v.i.c

Regisztráció dátuma: 2014. november 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Juniper Lane Moonflower EDP

Juniper Lane Moonflower EDP
2020. március 20.

Valóban kislányos, de azért nem csak kislányoknak. ;) Van valami különleges az édességében, amiért nem tudtam ott hagyni.

Alverde Deo-Zerstäuber Acerolakirsche Cranberry

Alverde Deo-Zerstäuber Acerolakirsche Cranberry
2014. november 2.

Nekem nagyon bejön az illata, és natúr deók között még a hatása is elfogadható. Egész napos rohanáshoz és sporthoz viszont már kevés, 3-4 óránként újrafújva oké lenne, de úgy meg hamar elfogy. :S

Alverde Beauty & Fruity 3in1 Arclemosó Hab (régi)

Alverde Beauty & Fruity 3in1 Arclemosó Hab (régi)
2014. november 2.

Kb. 3 hónapja használom. Kellemes almás-citrusos illata van, nagyon jól felfrissít és távolítja el a felesleges zsírt. Nekem nem szárítja a bőröm, pedig reménykedtem, hogy a használata kicsit visszaszorítja a pattanásokat, mitesszereket, de nem, pár óra múlva újra zsírosodik a bőröm. Összességében viszont elégedett vagyok, biztos újra fogom vásárolni.

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál
2014. november 2.

Eddigi legjobb szempillaspirálom. Még az én rövid és egyenes pilláimat is jól hosszabbítja és göndöríti is, bár utóbbira még ujjal rá kell segíteni, hogy igazán íves legyen. Egyáltalán nem csomósodik, és tényleg nagyon-nagyon fekete. :) Szerintem dúsítóval együtt sem túl sok hétköznapokra. Kemény edzéseken se kenődik, még ha "hozzáérnek" se (kick box), egész nap tart, nem pereg, viszont este tiszta vízzel is könnyen lejön.