TVeda

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. szeptember 9.

Őt azért szeretem jobban a TO 30%-os szilikonos változatánál, mert a reggeli rutinba is be tudom illeszteni, míg azt nem. Egyszerűen kifogástalan, szerintem ő a márka legjobbja, a Revox legtutibb terméke.

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone

The Ordinary Vitamin C Suspension 30% In Silicone
2021. szeptember 9.

Az esti rutinomba építettem be, és nagyon megszerettem. Pihe-puha a bőröm utána és szépen mattít is. Az egyik legjobb C-vitamin, amit próbáltam.

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál
2021. szeptember 9.

Teljesen átlagos, nem pereg, szépen teszi a dolgát.

Essence Hello, Good Stuff! Színezett Beauty Krém

Essence Hello, Good Stuff! Színezett Beauty Krém
2021. szeptember 9.

A sötétebb árnyalatot választottam és nagyon szeretem. Ujjal felvéve tökéletesen fed, nincs maszk hatás, könnyű vele dolgozni. Nem ragacsos és szép természetes színt ad. Újraveszem majd, mert tökéletesen kiváltja az alapozót.

Essence Good Stuff Primer

Essence Good Stuff Primer
2021. szeptember 9.

Akkor megint én leszek a kakukktojás, mert tudatos bőrápolóként ez az egyetlen primer amit szeret és maradéktalanul beszív a vízhiányos bőröm. A szérumok és a fényvédőm sem kukacosodik be alatta, sőt ezután még egy alapozót is elbír. Szép, egyenletes bőrképet ad és érezhetően hidratál. Ráadásul ennyiért ajándék, főleg, hogy csak pici kell belőle. Újravevős kedvenc.

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2021. július 20.

A bőrápolási rutinom oszlopos tagja, a felületi ráncok eltüntetésének nagy mestere. Amióta használom a homlok és szemkörnyéki ráncaim teljesen eltűntk, valamint sokkal szebb össz bőrképet ad. Újravásárlós kategória.

N.A.E. Purezza Bio Arctisztító Hab

N.A.E. Purezza Bio Arctisztító Hab
2021. június 9.

Rózsaillat az arcon. Kb. ennyit ért nekem. Habzó lemosót kerestem, de a finom illaton kívül, más pozitívumot nem nyújtott. Ráadásul szárít is.

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. május 2.

Arcra és kézre is használom, a vízhiányos bőröm azonnal becuppantja. Nem a legjobb hidratáló, amivel dolgom volt, de ennyiért ajándék.

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Szérum

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Szérum
2021. május 2.

Igazából nem a legjobb szérum amit használtam, de a parfümöt leszámítva elég szép osszetevői vannak. Könnyű állagú, a bőr felszínt szépen kiegyenlíti, rugalmasabbá teszi. Ráncokra, finom ráncokra nem hat, valamint nekem kissé ragacsos utóérzete van, amit nem kedvelek, így újra venni nem fogom, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Nivea Anti-Wrinkle +Firming Feszesítő Ránctalanító Nappali Arckrém 45+

Nivea Anti-Wrinkle +Firming Feszesítő Ránctalanító Nappali Arckrém 45+
2020. november 10.

Feszesítő hatása szerintem nincs, de tökéletesen helyrehozta a Garnier Aloe Jelly által kiszáradt, pattanásos bőrömet. Remekül hidratál, jól beszívódik, a bőröm rendkívül puha, jól hidratált és egészséges érzetű tőle. Az illata is szerelem.