tunderke89

Regisztráció dátuma: 2018. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Love Potion Secrets EDP

Oriflame Love Potion Secrets EDP
2020. június 23.

Imádom az illatát, úgy ahogy van, és a tartósságával sincs bajom. Egyik kedvenc parfümöm lenne, ha nem lehetetlenítené el a használatát az üvege. A hosszú, kupaknak csúfolt valamivel még csak kiegyezek, de azzal, hogy kb a háromnegyede után már lehetetlen kifújni az üvegből, valahogy nem tudok megbékélni.

Avon Life Colour for Her

Avon Life Colour for Her
2019. február 2.

Szerintem teljesen rendben van ez az illat, virágos, édeskés, nekem nagyon tetszik. Tartósságban nem az igazi, ezért csak 4 csillag.

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó
2019. február 2.

Nem rossz termék, de a vízálló szempillaspirált, és a fekete szemceruzát némiképp hiányosan szedi le. Kissé zsíros érzetet hagy maga után, és szembe kerülve irritál, homályosítja a látást.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2019. február 2.

Nem tökéletes a fedése, de egy "erős közepes" besorolást megérdemel. Akinek nincs túlságosan sok bőrproblémája, annak tökéletesen megfelelhet. Könnyű eloszlatni, kellemes az állaga, könnyed érzés viselni. Számomra viszont nagyon zavaró a csillogása, még visszafogottabb fénynél is látható, kinti napsütésben pedig úgy néztem ki vele, mint akinek ráborult egy doboz csillámpor az arcára. Sajnálom, mert enélkül kedvenc lehetett volna, így biztosan nem fogom újravenni.

Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

2019. február 2.

Imádom ezt a krémet, gyönyörűen mattítja még az én erősen zsírosodásra, kifényesedésre hajlamos bőrömet is. Emellett szépen puhít, és hidratál, nem szárít túlzottan. Sajnos azonban, mióta használom, megjelent egy-két kis pattanás....Nem annyira vészes a helyzet, és mivel ezt leszámítva nekem tökéletes, így jár a 4 csillag. :)

Avon Lily Soft Musk Kölni

Avon Lily Soft Musk Kölni
2018. november 21.

Számomra ez az illat gyerekkorom húsvétjait idézi, nagyjából ilyen illatú volt a hajam, miután kb. 20 féle olcsó locsolókölnit ráfújkáltak.

Avon Far Away

Avon Far Away
2018. november 21.

Rengeteg féle avonos parfümmel próbálkoztam már, van közöttük sok olyan, ami tetszett is ezek közül, de továbbra is a FarAway az örök kedvenc.
Én egyszerűen imádom az illatát, úgy, ahogy van, tartósságban pedig verhetetlen.

Oriflame Pure Skin 2 az 1-ben Arctisztító és Arcradír

Oriflame Pure Skin 2 az 1-ben Arctisztító és Arcradír
2018. november 20.

Kellemes az illata, szépen tisztít. Összehúzza a tág pórusokat, úgy, hogy közben nem szárít.
Láthatóan szebb tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom.

Maybelline Volum' Express The Colossal Spider Effect Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express The Colossal Spider Effect Szempillaspirál
2018. november 20.

Borzasztó sok festéket visz fel, összecsomósodik, elmaszatolódik. Nálam inkább pókháló hatása volt, mindenfelé álltak a szempilláim tőle, néhány nagyobb csomóba összetapadva.
A színe nagyon szép, igazi "blackest black", ezért 2 csillag, nem 1. :)

Oriflame The One Instant Extensions Szempillaspirál

Oriflame The One Instant Extensions Szempillaspirál
2018. november 20.

Számomra ez a szempillaspirál tökéletes, olyan, amit régóta kerestem.
Könnyű felvinni, szépen hosszabbít, és amit a legjobban szeretek benne, hogy gyönyörűen szétválasztja a szempilláimat.