Turmalin85

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2019. július 1.

Erőteljes, édes, buja, virágos illat. Nyárra erős, viszont 18-20 fok alatt ideális lehet még nappalra is. Számomra nem tolakodó..az nem itt kezdődik ☺

Yves Saint Laurent Cinema

Yves Saint Laurent Cinema
2019. július 1.

Nagyon szeretem. Már elég régóta megvan a 30 ml-em, de a minősége ugyanolyan jó. Csak esti alkalmakra használom, nappalra kicsit erős számomra, persze ez nem von le az értékéből. Finom, édes, mandulás csoda.

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2019. június 27.

Én imádom. Nagyon kellemes, púderes-narancsosvirágos, megbízható illat. Kell egy ilyen is a polcra, ami nem bonyolult, mindennapi, szaladgálós...és annak kitűnő. Rajtam működik is szerencsére. Egy 30 ml-set már évekkel ezelőtt elhasználtam, most megint vágyom rá. Tartossága nem egy Guerlain, de azért nem vonok le csillagot.

Zadig & Voltaire This Is Her! No Rules EDP

Zadig & Voltaire This Is Her! No Rules EDP
2019. június 27.

Nagyon tetszik. Talán jobban is, mint az alapillat. Felkerült a kívánságlistámra. Megmarad a tejszínes krémessége, mint az alapillatnak, de a narancsvirág és a körte ad mellé frissességet. Mindkettő jelleget érezni, de nagyon jól működnek egymás mellett.
A parfümériában teszteltem, 5 órát biztos kibír.

Hermès Twilly D'hermès EDP

Hermès Twilly D'hermès EDP
2019. június 27.

Nekem nagyon nem. Tegnap teszteltem, és még ma reggel is érzem. Tehát tartósnak mondanám, de a gyömbér és a tubarózsa együtt kimondottan kellemetlen egyveleget alkot. Pedig az üvege és a neve egy fiatalos virágos-gyümölcsös illatot kívánna. Kár érte.

Dolce & Gabbana Light Blue Sun EDT

Dolce & Gabbana Light Blue Sun EDT
2019. június 24.

Az eredeti illatban van számomra valami, ami nagyon szúrós, szinte kellemetlen. Semmi lágyság...(elnézést kérek a rajongóktól.). Na, de ez így egészen hordható. Megmarad a citrusosság, de a vanílíától és a kókuszvíztől sokkal kellemesebb az összhatás. Azért magamnak nem venném meg még így sem, de megkapja a 4*-ot.

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP

Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
2019. június 10.

Nekem mindenképpen 5 csillag. Imádom. A legjobb az összes változata közül. Az ylang-ylang és a szantálfa könnyedebbé varázsolja az illatot, de megmarad a dögös alapillat is.

Zadig & Voltaire This Is Her! Capsule Collection EDP

Zadig & Voltaire This Is Her! Capsule Collection EDP
2019. június 7.

Azért nem annnyira szörnyű, mint ahogy az előttem szóló írja :-) De hát ízlések és pofonok.
Tejszínes gesztenyekrém...ez juteszembe róla. Kicsit nehéz, sokaknak hiányozhat a frissesség belőle. Előttem narancsdzsem citromoosnak írja..mi van? Számomra nyomokban sem, de ez nem von le az értékéből. Én hűvös időben, ősszel, télen használnám. Nagyon hosszú a (parfüm)kívánsálistám, de lehet egyszer beruházok rá. Megkapja a 4 *-ot!

Bvlgari Splendida Iris D`Or

Bvlgari Splendida Iris D`Or
2019. június 7.

Egészen eddig nem lopták magukat a szívembe a női Bvlgari parfümök...na, de ma :-) Nagyon szerettem a Prada infusion d'Iris-ét,(EDT) így nagyon szomorú voltam, amikor megszüntették. Ez viszont nagyon hasonlítrá, azonban kicsit púderesebb, töményebb az előbbinél. Aki azt szerette, annak ez biztos tetszeni fog.
Most nyárra tömény, de az ősz beköszöntével valószínűleg beszerzek egyet. Őszi-téli tisztaságillat!

Jimmy Choo EDT

Jimmy Choo EDT
2019. április 21.

A legjobb Jimmy Choo illat az összes közül. Kicsit édes, mégis friss illat. Számomra a hétköznapokra ideális, alkalmakra azért mást választanék. :-) Nagy kedvenc!
Ui.: Napközben azért frissíteni kell, ahogy már előttem is írták.