unicole

Regisztráció dátuma: 2012. december 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Betty Boop Sexy Betty

Betty Boop Sexy Betty
2014. július 2.

Tegnap megvettem Akciósan+Kuponnal a Rossmann- ban és meglepett, hogy ennyire istenien jó illat, legalábbis számomra. Mindenképp megérte az árát, és nagyon tartós, különleges illat, tényleg szexi :) A csomagolás, az üveg, a tartósság, az illat, az ár így akciósan, teljesen rendben van, tehát részemről jár az 5 csillag! Akciósan biztos újra venném :)))

Mariah Carey Lollipop Splash Vision Of Love

Mariah Carey Lollipop Splash Vision Of Love
2014. július 2.

Tegnap megláttam a Rossmannban és kuponnal csak 1800.- volt, így nem hagyhattam ott! :) Az itteni vélemények alapján nem is bántam meg, nagyon örülök neki. Az illat igazán különleges, nekem nagyon bejön, bár lehetne tartósabb szerintem. Az üveg csodálatos, a csomagolás tetszetős, vidám, nem biztos, hogy újravenném, de NEM bántam meg! Tehát összességégében 4 Csillagot adok neki!!

Lovely False Lashes Szempillaspirál

Lovely False Lashes Szempillaspirál
2014. január 10.

Hát... leteszteltem mégegyszer, de nálam nem jött be, pedig tettem alá alapozó spirált is! Így azért elhasználom, de semmi "műszempilla" hatás! Marad a sárga lovely spirál, idáig az a legjobb, ennek csak 3 csillagot adok, kicsit csalódtam benne, még, jó, hogy nem volt drága :(((

L' Erbolario Legni Fruttati EDP

L' Erbolario Legni Fruttati EDP
2013. szeptember 11.

Ma végre az enyém lett:) Isteni finom, Angyalok táncolnak körülöttem, nem is tudom leírni, hogy milyen, egyszerűen ezt érezni kell! Nagyon tartós, hú, de még mennyire! Már ma meg is dícsérték rajtam! Na, ez nem jön szembe az utcán az biztos;) Szóval minden szempontot figyelembe véve: ***5-ös!!!

Corine De Farme Eau Micellaire

Corine De Farme Eau Micellaire
2013. augusztus 26.

Tökéletes, imádom, minden sminket maradék nélkül eltávolít. Biztos, hogy újra venném, főleg mert az én érzékeny arcbőröm is nagyon szereti, nem irritál! Ráadásul a Rossmiba akciósan, kuponnal 450.- ft volt. Remélem nem szűnik meg, mert azt sajnálnám.

Corine de Farme 24 órás Hidratáló Arcápolókrém

Corine de Farme 24 órás Hidratáló Arcápolókrém
2013. augusztus 26.

Szuper jó krém, szuper áron! Hidratál, sima, puha lesz az arcbőröm tőle, nekem nagyon bevált. Féltem mert igen érzékeny bőröm van, de nem okozott semmi problémát. Számomra csodaszer, nem bántam meg, hogy mevettem kuponnal, akciósan 900.- volt a Rossmiba:) Máskor is megvenném, csillagos ötös;)

Jil Sander Style Pastels Soft Yellow

Jil Sander Style Pastels Soft Yellow
2013. augusztus 7.

A dm-ben 50ml 1850.- volt, tehát ez is jött velem:) Nekem inkább púderes, a vaníliát, ámbrát érzem rajta némi fréziával, minimális naranccsal. Szerintem hasonlít valamelyik Laura Biagiotti illatra vagy fordítva?! Tartóssága 5-6 óra rajtam, a csomagolása ilyen ár mellett elhanyagolható, bár nekem tetszik, mert egyszerű, az illat pedig nagyszerű;) S mivel tavasz, ősz már nincs igazán, ezért úgy fogalmaznék, hogy nem kánikulai, hanem kicsit hűvösebb időben használatos parfüm. Mindent egybevéve, a maximumot kapja!!!

Jil Sander Style Pastels Tender Green

Jil Sander Style Pastels Tender Green
2013. augusztus 7.

Én tegnap vettem meg igazán baráti áron 1850.-/50ml, a dm-ben kiárusították:))) Nagyon finom friss, zöld illat, érzem benne a fréziát is, mintha egy virágos, zöld réten lennék. Rajtam elég sokáig bírja,kb. 5-6 óra, mert zsírosabb a bőröm. Bár a frissebb illatok az biztos, hogy könnyebben illanak. Az üvege, csomagolása egyszerű, csak semmi csicsa, illata nagyon egyedi, engem megfogott és a páromat szintén, az ára pedig??? Szuper!!! Még szép az öt csillag :D

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)
2013. június 13.

Az itteni írások hatására vettem meg, bár féltem, mert régen jól befürödtem az önbarnítókkal:) Ám ez egy csoda, imádom, szeretem, abszolúte nem bántam meg és bio!!! Szóval, nem foltos a színem, hanem szép egészséges kreol, már többen megdícsértek, hogy milyen szép színem van:))) Az illata engem nem zavar, sőt tetszik, mert olyan diós egy kicsit és Én azt imádom. Persze mellette érezhető az az önbarnítós illat, ám ez mindegyik önbarnítónál így van. Az ára is megfelelő, 1200.- körül. Külön jó, hogy az arcra is lehet használni, amit az Én hiper-szuper érzékeny arcbőröm is szeret;) A ruhámon nem hagyott foltot, a kopásáról még nem tudok nyilatkozni, de eddig tuti az 5 csillag! Újra fogom venni az biztos és bátran ajánlom mindenkinek!

Beverly Hills 90210 Moments EDP

Beverly Hills 90210 Moments EDP
2013. június 9.

Megláttam a Rossmann polcján félárasan, 30 ml 2000.-/ -10% a kuponnal, beleszimatoltam az üvegébe s tudtam: Ez kell Nekem! :) Virágos friss, gyümölcsös, édeskés és mégis friss citrusos, csodálatos illat, még a gyönygvirágra is emlékeztet, pedig elvileg nincs benne. Tartóssága pedig végtelen, reggel befújom Magam s egész nap érződik, sőt... Szóval nagyon nem bántam meg az biztos :) Az üvege, csomagolása egyszerű, semmi extra, ami nem befolyásolja az elégedettségemet, hisz az illata annál többet ér!!! Én biztos újra venném, főleg tavasz- nyárra ;) Aki szereti az ilyen illatot, annak csak ajánlani tudom, mert nem fogja megbánni!