uhuka

Regisztráció dátuma: 2018. június 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. június 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2019. november 18.

Örök darab. Kellemes,lágy valóban citrusos, friss, tiszta illat. Mindenkinek ajánlom, aki nem szereti az édes, virágos, nehéz illatokat.

Diadermine Lift Intense Nappali Krém SPF30

Diadermine Lift Intense Nappali Krém SPF30
2019. november 18.

Sokáig kerestem, de megérte. Számomra tökéletes krém, nagyon jól reagál rá a vizhiányos bőröm és a t zónában sem zsírosodik, fénylik. Valóban sűrű krém, kis adagokban szoktam felvinni, de nagyszerűen viselkedik a legnagyobb melegben is. Télen pedig kifejezetten kellemes érzés. Smink alá is jó, de egy kicsit várni kell a krém felvitele után.

Artdeco Perfect Teint Concealer

Artdeco Perfect Teint Concealer
2019. november 18.

Kuponnal szoktam venni az ára miatt, de sokáig tart. Krémes de nem túl sűrű állaga szépen felvihető az ecset segítségével és szépen egyenletesen bedolgozható. Tartóssága nagyszerű.

Bioderma Atoderm PP Balzsam

Bioderma Atoderm PP Balzsam
2019. november 18.

Tökéletes krém, könnyen felszívódik, jó állagú és hosszantartó védelmet nyújt a száraz, ekcémára hajlamos bőrnek. A kiszerelése praktikus és higiénikus.

Catrice Demi Matt Ajakrúzs

Catrice Demi Matt Ajakrúzs
2019. november 18.

Matt, nude 20-as árnyalatot vettem. A boltban tetszett a színe, felkenve viszont erősen pinkes árnyalat, ami csalódás volt. Meglehetősen szárít, kényelmetlen viselet.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. november 18.

Nem fűztem hozzá sok reményt, de nagyon szépen tisztít, a legtartósabb sminkkel is könnyedén megküzd és plusz pont, hogy nem irritál. Szem környékén sem csíp, kontaktlencse mellett is használható. Az friss citromfű illata miatt is jár a plusz pont.

Panarom Leó Varázsolaja (régi)

Panarom Leó Varázsolaja (régi)
2019. január 9.

A panarom egyik legkellemesebb, nyugtató hatású védőolaja. A napi rutin része a "csodaolaj" :)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2019. január 9.

Nagyon szeretem, könnyen kifésülhető szép, egészséges lesz tőle a haj. Illata kellemes.

Baba Kakaóvaj Testápoló

Baba Kakaóvaj Testápoló
2019. január 9.

Leszoktam a baba termékekről, mert szárító hatású és ekcémás tüneteket okozott. Összetevői sem legoptimàlisabbak. Kár érte.

Balea Südseeliebe Krémhabfürdő

Balea Südseeliebe Krémhabfürdő
2019. január 9.

Kellemes illatú, zuhanyzásra is alkalmas. Illata nem tartós