tunderelefant

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém
2017. január 20.

Télre vettem alapozó alá, nem bántam meg! Az arcom egyáltalán nem száraz idén, nagyon puhává varázsolt. Zsíros érzés nincs utána a bőrömön, nem hagy maga után plusz réteget, egyszerűen csak puha és ápolt lesz utána a bőr. Nem okoz pattanásokat sem és nagyon gyorsan beszívódik. Örülök, hogy megvettem.

Zara Red Vanilla EDT

Zara Red Vanilla EDT
2017. január 17.

Fűszeres, édeskés illat, nekem nagyon tetszik. Lazább,rövid napokra különösen jó, mert egyébként annyira nem tartós. Viszont a kis üveg miatt simán elfér a táskában, lehet pótolni a nap folyamán. Azóta már több ismerősnek is be kellett szereznem, annyira tetszett nekik is :)

Yodeyma Adriana EDP

Yodeyma Adriana EDP
2017. január 17.

Ha van szerelem, akkor ez az!!! Csillagos ötös! Na jó, lehet a csillagot levonnám, mert a nyári nagyon meleg napokon hamar ledobja a bőröm mindenhonnan, de ez nem a parfüm hibája, minden parfümmel ilyen a bőröm. Nagyon kellemes nőies illat, mindenki ezt dicséri és be akarja szerezni. Kicsit édeskés, de nem tömény és fullasztó (mint a vattacukros izék...) Kicsit vaníliás, kicsit gyümölcsös, kicsit virágos is, valahogy mindig mást mutat.
Hamarosan elfogy, valószínű, hogy újra meg fogom venni. Sálon, kabáton 1-2 fújás hetekig elvan. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Joanna Naturia Epres Testradír

Joanna Naturia Epres Testradír
2017. január 17.

Nem tudom mennyi csillagot adjak erre :D Nagyon tetszik, ár-érték arányban is, az illata is mesés, a mennyiség mondjuk kicsit kevés, de lassan fogy. Nem tudom ettől történt-e, de amikor használtam többször egymás utáni napon, kicsit kiütéses-pattanásos lett a dekoltázsom tőle. De legalább puha volt a bőröm...

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2017. január 17.

Már régóta ismerem ezt a terméket, nekem be is jött meg nem is. Kicsit fura az illata, de a hatása jó. Ha kicsit közelebb kenem a szememhez, akkor mintha csípné, nem tudom mitől van ez, ügyelek rá, hogy ne menjen bele. Amúgy puha lesz tőle az arcom, nem lesz se zsíros, se száraz. Általában este használom, utána egy kis tonikkal áttörölgetem, így tud pihenni utána a bőröm egész éjszaka.

Garnier Pure Fruit Energy Energizáló Bőrradír Gél

Garnier Pure Fruit Energy Energizáló Bőrradír Gél
2017. január 17.

Tényleg nem egy csodaszer, de egész jól frissíti az arcbőrt és puhává varázsol. Semmi problémát nem tapasztaltam utána, nekem nagyon kellemes a használata.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. január 17.

Megvettem, mert mindenhol láttam, hogy micellás víz így meg úgy... Gondoltam biztosan jó lehet akkor. Elsőre nagyon meglepett, hogy egyáltalán nincs illata, tényleg víz hatását kelti. Vattakoronggal teljesen olyan, mintha csak áttörölném az arcom vizes vattával. Nekem mindent lehoz, ha csak szolid sminkem van. Ha kicsit erősebb, akkor cseppentek mellé egy kis sminklemosót is és akkor 100%-os a hatás. Pirosságot, szárazságot, pattanásokat utána nem tapasztaltam, szóval nekem tetszik :) Frissíti az arcom. Mivel elég nagy üveg, sokáig elég.

Catrice Nude Illusion Make Up

Catrice Nude Illusion Make Up
2017. január 16.

Megvettem, mert le volt árazva forgalomból való kivonás miatt. Sajnos nem sikerült a legvilágosabbra lecsapnom, kicsit féltem is tőle, de gondoltam mindegy, legfeljebb nyári alapozó lesz (bár akkor a hab állagút jobban szeretem...), de szerencsére nem tér el egyáltalán az arcszínemtől ez sem. A fedése nagyon jó, tényleg olyan, mintha alapból ilyen szép bőröm lenne, semmi maszk hatás, semmi ráncbaülés, egyszerűen csak szuper :) Púderrel és korrektorral használom, és olyan mintha babaarcom lenne. Igazából 4,5 csillagot kapna, de a Catricenak a hd liquid coverage alapozója amúgy jobb.

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk
2017. január 3.

Vizsgákra tanulás előtti este szoktam használni, hogy reggelre ne ijedjenek meg tőlem nagyon :D Nagyon jó, tényleg frissíti az arcbőrt és kifejezetten tetszik, hogy lehúzható. Nekem ez 5*, az egyik legjobb lehúzható maszk, amit használtam

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2017. január 2.

Én nyárra ajánlanám inkább, akkor tényleg jó ez a könnyű állag, nem fullad bele a bőr. Szépen el lehet dolgozni, kicsit púderes az utóhatása.