tunderelefant

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited
2017. január 2.

Az amúgy is nagy pilláimból tényleg "műszempillát" csinál, nem akarják elhinni, hogy csak spirál van rajta :) Kicsit néha összeragadnak a szálak, de egy másik kefével segítek rajta, így nagyon szuper!

Catrice Absolute Matt Szemhéjpúderpaletta

Catrice Absolute Matt Szemhéjpúderpaletta
2017. január 2.

Első próba után: Nekem iszonyatosan porzik, a fehér szinte nem is látszik ha felkenem (próbáltam ecsettel és szivaccsal is, egyikkel sem történt semmi)... Egy nagyon láthatatlan smink végül is készíthető vele, de nem fűzök hozzá nagy reményeket. A csomagolás mondjuk tetszik.

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2016. november 19.

nagyon szépek a színei, jól lehet őket kombinálni, végtelen lehetőség van :D nekem tartós mind, bár előtte csinálok alapot neki

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2016. november 16.

Kb kétszer próbáltam, nem volt rossz. Annak ellenére, hogy nagyon féltem tőle, hogy a frissen mosott hajamat összeolajozza és a végeit elnehezíti és összetapasztja kifejezetten pozitív csalódás volt! Beitta a hajam és olyan volt, mintha nem is lett volna rajta olaj. Az illata nagyon tetszik, hosszabb távon nem próbáltam még. Cak azért 4*, mert lassan száradt tőle a hajam vége.

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal
2016. november 16.

Egy ideje már ezt használom, nekem nagyon bejött! A színe kicsit meglepő elsőre, én nem vettem észre csípős/maró érzést, szóval nekem maxpont!

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre
2016. november 16.

Nekem sajnos egy fényes, zsíros réteget hagy az arcomon, pedig mindig nagyon keveset kenek belőle... Amúgy nagyon puha lesz tőle a bőröm.

NYC Sky Rise Hosszabbító Szempillaspirál

NYC Sky Rise Hosszabbító Szempillaspirál
2016. november 12.

Eredetileg is hosszú pilláim vannak, így ha csak ezt használom, akkor is többen kérdezik, hogy műszempilla van-e felrakva... Aztán jön a meglepetés, hogy nem :) ( A vége felé már kicsit ragad, de nem csomós egyáltalán!! Így meg van oldva azzal, hogy egy kiszáradt sörte nélküli, olyan műanyag kefés spirállal szétfésülöm)

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2016. november 11.

Nem tudtam mi lesz vele, csak megrendeltem, legjobb döntés volt! :D Imádom, egész nap rajtam van, nem csíkozódik, nem fakul, és púderrel együtt egyszerűen "levakarhatatlan"
reggeltől estig ugyanolyan marad, engem megvettek kilóra

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2016. november 11.

027 Elegant Nude - szerintem örök szerelmem lesz, mindenki odavan érte (én a legjobban!!)
Intenzív szín, de mégis visszafogott. Az állaga szuper, nem ragacsos, nem száraz, szinte nem is érezni, hogy rajtam van. 5*

Essence Eye Blender Brush

Essence Eye Blender Brush
2016. november 11.

Kicsit jobbat vártam, nekem merevek a szálak, illetve túl egyforma a méretük. Lehet megcsinosítom egy ollóval, és akkor jobban működik :) Ár-érték arányban viszont 5*!