Tuti

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2018. június 20.

Rengeteg festéket visz fel, ha lehúzom előtte róla a felesleget akkor is. A helyén sem tartja a szálakat és kenődik is, a szemüvegemet is mindig megfogta. Nem ér semmit, pedig nekem dús szemöldököm van, csak kis színre és leginkább rögzítésre lenne szükségem, de ez nem nyújtja, amit várok. A színválaszték is gyér.

Givenchy Noir Coture 4 In One Szempillaspirál

Givenchy Noir Coture 4 In One Szempillaspirál
2018. június 20.

Eddig az egyik legjobb spirál, amit próbáltam, a legjobb benne hogy alig potyog le valami belőle napközben, ami lepotyog az is olyan minimális és ritkán van, hogy ez megbocsájtható. Szempilla göndörítővel szoktam göndöríteni spirálozás előtt a szempilláimat, hosszú, de lefelé ívelőek alapból, és általában egyik szempillaspirál sem tartja meg ezt a göndörséget, amit a göndörítővel elérek, de ez még egész jól tartja. Szépen hosszít,dúsít is valamennyire, de szépen szétválasztja a pillákat.

Essence Duo Hegyező

Essence Duo Hegyező
2018. június 20.

nagyon nem szeretem, nekem narancssárgában van, de mikor kihegyezem a ceruzákat a végük sosem lesz szép hegyes, hanem, le sem tudom írni mi lesz a végükkel... túl nagy hely van a végén a pengénél szerintem és ezáltal valami suta csavart vastag valami lesz a hegye a ceruzának. Ez a hegyező nem ér semmit.

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2018. június 20.

Nagyon szép fekete a színe, és már elég régóta használom, de még mindig nem száradt be. Szemhéjalappal nekem nem kenődik fel, viszont nagyon sokat szoktam könnyezni és akkor a farkinca vége kicsit meg szokott folyni sajnos, de letörölhető.

Smashbox Photo Finish Primerizer

Smashbox Photo Finish Primerizer
2018. június 20.

Már egy jó ideje használom, és meg vagyok vele elégedve. Az orromon nekem sem szokott fent maradni az alapozó, de ez segít a dolgon. A szárazabb részeken is segített, és szépen terül rajta az alapozó. Viszont, ha elfogy majd nem vagyok biztos benne, hogy újraveszem majd, nem rossz de elég drága, és akkor már picikét drágábban van jobb is, amihez volt már szerencsém.

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2017. október 30.

Ohmybrush Viki oldalán bukkantam rá erre a fényvédőre. Először nem mertem kipróbálni, mert az eddigi fényvédőmmel nagyon meg voltam elégedve, de az ennél drágább volt. Így végülis úgy döntöttem, hogy adok egy esélyt neki már az ára miatt is. Nem bántam meg sőt jobban szeretem már mint a régit. Nem hagy világos réteget a bőrömön, csak egy picit lesz fényesebb, nagyon jó az állaga is. Biztos újra fogom venni.

Sigma F90 Fan Brush

Sigma F90 Fan Brush
2017. október 30.

Én nem highlighterhez, hanem kontúrozáshoz használom, és számomra tökéletesen teljesít. Nagyon puha ecset és megkönnyíti a munkámat a formájával.

Sigma E06 Winged Liner Brush

Sigma E06 Winged Liner Brush
2017. október 30.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, nagyon precízen lehet vele dolgozni.

Sigma F30 Large Powder Brush

Sigma F30 Large Powder Brush
2017. október 30.

Nekem ebből az utazóméret van meg, amit ajándékba választottam a rendelésem mellé. Szerintem túl kicsi a feje és nem elég puha, mivel inkább merevek a sörtéi. Nagyon hullajtja a szálait használat közben.

Sigma F03 High Cheekbone Highlighter Brush

Sigma F03 High Cheekbone Highlighter Brush
2017. október 30.

Már régóta kerestem egy jó highlighter ecsetet és úgy érzem, hogy ez végre a tökéletes, mivel egy álom vele dolgozni. Jó a formája, nagyon puha ecset és megfelelő mennyiséget vesz fel a termékből. Mosásnál nem hullajtotta a szőrét.