tunderelefant

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Rimmel Glam' Eyes Professional Szemhéjtus

Rimmel Glam' Eyes Professional Szemhéjtus
2019. április 18.

<3 legjobb. Nem pereg estére sem, nagyon vékony az ecsete, így precízen lehet vele dolgozni (és pont elég festéket vesz fel), gyorsan szárad és szép fekete. Nem kell átkenegetni meg maszatolni vele, hogy a helyén maradjon. Felkenem és ott marad a helyén egész nap.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2019. április 18.

Nekem a sötétebb van meg és tök király! Kicsi a keféje, így nagyon jól lehet vele dolgozni. Ha nincs aláfestve, akkor még arra is alkalmas egy kicsit jobban odanyomva, hogy megszínezze a bőrt, így nem csak a szemöldökszlálak lesznek színezve. Simán fixálásra is bevált. Csak azért 4*, mert találtam jobbat. Akinek nem kell az extra fix szemöldök, nyugodtan vegye meg, nem fog csalódni.

L'Oreal Paris Elseve Cica Repair Hajápoló Kúra

L'Oreal Paris Elseve Cica Repair Hajápoló Kúra
2019. április 18.

eh... nem tudom.... Először tetszett, aztán nem használtam, most megint elővettem. Vékonyszálú, kissé száraz hajam van, most hajmosás után kentem fel, kicsit soknak éreztem, így kiöblítettem, hogy ne száradjon bele. Megszárítottam, és aztán jött a meglepetés: mintha kiolvadt volna a hajamból a maradék és a hajam vége teljesen összeállt :D borzalmas volt, meg kellett mosnom újra. Eddig is tapasztaltam, hogy ha kicsit több kerül a hajra, akkor elnehezíti és összetapasztja, de ilyenben még nem volt részem. (bár a cica név nagyon tetszik :D ) Nagyon el kell találni, hogy mennyi az annyi, szóval nekem annyira nem jött be...

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2019. március 19.

Ez a legelső krém, amit teljesen elhasználtam. Rengeteget próbáltam, de vagy nem hidratált eléggé, vgay kipattogtam tőle... De ez!!! Csodaszer :D Télen szerintem kötelező darab, iszonyatosan puha lesz tőle az arcom és nagyon hidratált érzést kelt. Nem hagy plusz réteget az arcon, gyorsan beszívódik, nincs illata és kevés is elég. Törzsvásárlói kuponokkal pedig kb féláron meg is lehet venni, úgy pedig szinte ajándék. A legjobb arckrém, amit valaha használtam.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2019. március 19.

Nekem bejött. Este szoktam felrakni (zuhany után, hogy már ne érje víz a szemöldököt), így onnantól bármeddig rajta maradhat az arcomon. Természetesen minél tovább marad, annál határosabb lesz :) Volt, hogy egy éjszakát is rajtam volt (nem jött le alvás közben) és így 3 napig is kibírta. Szerintem az is lényeges, hogy kinek mennyire erős a szemöldöke (az enyém nem túl sűrű), illetve hogy mennyire volt megtisztítva a bekent felület. Én összességében bátran merem ajánlani, a fent hagyott idővel lehet szabályozni a tartósságot és a szín erősségét.

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs
2017. december 10.

Első pár használat után 071-es árnyalat (sötétebb, bogyós szín):
Megvétel után rögtön teszteltem is evés közben :D Egész jól bírta. Nemrég bulizáshoz is ezt tettem fel, párszor újra kellett kenni, de maradt rendesen, lemosás után még másnap is kicsit színes volt az ajkam. Ceruza nélkül használtam, így kicsit elmászott a széle, de szerencsére gyorsan lehet korrigálni.
Szerintem egy jó kis rúzs. Nyilván nem lesz az a száraz matt, mivel alapból is lipcream van ráírva, szóval én nem is vártam semmi ilyet. Akit zavar, hogy frissen nyomot hagy semmiképp se ezt vegye. Az applikátort tök jól lehet használni, az egyik oldala pont annyit vesz fel, ami elég az egész számra, ha esetlegesen még korrigálni kell, ott a másik fele és nem kell "tunkolni" benne.
Az egyik DMben féláron jutottam hozzá, teljesen megérte. Valószínűleg veszek még belőle.
A ceruza nélküli elmászás miatt -1*, egy L'oreal nem csinál ilyet :)

The Body Shop C-Vitaminos Hámlasztó Gél

The Body Shop C-Vitaminos Hámlasztó Gél
2017. december 4.

Wow :D Hát ez nagyon para, amit művelt az arcommal. Azt hittem amúgy, hogy nem lesz semmi extra, hiszen csak gél állag, de hűha! Amint felkentem, elkezdte leszedni a felső réteget és nem is gondoltam volna, hogy napi 2xes micellás vizes lemosás és heti 1-2 arcradírozás ellenére is ilyen "koszos" az arcom. Szerintem amúgy drága, szóval nem lesz állandó lakó nálam, pedig elég nagy csoda. Meg így negyedórával a használat után kicsit mintha szárítana is, legalábbis a bőröm húzódik. Ja és a legjobb, hogy kipróbáltam a számon is, és az eddigi cserepes ajkaim lehámlasztotta és most már puha és sima! :)

Max Factor Natural Brow Styler

Max Factor Natural Brow Styler
2017. november 15.

Szerintem ez egy szuper termék. Gyorsan szárad, mattra és átlátszóra, szóval egyáltalán nem látni. Nem keni sem a port, sem a viaszos szemöldökszínezőket. A keféje nagyon jó sűrű, úgyhogy jól lehet vele dolgozni és olyanná formázni a szemöldököt, amilyenre szeretnénk :) Rajtam egész nap tart, úgyhogy 5*

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2017. november 9.

Elhagytam a carmexem és kaptam egy ilyet. Ez is fantasztikus :)
Egy nap alatt (!!!) annyira rendbe rajta a fájós, vörös, cserepes szám, hogy el sem hiszem! Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti, ha tökéletesen ápolt az ajka.

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál
2017. október 28.

Nekem a mini kiszerelés van meg. Mára már ugyan kifogyott, de arra még alkalmas, hogy szemöldököt igazítsak vele, illetve ha ki akarom fésülni a pilláim, ezért nyúlok. Szerintem újra meg fogom vásárolni, mert nagyon szerettem. A kefe egyszerűen tökéletes.