tunderelefant

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. október 28.

Egy szó: tökéletes. Száz csillagot megérne, mert annyira imádom :D Fantasztikusan hidratál, és sokáig fennmarad. Nekem nagyon bejön a hűsítő-bizsergető érzés, és hogy nagyon nagyon nagyon puha lesz tőle a szám.

Essence Colour & Care Ajakrúzs

Essence Colour & Care Ajakrúzs
2017. október 28.

08-as árnyalat: baromira meglepett, hogy ennyire erős színe van :D Legalábbis ajakápolóhoz képest nekem erősnek bizonyul. Amúgy közepes termék, tartóssága nem sok van, viszont hidratál és nem kenődik. Szerintem elhasználom, a leárazáson meg teljesen megérte megvenni. Egy rúzsnak nyilván nem felel meg. Ajakápoló szinten meg tényleg csak közepes.

Aden Tégelyes Tus

Aden Tégelyes Tus
2017. október 28.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Régen, nagyon nagyon régen sokáig ezt használtam, akkor imádtam. A filces vég, és hogy folyékony is, tök szuper dolog. Ma már egy másik tus kiegészítéseként használom. Az is tetszik, hogy van benne egy kis golyó, amivel fel lehet keverni a festéket benne. A "vízállósága" borzasztó különben, de (most még frissen bontott termék) legalább nem pereg le. Én adok neki 4 csillagot egyelőre, aztán majd meglátjuk mi lesz vele :)

Ebelin Perfectly Me Augenbrauen Ecset

Ebelin Perfectly Me Augenbrauen Ecset
2017. október 28.

Kár, hogy nem mentem vissza több ecsetért, volt pár leárazva az egyik DM-ben. Nekem nagyon tetszik, puha és mégis erős ecset, gyönyörűen és pontosan lehet vele dolgozni. Nem gondoltam volna, hogy 450 Ft-ért ilyen jót kapok :)

Essence Satin Touch Pirosító

Essence Satin Touch Pirosító

30-as árnyalat:
Teszi a dolgát, szépen építhető, szépen eldolgozható. Nekem nagyon tetszik a színe, kár hogy már nem gyártják :( Bár nem nagyon fogy, pedig napi szinten használom, szóval jó sokáig elég lesz.

L'Oreal Infallible Pro Last Rúzs és Szájfény

L'Oreal Infallible Pro Last Rúzs és Szájfény
2017. október 28.

Red infallible árnyalat: Lerobbanthatatlan. De tényleg. A múltkor nem voltam alapos, és este fent maradt egy kicsi, reggel azt hittem vérzett a szám :D
Nem tudom mi van benne, de atombiztos a számon. Evést, ivást nagyon bír. Kell hozzá a színtelen réteg, vagy tényleg ragacsos marad. A fedése is fantasztikus, nekem kell ebből még egy...

Palmolive Aroma Sensations So Vibrant Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations So Vibrant Tusfürdő
2017. szeptember 24.

Imádom! Nagyon frissítő narancsos illata van, reggeli zuhanyhoz a legjobb, szinte jobban hat, mint egy kávé :D Jól habzik, sűrű a habja (fürdőpamaccsal), az illata pedig elég tartós. Nem szárítja a bőrt.

Syoss Elixír Hajolaj

Syoss Elixír Hajolaj
2017. szeptember 20.

Vagy hajmosás előtt használom a hajvégeken (befonom és "beáztatom), aztán a hajmosással jól kijön belőle a felesleges olaj, de mostanság inkább rászoktam arra, hogy hajmosás közben, amikor a balzsamozás jön, akkor egy nyomásnyit teszek bele és összekeverem a balzsammal. Sokkal szebb tőle a hajam és nem marad rajta a felesleges olaj. Olyan, mintha nem is kenném semmi ilyesmivel, de mégis ápolt és csillogó lesz tőle a hajvégem.

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2017. szeptember 20.

Mielőtt kipróbáltam a catrice folyékony korrektort, megfelelt, most már kifejezetten nem. Akkor használom, amikor nem teszek alapozót, de azért a fekete karikákat annyira mégsem akarom vállalni. Rögtön teszek rá egy kis púdert, hogy jobban "megkössön" és utána tényleg olyan, mintha nem is lennék kisminkelve. az ecsetes megoldás amúgy nekem tetszik, csak kicsit lehetne egyenletesebb hogy hogyan jön ki belőle a krém, mert vagy semmi sem jön, vagy 2 adag...

L'Oreal Collection Privée Colour Riche Rúzs

L'Oreal Collection Privée Colour Riche Rúzs
2017. szeptember 20.

Eva's nude van meg, nagyon szeretem, bár nekem csak világos színű ruhákhoz áll jól. A sötétekkel valahogy nem harmonizál. A tartóssága szuper, illata is jó. A csomagolás szerintem elég strapabíró, nekem ez 5*!