tymes18241

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

bebe 3in1 Repair Balm

bebe 3in1 Repair Balm
2017. szeptember 24.

Szeretem! A kiszáradt ajkaimat egy nap alatt rendbe tette.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2017. szeptember 24.

Inkább nyári alapozónak használom, mert a fedése nem túl jó. A pattanásokat, pirosodásokat nem tűnteit el.

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2017. szeptember 24.

Az illata jó, de nekem összetapasztja a pilláim, és pár óra után elkezd leperegni.

Lovely White Chocolate Rice Powder

Lovely White Chocolate Rice Powder
2017. szeptember 24.

Az illata jó, a hatása számomra 0. Pénzkidobás volt.

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték
2017. szeptember 24.

Én a 800-as középszőke árnyalatot használom, amitől világosbarna színeredményt kapok. Mivel nekem épp ez a cél, szeretem ezt a hajfestéket. Egyszerű a felvitele, nem károsította a hajam eddig. Az ára viszont kicsit húzós, mert két dobozra van szükségem, szóval általában akcióban próbálom megvásárolni.

MediNatural Édesmandula Bőrápoló Olaj

MediNatural Édesmandula Bőrápoló Olaj
2017. szeptember 24.

Nem olyan hatásos számomra, mint a termékcsalád argánolajos terméke, de a bőrömet ez is szépen hidratálja, és nagyon jó a bőrproblémák kezelésére.

Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum

Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum
2017. szeptember 24.

Én szeretem használni edzés közben. Edzés nélkül sosem jutna eszembe felkenni, hiszen nem egy krémtől várom a csodát. Azokon a területeken, ahová felkenem, sokkal jobban izzadok, és a bőröm is simább lett tőle. Már többször újra vettem, hasra, combokra és fenékre nagyon jó hatással van, edzés mellett!!

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2017. szeptember 24.

Miután megvettem, párszor használtam, de azóta a fiókban pihen. Nincs jó fedése, és nem lehet normálisan bedolgozni a bőrbe.

The Body Shop Argánolajos Kézkrém

The Body Shop Argánolajos Kézkrém
2017. szeptember 24.

Az illata remek, de a téli időszakban nem nyújt elengedő hidratálást a kezeimnek. Inkább tavasz/ nyár időszakra való.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. szeptember 24.

A legjobb korrektor, amit valaha használtam. A szem alatti karikára felkenve szuperül működik.