Tyler33

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. március 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Herstory EDP

Avon Herstory EDP
2020. március 31.

Igazàbol èn valami friss illatra vàgytam igy tavaszra... kicsit furcsa volt, de megbaràtkoztunk 😉 A vègen az a karcossàg a Puma Jamaicàra emlèkeztet 😊

Avon Vitality by Liiv Botanicals

Avon Vitality by Liiv Botanicals
2019. október 19.

Èn Nem blamàlnàm le! Amugy ennek a termèk csalàdnak 3 illata is volt. Abbol egy igen kellemetlen, de a masik kettö viszont nagyon is kellemes illatu volt 😊 Csak pontosan a nevère nem emlekszem a 3 kozul, hogy az a Vitality a Harmony vagy a Sensual volt 🤷‍♀️ Csak arra emlekszem az jelent meg legeloszor. A Katalogusban kellemes friss citrusos illata volt, illatmintaban mar kicsit masabb ☝️,viszont amikor megrendeltem egyenesen csalodas volt ☹ Mindenesetre a masik kettonek jar a 4 csillag mivel az egyik egy friss, termeszetes, zold a masik pedig egy finom viragillat volt 😊

Avon Advanced Techniques Hidratáló Hajszérum Kókusz- és Argánolajjal

Avon Advanced Techniques Hidratáló Hajszérum Kókusz- és Argánolajjal
2019. október 6.

Csak keveset kell hasznàlni belole, Szuper az illata, kivalo hatàs! 👌 Absz ujjra vàsàrolos termèk En ajanlom mindenkinek! 😉

Avon Friends Attitude Kölni

Avon Friends Attitude Kölni
2019. október 6.

Pàromtol kaptam 😊 A Katalogusban ès mintàban is absz. nagyon tetszett! 😍 Hozzam valo, vidam illat 😊 de èn 12,99 € èrt kicsit szerettem volna azt a kondenzcsikot ☝️ Unom, hogy naponta tobbszor is fel kell frissiteni ès fèl orat sem èrzem magamon 😕 Mi lett Avonèkkal? Règen minden illatuk jo volt ès (rajtam) tartos. 2 csillagot adok, csupan a tartossaga miatt. 😐

Avon Care Banános Arcmaszk

Avon Care Banános Arcmaszk
2019. október 6.

Nyàron rendeltem, termèszetesen szettben. Krèmes maszkra szàmitottam nem gèlre! Ès olyan èrdekes: Felkenem ès egyböl csipi is l az arcom. Tieteket is? Olyan èrdekes 🤔 Vagy elhasznàlom vagy kihajitom, de Tobbet nem rendelem az tuti.

Avon Scent Mix Pure Ocean Kölni

Avon Scent Mix Pure Ocean Kölni
2019. július 29.

Ez lenne az absz. No1 2019 es nyari illatom 💖 mivel nagyon hasonlit egy majd 20 èvvel korabban hasznàlt règi Avonos nagy kedvencemre az Aqva Fraisre! Egy a bajom vele, hogy nem tartos 😢

Avon Senses Happiness Krémtusfürdő

Avon Senses Happiness Krémtusfürdő
2019. március 24.

Az àllagàval volt problèma. Szinte alig habzik, ès több kell belole! Amugy tokeletes Frezia illata van 👌😍

Avon Petit Attitude Floret EDT

Avon Petit Attitude Floret EDT
2019. március 24.

Köszönöm , köszönöm, ès köszönöm annak aki kicsit àtcsomagolva, de vissza tette nekem az elèrhetö termèkek közè , majd 20 ev utan egyenesen az ezred fordulo környèkèröl az èn kicsi Petit szerelmemmm 😍😄👌👏👏👏 Ajànlom ujjra mindenki szàmàra ,annak aki màr anno kipròbàlta es annak is aki mèg nem 😄

Avon Encanto Irresistible Kölni

Avon Encanto Irresistible Kölni
2019. március 24.

Nemrèg kaptam ajàndèkba! 🙊Azt hittem egy ujjabb semmitmondò tucatillat mint javarèszt a többi, amivel az Avon az elmùlt 15 èvben kisèrletezik... 🙈 De neem!!! Első pròba utàn kellemes csalòdàs volt 😊Örültem hogy vègre nem az a csöpögös, szàmomra agyig unott Vattacukor
bukè, hanem egy èlènk enyhèn viràgos de inkàbb gyûmölcsös èdes illat - ès amire kèsöbb jöttem rà, mikor a vègèn kiadja magàbol - a Vaniliàval. Nem èppen egy tavaszi de attol nagyon kellemes illat!!! 👌