tunderelefant

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Professional Oil Repair Balzsam

Balea Professional Oil Repair Balzsam
2017. január 20.

Ez a kedvenc balzsamom a Baleatól. Jó illatú, egész jól hidratálja a hajam, a végeit meg kifejezetten rendben tartja. Igaz, felesben használom egy gliss kur balzsammal, de önmagában is kipróbáltam, akkor is jól teljesített. Száraz, vékonyszálú hajam van (illetve volt ezelőtt), most már csak vékonyszálú :D Nem nehezíti el a hajam és nagyon könnyen fésülhető utána.

Balea Professional Glatt+Glanz Sampon

Balea Professional Glatt+Glanz Sampon
2017. január 20.

Valóban fényes és egyenesebb lett tőle a hajam, de sajnos utána olyan nehéz és lelapult volt, mintha egész nap sapkában lettem volna... Kicsit hamarabb is zsírosodott, nagyon sajnáltam, pedig a hajam többi részét olyan jól ápolta. Az egyetlen megoldás az volt, hogy hajat mostam ezzel, használtam a balzsamját, majd a kiöblítésnél egy másik samponnal megmostam... Egy idő után már nagyon macerás volt, úgyhogy nem vettem újra. (A balzsamja amúgy jobb)

Paris Hilton Heiress

Paris Hilton Heiress
2017. január 20.

Elsőre tényleg rágó illata van, de aztán letisztul. Én nagyon szerettem, aztán elfogyott és megfeledkeztem róla. Szerintem újra veszem, ha találok valahol, csak a nosztalgia kedvéért :) Nagyon tartós volt, az üvege meg nagyon kis kedves. Hétköznapi használatra kitűnő választás, nem túl hivalkodó és harsány, de mégis érezni. Különleges, még nem igazán találkoztam ehhez hasonlóval.

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2017. január 20.

Soha újra! :D Kb 8 éve volt ez az illat menő, azóta rosszul vagyok tőle. A kislányok jutnak eszembe róla, szóval most már úgy érzem kinőttem.
Maga a parfüm amúgy tartós volt és akkoriban tetszett is :)

Paco Rabanne Lady Million Prive

Paco Rabanne Lady Million Prive
2017. január 20.

Ez Az Illat..! Jobbat még soha sem találtam ennél, pedig volt már pár parfümmel dolgom... Tartós, kellemes, nőies illat. Hidegebb időben kicsit jobban esik használni, de gondolom ez hangulatfüggő dolog.

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2017. január 20.

Nagyon szeretem, az én puha és betöredező körmeimen is fent van napokig, mire elkezd kopni. Sok lakkot próbáltam már, mert nagyon hülye körmöm van, de eddig ez vált be a legjobban.

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2017. január 20.

Egész jól fed, mattnak tökéletesen matt. Alapozóra használom, nekem nap végéig a helyén marad. Nincs tőle természetellenes porcelánbaba hatás. Volt már jobb púderem, így ezt biztosan nem veszem újra. Ár-érték arányban tényleg jó.

Lovely Natural Beauty Blusher

Lovely Natural Beauty Blusher
2017. január 20.

Könnyű felvinni és tartós. Apró csillámok vannak benne (02), az is tetszik. Nekem nem tűnik túl pigmentáltnak, lehet azért, mert keveset teszek belőle, de nem is baj, nem szeretem az erős pirosítókat... Összességében nekem 5*, mert az én elvárásaimnak megfelel.

Me Now Long Lasting Lip Gloss

Me Now Long Lasting Lip Gloss
2017. január 20.

Nem tudom alapvetően mit várnak néhányan egy 200 Ft-os sminkterméktől (mert én semmi jót... :D ) De azért kellemes meglepetés volt. Most van egy hasonló árnyalatú rúzsom hozzá, az alá használom, így pedig egy egész napot kibír a számon evéssel, ivással együtt. 4*, mert amúgy szárít és magában repedezik egy idő után. Önmagában nem ragad, nagyon szépen fed, de eltelik egy fél percbe, mire teljesen megszárad, addig nem mozgatom a szám. Ha a rúzzsal együtt használom, akkor már kicsit ragad, de zsebkendővel le lehet szedni a fölösleget és akkor tökéletes! Szerintem kipróbálok több színt is.

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém
2017. január 20.

Télre vettem alapozó alá, nem bántam meg! Az arcom egyáltalán nem száraz idén, nagyon puhává varázsolt. Zsíros érzés nincs utána a bőrömön, nem hagy maga után plusz réteget, egyszerűen csak puha és ápolt lesz utána a bőr. Nem okoz pattanásokat sem és nagyon gyorsan beszívódik. Örülök, hogy megvettem.