turquoise_pianist

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Foreo Luna Mini 3

Foreo Luna Mini 3
2019. december 15.
(!)

Tesztelésre nyertem itt KM-en. Év elején már vásároltam magamnak egy Luna Play Plus-t, ezért nyilván részben azzal is hasonlítom össze. Azzal a készülékkel egyébként teljesen elégedett vagyok, 16 ezer forintért számomra abszolút megérte, szépen tisztítja és hámlasztja a bőrömet, éppen ezért voltam nagyon kíváncsi, hogy ez mennyivel tudhat többet.
Méret tekintetében elég nagy, kb. akkora mint a tenyerem, ami számomra annyira nem esik kézre, a kisebb verzióval úgy érzem, hogy valamivel egyszerűbb dolgozni, könnyebben tisztítható vele például az orr környéke. Az applikációs megoldás aranyos, én viszont a legtöbb funkció és rezgés között nem nagyon érzek különbséget. A rezgés erőssége jó, hogy állítható, de 5 fölé nem szoktam vele menni, mert az agyamat is kirázza a helyéről. Nem érzem egyébként sem jobban, sem kevésbé hatásosnak, mint a Play Plus-t, de a napi kétszeri használatot ezzel is soknak érezném, ezért én csak esténként használom a hozzá való arctisztítóval (ezt is megkaptam hozzá), de egyébként bármilyen géles arclemosóval tökéletesen működik.
Amit jobban szeretek benne, mint a Play Plus-ban, az a kábeles töltés lehetősége, nem kell csavarhúzóval és elemcserével szenvedni, egyszerűen csak feldugja az ember a hálózatra.

Langhaarmädchen Szárazsampon

Langhaarmädchen Szárazsampon
2019. augusztus 24.

Jöttem kicsit javítani a renoméján, mert csak miután megvettem olvastam itt a véleményeket, és hát bizony jópár hétig nem is mertem használni, hátha én is úgy járok, mint itt sokan. :D Szerencsére az enyémmel nem tapasztaltam, hogy csak a hajtógáz jönne belőle, hatásra közepes. Nem hagy látható fehér réteget, ez tetszik benne, viszont max. 1 napig látványos a hatása, utána muszáj hajat mosni. Az ára az átlag drogériás szárazsamponokhoz képest okés.

LVLY Ajakbalzsam Manukaméz-Kivonattal

LVLY Ajakbalzsam Manukaméz-Kivonattal
2019. február 10.

Nem sokat használ nálam...max. ad egy réteget, amitől nem szárad tovább az ajkam, de konkrét puhító, hidratáló hatását sajnos egyáltalán nem tapasztaltam.

Essence Moonlight Eyes Krémes Szemhéjfesték

Essence Moonlight Eyes Krémes Szemhéjfesték
2018. január 7.

Imádnám a 03-as árnyalatot, de ugyanaz a problémám, mint amit már alattam említettek: mindegy, mit teszek alá, a legszuperebb szemhéjalap felett is összeáll egy csíkba kb. fél óra alatt, mert egyszerűen nem szárad meg :/ Így sajnos nem tudom használni.

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2017. október 1.
(!)

Itt, Krémmánián nyertem egy hajpakolással egyetemben, a sampont viszont már használtam nyáron is, és nagy kedvencem. A csomagolás nagyon tetszik, azt is szeretem, hogy pumpás, illetve hogy lecsavarható a teteje. Az illata valószínűleg megosztó lehet, mert kifejezetten gyógynövényes, és a koriander is intenzív, viszont száradás után az én hajamban már szinte egyáltalán nem érezhető. Ami számomra a legnagyobb pozitívum, hogy korábban a mosás utáni második napon már szárazsamponoztam, de amióta ezt használom, ez az egy nappal kitolódott, mindezt pedig úgy éri el, hogy nem szárítja és irritálja a fejbőrömet, vagy a hajamat, és nem is korpásodom tőle. A hajam általános állapotán nem változtatott, viszont úgy vettem észre, hogy kevésbé gubancolódik, és könnyebben kezelhető, de nem merek megesküdni rá, hogy ez csak a sampon műve. Mivel 400 ml, ezért az ára sem vészes a mennyiséghez képest, de viszonylag gyakran van rá 20-25%-os akció, vagy valamilyen kupon a drogériákban.

Under Twenty 2 in1 Aktív tisztító gél + peeling

Under Twenty  2 in1 Aktív tisztító gél + peeling
2016. július 16.
(!)

Az általam próbált bőrradírok között eddig ezt éreztem a leghatékonyabbnak, pont elég radírozó részecske van benne ahhoz, hogy csináljon is valamit. Az illata kellemes, nem húzódott a használata után jobban a bőröm, mint bármelyik arctisztító után, mégis éreztem a tisztító hatását. Valószínűleg más termék is közrejátszott, de amióta használom, nem jött ki rajtam pattanás, ezért ha a helyzeten nem is javít radikálisan, újabb problémát nem okoz.

Syoss Maximális Tartás / Max Hold Hajhab

Syoss Maximális Tartás / Max Hold Hajhab
2016. május 18.

a barátom esküszik rá, szerintem viszont pocsék.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2016. május 18.

a 01-es Coral Calling árnyalatban vettem meg, de megnéztem az összes árnyalatot, iszonyatosan jók lettek, mind nagyon pigmentált, nincsenek telenyomva csillámmal és ennyi pénzért abszolút megéri, ráadásul nagyon tartósak is, átlagosan szárítanak, de aláhidratálással meg lehet oldani ezt a problémát.

L'Oreal Studio Line Hot Glatt Selyem Hatású Hajsimító Krém

L'Oreal Studio Line Hot Glatt Selyem Hatású Hajsimító Krém
2016. május 18.

A Váci utcai Müllerben vettem, máshol még nem láttam, elmegy.

Avon Naturals Joghurt Krémtusfürdő

Avon Naturals Joghurt Krémtusfürdő
2016. április 15.

Csakúgy, mint a testradír társának, ennek is csodás gyümölcsös illata van, ami nagyon tartós még fürdés után is. Kicsit mintha kakaóvajas mellékillatot is éreznék, ami a testradírnál nincs jelen. Tényleg joghurtos az állaga, ezért nem is habzik szinte egyáltalán, viszont cserébe nem szárít.