tunderelefant

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir
2017. március 9.

Nekem kicsit a GK termékek jobban bejönnek, de ez sem rossz. Annyira nem érzem a hatását, vagy csak a hajam nem szokta még meg, nem tudom. Nem veszem újra az biztos, de elhasználom. Az illata jó, a fújókája is remek. A hajat nem nehezíti el, könnyen beissza.

Gliss Kur Ultimate Repair Folyékony Hajvégápoló

Gliss Kur Ultimate Repair Folyékony Hajvégápoló
2017. március 1.

Egyelőre nem érzek nagy változást tőle, majdnem ugyanolyan a hajam, mint amikor nem használtam. De az illata, állaga jó, nem lesz tőle ragacsos a hajam. Féláron egy próbát végül is megért. Viszont én keveslem az anyagot ennyi pénzért is, szóval valószínűleg nem veszem újra. Remélem lesz valami változás a későbbiekben, akkor majd updatelek.

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2017. március 1.

Real Red árnyalatban kaptam ajándékba. Én már régóta nem szimpatizálok az Avonnal, de gondoltam ha már ajándék, kipróbálom. A színe tök jó, nagyon szeretem a piros lakkokat. Egy rétegben is jól fed, de azért a tartóssága miatt inkább kettőt szoktam kenni. Használok hozzá fedőlakkot, így kibírt nekem 5(!!!) napot. Ezt úgy éltem meg, mint valami csodát, mert minden lakkot 2 nap után ledob a körmöm. A lábamon még tovább bírja. Nekem bejött :)

Essence Körömlakk Szárító Szérum

Essence Körömlakk Szárító Szérum
2017. február 27.

Iszonyat sok manikűrömet mentette már meg :D Amióta rátaláltam, azóta mindig használom, mert kicsit tartósabbá is teszi a lakkot. Mindenképp 5*, még akkor is, ha utána olyan lesz az ujjam, egy papírzsepivel letörlöm és semmi gond.

RdeL Young Carbon Power Szempillaspirál

RdeL Young Carbon Power Szempillaspirál
2017. február 27.

Azért vettem, hogy legyen egy olyan spirálom, aminek ilyen keféje van, és nem akartam drágán venni, mert csak szétválasztáshoz használom. Arra tökéletesen jó. Próbáltam kétféle módon: 1. először ez, aztán erre a rendes spirál, majd átfésülöm ezzel megint. 2. rendes spirál, majd ezzel kifésülöm. Mindkét módon tök jó, de az első valahogy mégis mindig jobban sikerül :) Szerencsére kevés festéket vesz fel a kefe, így tényleg szuper vele "fésülködni" (így akár 4* is lehetne)
De magában viszont iszonyat kevés, mintha nem is lenne rajtam.

Helia-D Golyós Ránctalanító Szérum

Helia-D Golyós Ránctalanító Szérum
2017. február 24.

Napi kétszer használom, karikát ugyan nem tüntet el, de mintha a szemem alatti pici ráncok kisimulának. A golyós kiszerelés szerintem nem rossz, nem kell belemászni ujjal a tégelybe, plusz tök jól masszíroz a fém golyó. Annyi probléma van vele, hogy ha nincs megdöntve, akkor nem jön belőle rendesen a szérum.

Gliss Kur Expressz Hajregeneráló Balzsam Serum Deep-Repair

Gliss Kur Expressz Hajregeneráló Balzsam Serum Deep-Repair
2017. február 24.

Mindig másikat veszek ezekből, de igazából ugyanazt csinálják szerintem :D Nagy különbséget nem vettem észre még közöttük. Könnyű fésülhetőség, csillogóbb lesz a haj és kevésbé töredezett. Én csak GlissKurt használok a hajamra, együtt tökéletesek.
Száraz hajon is kipróbáltam már, akkor is szuper, nem marad tőle ragacsos a haj, simán beissza.

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Hajszerkezet Regeneráló Hajpakolás

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Hajszerkezet Regeneráló Hajpakolás
2017. február 24.

Szokásos GK minőség, nekem nagyon bejön ez is, mint a többi hajpakolásuk. Hajmosás végén, kis balzsammal keverem és úgy eloszlatom az egész hajamon, majd kiöblítem és kb kétszer annyinak tűnik a hajam tőle. Egyedül a hajtövekhez nem jó belőle tenni, mert könnyebben zsírosodik akkor. Nyilván nem fog eltűnni a töredezés hirtelen tőle, de rendszeres használattal segít rajta. (ha nem, akkor viszont marad az olló...)

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2017. február 20.

Exotic árnyalatot vásároltam (a fehér bőrömmel szerintem nagyon üt ez a vörösbarna árnyalat)
Eddig nincs vele bajom, szépen szárad, jól kenhető és nem pereg le. Kétszer kentem ma és reggeltől estig bírta ennyivel. Nekem nagyon bejött és az illata is jó :)

Balea Melon Dinnye Ajakápoló

Balea Melon Dinnye Ajakápoló
2017. február 15.

nekem bejött, igaz nem vagyok nagy ajakápoló mániás :D tök jó, hogy nem színez, így rúzs alá is használom néha, ha több ideig kell kint lennem és úgy is szuper... csak azért 4*, mert az extrém száraz szám még mindig nem sikerült rendesen helyrehoznia