TVeda

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2019. október 16.

Nagyon akartam szeretni, de sajnos rajtam borzalmas illata van. Nem én vagyok. Egy túláradó, ócska pacsuli özönre emlékeztető valami, némi rózsa illattal.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. október 16.

A kolléganőm áradozott róla egy ideje, főként azért, mert nagy levendula rajongó. Na, én éppen ezért nem voltam rá kíváncsi. Aztán mikor megszerezte, behozta megmutatni és megszagoltuk, a csuklómon az első levendulás mellékzönge után egyből egy csábító, édes, vaníliás, feketeribizlis illat bontakozott ki. Imádom! Szóval most nekem is kell.

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém
2019. október 9.

Szeretem a krém állagú lemosókat, amiket tusolás közben is tudok gyorsan használni. Ennek finom krémes állaga van, és babakrémre emlékeztető, "tisztaság illata". Gyengéden tisztít, táplálja is közben a bőröm, mintha már krémezve is lenne kicsit. Nálam semmi mellékhatása nem jelentkezett, negatívumról nem tudok beszámolni és az ára is tuti.

Solanie Argán Őssejtes Protect Nappali Krém

Solanie Argán Őssejtes Protect Nappali Krém
2019. június 15.

Kozmetikusom ajánlására vettem meg hidratáló nappali krémnek. Könnyen beszívódik, rugalmassá teszi az arcbőrt, de ráncfeltöltő, kisimító hatása nincs. Hidratáló krémként viszont a legjobb, amit használtam.

The Body Shop Mangós Testjoghurt

The Body Shop Mangós Testjoghurt
2019. június 15.

Abszolút favorit! Az illata mennyei! Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik és egész sokáig megmarad az illata, amit néha kombinálok a pink grapefriut testpermettel. Nem ragacsos, semmi utóérzete nincs, és tök jól hűsít.

The Body Shop Pink Grapefruit Body Mist

The Body Shop Pink Grapefruit Body Mist
2019. június 15.

Imádom/nám, ha fél óránál tovább tartana az illata! Pedig tökéletes fanyar, gyümölcsös hűsítő illat nyárra. Néha keverem a mangós testjoghurttal, a kettő együtt is fenséges.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. június 15.

Mindhárom módon kipróbáltam már, hajpakolásként, balzsamként és nem kiöblítendő ápolóként és mindenhogy imádom! Az illata valami fenséges, nem tudom megunni, főleg ilyen nyári napokon nagyon jó barát :) Hajmosás után törölközőszáraz hajra teszek belőle (a tövekre nem) és gyönyörűen ápolja a hajam! Nem öblítem ki, nekem így vált be a legjobban. Nagyon finom puha, illatos és egészséges tőle a szőkített hajam. Még a fodrászom is megdícsérte. Az ára nem a legolcsóbb, de olyan sokáig lég, hogy megéri.

Lavera Basis Sensitive Gyermekfoggél Eper-Málna

Lavera Basis Sensitive Gyermekfoggél Eper-Málna
2019. május 23.

Nagyon szerettük, mert nem csak az összetevők megnyugtatóak, hanem az íze és állaga is nagyon kellemes.

Avon Care Ápoló Ajakbalzsam Shea Vajjal és Mandulaolajjal

Avon Care Ápoló Ajakbalzsam Shea Vajjal és Mandulaolajjal
2019. május 23.

Azt gondoltam, amiben shea vaj és mandulaolaj van, az nagyon rossz már nem lehet. Igazam volt :)

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. május 23.

Nagyon szeretem az illatát, tetszik a pumpás kiszerelése is. Vegán termék és a csomagolása is környezetbarát, ezért is esett rá a választás. Az állaga nagyon finom krémes, nem szárít és nem viszket utána a bőröm.A bőröm puha és hidratált a használata után.