Unix

Regisztráció dátuma: 2017. július 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. július 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Revox Just Retinol Arctonik

Revox Just Retinol Arctonik
2021. november 22.

Én a testemen lévő új striákra használom mert azt hallottam arra is használ, viszont inkább a PC testi 1 retinolját fogom használni miután elfogy mert nagyon sok fogy belőle és az erősebb is mint ez, szerintem az jobban megéri.

Revox Kollagén Aminosav+Ha Hidratáló

Revox Kollagén Aminosav+Ha Hidratáló
2021. november 22.

Nagyon kellemes de szerintem ennyiért nem éri meg kicsi a tartalma, inkább használom a HA szérumát ennek a márkának, az jobban megéri szerintem.

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. november 22.

Tetszik minden reggel fényvédő alá rakom és jól hidratálja a bőröm. Még sok változást nem láttam kicsit kevesebb a pattanásom de csak ezt vettem észre, ennyiért megéri szerintem.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2021. november 22.

Már meg is vettem a másodikat belőle, az elején kicsit éreztem a bizsergést az arcomon, de nem irritálta a bőröm. Nekem nem szárította ki a bőröm ami meg is lepet mert úgy tudtam hogy a retinolok ezt is csinálhatják. Én a nyakamon és az arcomon is használom, egyszerűen fantasztikus ajánlom mindenkinek.

Ebelin Mikroszálas Arctisztító Kesztyű

Ebelin Mikroszálas Arctisztító Kesztyű
2021. november 13.

Nagyon szeretem, gyakran kell mosni viszont, 1 év meg van és még mindig ne ment tönkre.

Ebelin Mikroszálas Hajturbán

Ebelin Mikroszálas Hajturbán
2021. november 13.

Nekem is a fekete van meg, sajnos nálam is ugyanaz a helyzet. Ez a hajturbán nem szív magába igazán vizet így nem lehet csak ezt használni amikor szárítom a hajamat.

Lavozon Fresh Cactus Naptej SPF30

Lavozon Fresh Cactus Naptej SPF30
2021. november 3.

Én testre használtam nyáron ott könnyen beszívódott, kellemes az illata viszont érzékenyeknek nem ajánlom mert erős a szaga. A textúrája is jó viszont kell idő amíg beszívódik a bőrbe teljesen.

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2021. szeptember 2.

Imádom az összes carmexet amit csak vettem, nagyon jó még télen is amikor cserepes a szám.

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips
2021. augusztus 15.

Nagyon jól bevált és éjszaka is használta már mert olyan jól hidratál. A színe nem túl erős de nekem így tetszik.

Sundance Sonnenbalsam Med Ultra Sensitiv LSF50+

Sundance Sonnenbalsam Med Ultra Sensitiv LSF50+
2021. augusztus 15.

Ez a fényvédő egyáltalán nem vált be: - A szememet mindig kicsípte még amikor kihagytam azt a részt
- Sokszor vált le a bőrömről és fehér pihékben jött le mindenütt, pedig alatta nem használtam mást csak szérumot és anélkül is próbáltam de semmi nem jött be
- Testre használva is ugyanez a probléma így