Tuszy

Regisztráció dátuma: 2015. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Sissi Szárító Fedőlakk

Sissi Szárító Fedőlakk
2021. április 28.

Nekem nem vált be egyáltalán. Ha önmagában csak ezzel festek, szép fényt ad, gyorsan szárad, de fél napra rá már pattog le, egészben! Ha pedig más színre kenem, akkor is szép fényt ad, gyorsan szárad, de egy napot sem bír ki, a színnel együtt válik le egészben!
Ahelyett, hogy meghosszanbítaná a lakk élettartamát a körmön, inkább csak megrövidíti.

Colgate Max White Expert White Fogkrém

Colgate Max White Expert White Fogkrém
2021. április 22.

Nem vettem észre kimondottan a fehérítő hatását. Elhasználtam, jó mentolos, kellemes érzetet biztosít a szájnak, a lehelletnek, de ennyi. Mint egy átlag fogkrém.

Avon Color Trend Gyorsan Száradó Körömlakk

Avon Color Trend Gyorsan Száradó Körömlakk
2021. március 27.

Én meg vagyok elégedve a Color Trend körömlakkokkal. Ár-érték arányban tökéletesek. Nekem jelenleg 2 szín van itthon, és nagyon szuperek! Csak egy réteg kell, és már megadja a kívánt hatást. Kb 10 perc a teljes száradás. Tartósságát ítélve nem a legjobb, de mivel én csak alkalmanként használom, plusz a sok munka, hamar elkezd lekopni.

Avon Selymes Barack Habfürdő

Avon Selymes Barack Habfürdő
2021. március 27.

Nagyon jó habfürdő, már vettem is újra.
Nagyon jó illata van, a barack nagyon kiérződik. Jól habzik, egy flakont 4 fürdőzéshez használok el. Nem szárít egyáltalán.

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém
2021. március 27.

Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, és finom illata van, tényleg kókuszos! Kézre és lábra is használom, puhább lesz tőle a bőröm. A nagyon kiszáradt bőrt viszont ez nem fogja helyrehozni!

Avon Attraction Desire for Him

Avon Attraction Desire for Him
2021. március 17.

Egy férfi ismerősöm vette meg ezt a parfümöt. Amikor magára fújta, nagyon rossz illata volt, nem lehetett kiérezni belőle az illatokat. Egy órára rá már nem lehetett belőle semmit se érezni.

Avon Foot Works Ananász és Teafa Lábradír E-Vitaminnal

Avon Foot Works Ananász és Teafa Lábradír E-Vitaminnal
2021. március 17.

Ár-érték arányban tökéletes. Az illata nagyon jó. A szemcséi finomak, a lábam puhább lesz tőle.

Avon Foot Works Ananász és Teafa Lábspray

Avon Foot Works Ananász és Teafa Lábspray
2021. március 17.

Nagyon jó láb- és cipőspraynek is egyaránt.
A lábnak hűsítő érzést ad, felfrissít, és nagyon jó illatot ad. Cipőbe is fújva egy munkás nap után sincs az a 'büdös lábszag'.
Ár-érték arányban is tökéletes.

Perl Weiss Original Fogfehérítő Krém

Perl Weiss Original Fogfehérítő Krém
2021. március 2.

Sok fehérítő hatást nem vettem észre, kb egy hónap alatt használtam el az 50 ml kiszerelést, napi 2 fogmosással ezzel.
Ezen kívül jó kis fogkrém, friss érzetet és lehelletet boztosít, csak épp nem fehérít.

Planet Spa Luxus Regeneráló Hajpakolás Fekete Kaviárral

Planet Spa Luxus Regeneráló Hajpakolás Fekete Kaviárral
2021. február 11.

Az illata nekem nagyon tetszik, tartós, még másnap is lehet érezni. :)
A hajam szép, puha lesz tőle, könnyen fésülhető.