TVeda

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon True Instant Korrektor

Avon True Instant Korrektor
2019. május 23.

Sajnos még a bőrnyugtató hatású korrektoruknál is rosszabb minőségű, pedig az sem egy főnyeremény. A színe egyáltalán nem hasonlít a katalógusban látotthoz, a fedése pedig borzasztó. A sokkal-sokkal világosabb szín ide-oda kenődik a bőrfelületeten. Maszatol, nem egyenletes, és a végén olyan, mintha fel sem kentél volna semmit. Nagy csalódás.

Avon Eve Confidence Parfüm

Avon Eve Confidence Parfüm
2019. március 11.

Szeretem. Van egy édes-füstős utó illata, amit nagyon szeretek. Kár, hogy nem tartósabb.

Oriflame Christmas Surprises Spiced Kézkrém Narancsaromával

Oriflame Christmas Surprises Spiced Kézkrém Narancsaromával
2019. március 11.

Az illata isteni, igazi téli-karácsonyi, amit nagyon szeretek. Hidratálni sajnos, már kevéssé hidratál, különösebb hatását nem éreztem a kezemen.

Lacoste Pour Femme

Lacoste Pour Femme
2019. február 13.

Klasszikus, abszolút jellegzetes, sok közül is felismerhető illat, amihez időnként nagyon jó visszatérni.

Gucci Bamboo EDP

Gucci Bamboo EDP
2019. február 13.

Elegáns, kifinomult, jellegzetes illat. A citrusos vonal elvonulta után igazi nőies finomság marad.

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur de Murier EDP

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur de Murier EDP
2019. február 13.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem. Édes, gyümölcsös illat, egyetlen hibája, hogy nem tart sokáig.

Balea Handlotion Quirliger Kolibri

Balea Handlotion Quirliger Kolibri
2018. augusztus 29.

Csodálatos a csomagolása, és mennyei az illata. A kézkrém nem nehéz, nem hagy zsíros érzetet maga után, könnyedén beszívódik. A hatása viszont nem túl tartós.

Vespa EDT

Vespa EDT
2018. augusztus 29.

Sajnos nem találkoztam vele már egy ideje, pedig kedvenc tavaszi parfümöm volt. Enyhén édes, enyhén gyümölcsös könnyed illat, ami szerelem volt első fújásra. Sajnos nem tartós, de az illata miatt egyszerűen muszáj 5 csillagot adni.