Tündérvirág

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2022. december 29.

Végtelenül elegáns, határozott, nőies illat. Nem vad, nem hivalkodó. Tinilányokon nem tudnám elképzelni, kizárólag 25 felett.

Update: férjemtől megkaptam most karácsonyra. Ő nem szereti azokat az illatokat, amiket használok. Jelenleg kedvenc parfümöm lett. Közeledve 40 felé, úgy érzem, ez az ami igazán illik hozzám :)

Yodeyma Iris EDP

Yodeyma Iris EDP
2022. december 29.

Évekig használtam az eredeti Alient, több üveggel fújtam magamra. Imádtam a különleges illatát, és azt is, h brutál tartós. Kisfia születése után egy jó darabig nem vettem parfümöt. Nemrég ismét a kezembe akadt, nosztalgiaként a parfümériában magamra fújtam. Furcsa volt, hogy hamarabb elillant az illata, mint évekkel ezelőtt. Aztán a borsosabb ára is szembecsapott. Itt olvastam, hogy az Iris tökéletes alternatíva. Megvettem, és ledöbbentem, hogy tényleg ugyanaz. Sokkal tartósabb ez, mint a mostani Alien! Legközelebb más parfümöt is kipróbálok a Yodeymától.

Oral-B Professional Gum & Enamel Repair Gentle Whitening

Oral-B Professional Gum & Enamel Repair Gentle Whitening
2020. július 11.

Tökéletesen tisztít, sokkal frissebb a lehelet utána, mint más fogkrémek után. Ezek után csak ezt veszem nappalra (éjszaka mást hazsnálok).

Curasept ADS 220 Klórhexidin Tartalmú Szájöblögető

Curasept ADS 220 Klórhexidin Tartalmú Szájöblögető
2020. július 11.

Ez valami csoda!!!! Egy fogászati beavatkozást követően nagyon begyulladt az ínyem. Sőt, még sebek, afták is megjelentek. Enni alig tudtam, folyamat fájt, éjszakára fájdalomcsillapítót kellett bevennem. Fogorvos tanácsára megvettem ezt a szájöblögetőt. Döbbenet, de 4 nap után teljesen lement a gyulladás, és sebnek, aftának sem volt már nyoma. Előtte más szájvizet is próbáltam, régebben, gyulladásra, de egyik sem használt ennyire. Ez csoda!!!

Avon True Lip Oil Ajakolaj

Avon True Lip Oil Ajakolaj
2019. május 15.

A legnagyobb meglepetés volt ez nekem! Azt hittem, hogy ragacsos lesz, de nem! Könnyen felvihető, nem tapad, kellemes érzés viselni. Az ajkaimat táplálja, és emellett szép fénye is van. Imádom!

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2019. május 13.

A száraz ajkaimra jó, de nagyon gyorsan fogy, szinte eszem. (Neutrogena ajakápolóm viszont hónapok óta megvan)

FLP Aloe Vera Gelly

FLP Aloe Vera Gelly
2019. május 13.

Szolárium után ezzel nyugtatom a kipirosodott bőröm. Nagyon jó rá.

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2019. május 13.

Csípésre, viszketésre, kiütésre használtam eddig. Bevált.

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2019. április 24.

Száraz ajkamnak nagyon jó, puha lesz tőle.

Pampers Fresh Clean Törlőkendő

Pampers Fresh Clean Törlőkendő
2019. március 31.

A legjobb amit kipróbáltunk! A visszazárható teteje miatt plusz pont.