urbansoul

Regisztráció dátuma: 2020. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Rimmel Stronger Nail Nail Nurse Erősítő Körömlakk

Rimmel Stronger Nail Nail Nurse Erősítő Körömlakk
2020. február 25.

Sokat javított a beszakadt körmeim állapotán, ezért lakkozás előtt alaplakként ezt szoktam használni. Használatával tartósabb lesz a manikűr és még a sötétebb színű körömlakkot is könnyebb lemosni. Ha sietek előfordul, hogy csak magában használom, mert a benne lévő csillámok szép fényt adnak a körmöknek.

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk
2020. február 25.

A 101-es árnyalat van meg. Alapozó és fedőlakkal együtt használom, csak egy rétegben kenem fel, de így is szépen fed. Széles ecsete megkönnyíti a használatot.

Yves Rocher Grand Rouge L'elixir Liquid Lipstick

Yves Rocher Grand Rouge L'elixir Liquid Lipstick
2020. február 25.

A 102-es árnyalat van meg. Erősen pigmentált szín, felvitel után nehezen szárad meg, de a tartóssága kárpótol érte. Nem tapasztaltam, hogy szárítana.

Alverde Mat Lipstick

Alverde Mat Lipstick
2020. február 25.

A 16 Pure Peach van meg, ami egy kellemes barackos rózsaszín árnyalat. Olyan színt kerestem, ami nem sápasztja az amúgy is világos bőrömet és ez az árnyalat telitalálat volt. Erősen pigmentált, tartós, jól bírja az evést-ivást. Tökéletes hétköznapi sminkhez, szépen kiemeli az ajkakat. Én is azt tapasztaltam, hogy kicsit szárít, ezért a felvitele előtt mindig használok ajakápolót is.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2020. február 24.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg és nem csalódtam. Nem csomósodik, szépen kiemeli és dúsítja a szempilláimat, a tartósságával sincs problémám. Glamour-napokon mindig beszerzek egyet.

Adidas Adipure Alumínium Mentes Női Roll-On

Adidas Adipure Alumínium Mentes Női Roll-On
2020. február 24.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert alumíniummentes, de sajnos egyáltalán nem vált be. Csak pénzkidobás volt.

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló
2020. február 24.

Jól hidratál és nem érzem úgy, hogy zsíros érzetet hagyna a bőrömön, de szerintem kicsit túl van árazva. Ennél olcsóbban is hozzá lehet jutni hasonlóan jó hatású arckrémekhez.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2020. február 24.

Ez a legjobb ajakápoló, amit eddig próbáltam és az egyetlen, ami tényleg be is vált. Más ajakápolókkal ellentétben nem kell óránként kenegetnem vele a számat, hogy ne száradjon ki. Ha rúzst használok, akkor mindig kenek alá Carmex-et is, így sokkal szebb és tartósabb lesz a végeredmény :)

Palmolive Gourmet Berry Delight Krémtusfürdő

Palmolive Gourmet Berry Delight Krémtusfürdő
2020. február 24.

Jól habzik, így nem kell sok belőle, nem szárította ki a bőrömet és nagyon szeretem a kellemes, gyümölcsös illatát. Szerintem ár-érték arányban jó kis tusfürdő :)

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Sampon

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Sampon
2020. február 24.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Nem szárítja ki, de nem is nehezíti el a vékony szálú, gubancolódó hajamat. Szerintem az illata is kellemes. Számtalanszor újravettem már.