságban. Viszont megpróbáltam közvetlenül a tégelyből a gyűrűsujjammal felütögetni, így már működik, és bizonyos fokig építhető is a színe. Arra azért figyelni kell, hogy pontosan oda ütögessük fel ahova szeretnénk, mert ha megköt, utána már nem igazán korrigálható. Vagyis a tartósságára nem lehet panasz, egész nap a helyén marad, de a biztonság kedvéért használok alá szemhéjalapozót.

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó
2016. augusztus 3.

Korábban nem használtam hétköznapokra szemhéjpúdert, mert akármilyent próbáltam mindegyik rövid időn belül csak egy csíkban maradt meg a szemhéjráncomban. Viszont ez a termék valami fantasztikus. Próbáltam fölé olcsó szemhéjpúdert is tenni, és nagyon kemény állagú, morzsálódó "krémes szemfestéket" is, és mindegyiket megtartotta egész napra. Egyből megjött a kedvem a szemsminkeléshez:) Örülök, hogy megvettem.
Egyébként krémes állagú, könnyen felvihető, és a színe is bőrbe olvadó. Valamint az ára is kedvező (főleg akciósan).

Signal White Now Glossy Chic Fogkrém

Signal White Now Glossy Chic Fogkrém
2016. július 20.

Kellemes ízű fogkrém (nem szeretem a nagyon durván mentolos fogkrémeket). Kis mennyiség is nagyon sok habot képez. Valamennyit fehérít is. Azonban a kék színe befogja a fogkefét, amit nagyon nem szeretek benne.

La Roche-Posay Hydraphase Intense Szemkörnyékápoló

La Roche-Posay Hydraphase Intense Szemkörnyékápoló
2016. július 10.

A krémes állagú szemkörnyék ápolókat részesítem előnyben, így nagyon meglepődtem, amikor láttam, hogy ez géles állagú (legközelebb utána kell olvasni mindennek, mielőtt megveszem). Egyébként egész jól működik, hűsíti a szemkörnyékemet, és kisebb táskákkal ébredek reggel. A szemkörnyékem alapból szárazabb, így még jó, hogy nyáron történt ez a kis tévedésem, mert nyárra nagyjából elég a hidratáló hatása (ha meg mégsem elég, akkor kenek rá egy kis arckrémet pluszban). Viszont télre nagyon kevés lenne a bőrömnek, így igyekszem még a nyáron elhasználni.

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2016. július 10.

Szerencsére már a flakon vége felé járok, mert arctisztításra úgy, ahogy működik (bár a habzásnak és ragacsos utóérzetnek ez esetben sem örülök). A szememet azonban iszonyatosan csípi. Ráadásul nagyon sok kell belőle ahhoz, hogy a szempillaspirált (nem vízálló) maradéktalanul eltávolítsa. Számomra sajnos csalódás volt ez a termék.

Balea Duschschaum Hawaiian Dream

Balea Duschschaum Hawaiian Dream
2016. július 5.

Kemény, dús hab jön ki a flakonból, kevés kell belőle, így elég gazdaságos. Sajnos nincs kókusz illata, pedig azért vettem meg... Egyébként mindent tud, amit egy tusolóhabnak tudnia kell. Egyáltalán nem szárítja a bőrt, és tényleg sokáig elég.

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém

L'Occitane Pivoine Sublime Peónia Bőrtökéletesítő Arckrém
2016. július 5.

Nekem is Pixiboxban érkezett. Könnyen beszívódó kellemes arckrém. Bőrtökéletesítő hatást nem vettem észre, bár nem is vártam tőle. Finom volt az illata, de hosszú távra egy illatmentes arckrémet szeretnék, ezért nem venném újra.

Uriage Aquaprécis Gélkrém

Uriage Aquaprécis Gélkrém
2016. július 4.

Sokáig szerettem, egy könnyű krém, hamar beszívódik. Annak ellenére, hogy van benne parfüm, irritációt nem okozott. Viszont sajnos kukacoskodik a La roche posay fényvédőmmel, így nappalra nem nagyon tudom már használni. Egyébként nekem is Pixiboxban érkezett.