tunderelefant

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Maybelline Affinimat Púder

Maybelline Affinimat Púder
2017. szeptember 20.

Nagyon szeretem, szinte egybeolvad az alapozóval és nagyon tartós is. Egyáltalán nem feltűnő, hogy púderezve van az arcom.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2017. szeptember 20.

Végre egy alapozó, ami könnyű és csak kiegyenlít :) Nincs maszk hatás tőle, nem csúszik mászik az arcomon, nem kopik foltosan. Miután elkenem az arcomon, leginkább olyan, mintha egy púderréteg lenne rajtam. Nem szárít, nincsenek tőle pattanásaim sem. Nem mondom, hogy 5*, mert volt már jobb alapozóm is, de hétköznapi használatra tökéletes. Meg annak, aki csak egységes arcszínt akar és nem maszkot.

L'Oreal Paris Infallible Lip Paint / Matte

L'Oreal Paris Infallible Lip Paint / Matte
2017. szeptember 20.

Imádom :) Kicsit erősnek érzem egyébként hétköznapra a sajátomat (apocalypse red árnyalat), mert ez az igazi classy vörös számomra. Az applikátorral könnyű dolgozni, bár elsőre kicsit nehéz szép kontúrt csinálni vele (néha inkább ecsettel rajzolom körbe a szám), ráadásul tök jó íves is. Az állaga könnyű és az illata is csodás. Szinte nem is érezni, hogy viselem. Aki a tipikus száraz és nemhagysemminyomot matt rúzsra vágyik, az semmiképpen se ezt vegye meg, mert csalódni fog. Valamennyi nyomot hagy egyébként, de jóval kevesebbet, mint egy rúzs.

Maybelline Lip Studio™ Color Jolt™ Intense Lip Paint

Maybelline Lip Studio™ Color Jolt™ Intense Lip Paint
2017. szeptember 20.

Nekem Color drama néven van meg, a 610-es árnyalat. Szerintem szuper nude szín, nem ragacsos és egész sokáig megmarad. A kopása sajnos nem egyenletes, de az applikátora szerintem nagyon király! (Még több ilyet a boltokba :D )

Balea Dusche & Creme Melone

Balea Dusche & Creme Melone
2017. szeptember 20.

Tök jó illata van a dobozban, de nekem zuhanyzás közben már annyira nem jön be. Szerencsére nem marad meg sokáig az illata, szóval tuti elhasználom. Állagra viszont szuper! Jól habzik és nem szárít :)

Rival de Loop Holt-Tengeri Maszk

Rival de Loop Holt-Tengeri Maszk
2017. március 22.

Könnyű a felvitele, olyan mint egy sűrű krém. Sok van a tasakban, arcra túl sok (én csak oda kentem)
Első pillanattól kezdve csípett, úgyhogy csak 10 percet hagytam magamon. Mire kicsit száradt, abbamaradt a csípő érzés. A krém rászáradt az arcomra, de ugye ez nem lehúzható maszk, úgyhogy lemostam. Vizes szivaccsal töröltem le, könnyen lejött.
Nem okozott pirosságot sem, puha lett tőle a bőröm. Utána kicsit hűsítő érzést vettem észre, tök jó :)

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2017. március 15.

Szuper cucc! Az állaga könnyű, mintha valami habszerű cucc lenne, könnyen lehet kenni és nem lesz csomós. A sminket a helyén tartja egész nap. Talán egy kicsivel gyengébb a kötése (fedése?), mint az Avonosé, de az csomósodik, úgyhogy ez a tuti nekem.

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2017. március 15.

Nekem nem hagyott maga után ragacsot, megvártam amíg jól megszárad, bár így kicsit fájt lehúzni. Az illata szerintem annyira nem vészes. Ennyi pénzért nem vártam csodát igazából, szóval nagy meglepetés nem ért, hogy továbbra sem tűntek el a mitesszereim az orromról (bár még semmilyen kozmetikai szer nem tüntette el...) Valóban lehetne kicsit nagyobb (vagy lehet csak az én orrom túl nagy :D), mert nem ér le, csak az arcom feléig. Nekem puhább lett tőle a bőröm, de nem hiszem hogy újra meg fogom venni.

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2017. március 13.

Sokféle tusom volt már: filces, filces folyékony, zselés meg ecseted, de nekem ez a kedvencem :) Az ecset pont jó hosszúságú, nem kell vele nagyon bűvészkedni. Egy kis gyakorlást igényel nyilván annak, aki most vált ilyen ecsetes tusra, de szerintem hamar meg lehet tanulni hogyan kell használni. Maga a festék jó állagú, nem folyékony és nem is túl sűrű. A fedése szerintem szuper, talán annyi hibája van, hogy a szemem sarkában ahol a bőr ráncolódik mozgás közben, ott egy kicsit pereg (de alatta pl nem lesz olyan egyáltalán, szóval nem tudom hova tűnik :D )
Mindenesetre nekem 5* mert ennél jobb tussal még nem találkoztam.

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó
2017. március 13.

Nekem egészen tetszik, teszi amit kell. Viszont: néha bajos a felvitele. Ecsettel nem tudtam rendesen eldolgozni; ha sokat tettem, akkor összecsomósodott és undorítóan nézett ki. A legjobb megoldás nekem az volt, hogy ujjal nagyon kicsit felvettem és odaütögettem, aztán ezt addig csináltam, amíg le nem fedtem a kívánt területet. Így kicsit macerásabb a sminkelés, de tartós az eredmény, 8-10 óra simán megvan vele és nem mozdul a szemhéjpúder.
(Párszor használtam már úgy is, hogy korrektorra ráraktam egy nagyon picit és úgy púdereztem az arcom, tök jól megfogta a púdert és nem látszott az adott bőrhiba)