twentylessone

Regisztráció dátuma: 2011. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2011. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

Lush Confetti/Floral Library Parfüm

Lush Confetti/Floral Library Parfüm
2020. szeptember 3.

Pár napos ismerkedés után úgy érzem, hogy ezt az illatot naponta is tudnám viselni. Eleinte hasonlít a Kerbside-hoz, majd átlényegül tejes mandulába, ami nagyon tartós.

Lush Plum Rain Testpermet

Lush Plum Rain Testpermet
2020. szeptember 2.

A tusfürdőt nagyon eltalálták így a testpermetet is meg kellett vennem. Nyáron abszolút kedvenc a Dad's Garden-nel együtt. Szaftos de friss gyümölcs illat - én érzem a szilvát amikor beleszagolok a levegőbe - a bőrömön narancs és itt elindul a pavlovi reflex is...
3-4 órán keresztül érezni - rajtam.

Lush Fantabulosa Parfüm

Lush Fantabulosa Parfüm
2020. augusztus 25.

A banán is megvan az elején, hamar elillan viszont rajtam a tölgymoha, amit nagyon kedvelek, érződik lassú leszáradás után. Sokáig tart és bőrön is megmarad.

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50
2020. augusztus 19.

A PC Calm mineral moisturizer SPF30-at használtam - érzékeny és nagyon száraz bőröm van, az erős nyári napon ez nem volt elég. Most az Evy Daily Defense-t használom nyáron, strandon is voltam benne, délben is voltam napon így minden helyzetben kipróbáltam ami az arcomon "nyomot hagyna" - tökéletesen működik. Felkenéskor picit ragad, de gyorsan beszívja a bőröm és a ragacsosság is hamar elmúlik. Nem irritál, még csak nem is pirultam le benne, biztosan újra veszem.

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One
2020. március 13.

Valakin éreztem ezért próbáltam ki. Rajtam inkább gyümölcsös, a szilva simán érezhető, a bergamottal(főleg üvegben szagolva, kifújva hamar elmegy a bergamott). Később a gyöngyvirágot érzem - az alapjegyek egyben vannak. Ruhán tovább tart,, mint bőrön. Alapjában véve egy rendkívül nyugató illat, nálam bármilyen napszakban jöhet, melegben kevésbé.

Lush Tea Totaler Pucér Arctisztító Balzsam

Lush Tea Totaler Pucér Arctisztító Balzsam
2020. március 13.

A rozáceás bőrömre szuper. Eltűnnek a kis piros pöttyök, de nem szárítja a bőrömet, az illata csodás. Az első darab végén járok. Szememet nem sminkelem de az alapozót lehozza.

Avon Today EDP

Avon Today EDP
2019. október 18.

Egyik kolleganőm használja, nagyon tetszett megvettem. Rajtam kevésbé kellemes tavaszi virágillat, viszont a legjobb fehérvirágillat amit eddig próbáltam. Az Elie Saab Le Parfum-nek van rajtam majdnem ugyanilyen illata, de gyengébb. Kommersz, de néha pont ezt szeretném érezni, amikor elfárad a fejem a niche illatoktól, és olyankor csodás.

Lush Golden Pear Testpermet

Lush Golden Pear Testpermet
2019. október 8.

A kezdeti émelyítő körte után kb 15 perccel megjelent a szantál - így már nagyon finom: 5 csillag!

Majda Bekkali Mon Nom est Rouge

Majda Bekkali Mon Nom est Rouge
2019. augusztus 24.

Igen, nekem pl. Télen vettem kis mennyiséget, és az elemi annyira jól jött egy ilyen stresszes időszak közepén, hogy napokig szagolgattam (és mivel kiszagoltam azt a néhány milit, kénytelen voltam venni egy egész üveggel). A rózsa nekem csak másnap érződik és nem annyira intenzív. Inkább a fenyőgyanta szerű rendkívül megnyugtató, kimondhatatlanul csodálatos állapotot eredményező ájer az amitől elaléltam. Nyáron módjával.

Amouage Sunshine

Amouage Sunshine
2019. augusztus 24.

Nagyon tetszik, lédús őszibarack és igen, a nyár illata! Viszont fura mód, tőlem elég hamar elmegy, kár, mert megúnhatatlan.