tunderelefant

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Diamond Nails Zselé Lakk Lemosó Segédanyag Aloe Vera

Diamond Nails Zselé Lakk Lemosó Segédanyag Aloe Vera
2019. november 15.

Biztos, hogy van jobb. Nekem egyébként leoldja a DN géllakjaim teljesen (reszelés előtt és után is!!). Narancsfapálcával teljesen jól le lehet szedni azt a részt, ami még "ráragad" a körömre. Nem tudom újravenném-e vagy inkább kipróbálok egy acetonos lemosót én is.

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém
2019. november 15.

nagyon erős az illata nekem az előző arckrémem után, valószínűleg nem is fogom elhasználni az egészet. Azért vettem meg, mert újságban volt egy minta termék és az nagyon tetszett, viszont ennek egyáltalán nem olyan a hatása sajnos. Nem érzem rajta, hogy feszesítené bármennyire is a bőröm, viszont furcsa plusz réteget hagy a bőrömön, ezért csak éjszakára használom inkább. Nem győzött meg egyáltalán...

Listerine Zero Szájvíz

Listerine Zero Szájvíz
2019. november 3.

néha borzalmas hagymás szájízt hagy maga után - nem tudom miért. Biztos, hogy nem fogkrémfüggő, mert teszteltem több fogkrémmel is, szóval kb kiszámíthatatlan. Amúgy jó cucc lenne, de ez a random utóíz nem jön be....

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2019. október 16.

Nem tudom miben más, mint a rózsaszín, nekem egyformának tűnnek, csak a csomagolás színe más :D nekem leszed minden sminket, bármit is kenjek magamra. Nem irritál, nincs illata, és nem csíp, ha a szemembe kerülne véletlenül. Tényleg olyan, mint a víz, csak teljesen lemossa a sminkem :)

Yves Rocher Nyom Nélküli Púder - Zéro Défaut

Yves Rocher Nyom Nélküli Púder - Zéro Défaut
2019. szeptember 26.

Update: de. Ez is csillog. Nagyon. :D

Egész jól fed, viszont szerintem baromi kemény púder, alig jött fel az ecsetemre. Színben megfelelőt tudtam választani és nem csillog. Ajándék volt a vásárlásom mellé, szerintem az eredeti árát nem éri meg, csak kedvezménnyel.

Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick

Physicians Formula The Healthy Lip Velvet Liquid Lipstick
2019. szeptember 11.

Nekem 5*, mert nem szárít, nagyon jól fed, gyönyörű színekvan van, az applikátorral nagyon jól lehet dolgozni. Ha nincs túl sok belőle a számon, akkor is jól fed és úgy meg is szárad. Mivel a nevében benne van, hogy velvet, ezért ilyen a finise is, senki ne várja hogy totál mattra szárad, mert nem fog. Ha teljesen megszáradt, akkor nem hagy nyomot és egyébként szépen kopik :)

Yves Rocher Hűsítő Lábzselé

Yves Rocher Hűsítő Lábzselé
2019. szeptember 10.

Lehet nélküle élni, ez tény :D bár én örültem neki nyáron, amikor már a papucsban is égett a lábam az aszfalton, aztán hazaérve ezzel bekentem. Egyébként ha nincs eszemben, hogy létezik, akkor nem hiányzik. Ajándék volt vásárlás mellé, magamtól tuti nem venném meg.

Yves Rocher Volume & Matière Dúsító Sampon

Yves Rocher Volume & Matière Dúsító Sampon
2019. szeptember 10.

Kinyomva olyan állagú, mintha valami zselé lenne, ami nekem tetszik. Az illata nagyon kellemes, dúsító hatást nem igazán vettem észre. Nem zsírosodik tőle annyira gyorsan a hajam, de nem az igazi.

Yves Rocher Tisztító Sampon

Yves Rocher Tisztító Sampon
2019. szeptember 10.

Én is a régi változatra szavazok, teljesen más lett. Az előzőtől szerencsére alig zsírosodott a hajam- emiatt szerettem bele. Ettől a sampontól elnehezedik és sokkal hamarabb zsírosodik... Úgy tűnik új sampon után kell néznem.

Yves Rocher Pure Light Porpúder

Yves Rocher Pure Light Porpúder
2019. szeptember 6.

Kedvenc púderem :) Ecsettel használom és nem a saját kis pamacsával. Matt, nem csillog (!! - végre valami) és közepes fedésű, de pont elég. Nagyon természetes hatása van és ár-érték arányban szerintem nagyon jó. Nem okozott soha irritációt és egész nap tart.