V.Orsi

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Hajpakolás

Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Hajpakolás
2013. január 12.

Megvettem, kipróbáltam, de nem estem hasra tőle. Az illata kellemes, de hiába hagytam a hajamon sokáig, semmi extrát nem nyújtott. Miután lemostam és megszárítottam a hajamat, mintha egy legolcsóbb balzsamot használtam volna, kb olyan hatása volt. Nem fogom újra venni!

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon
2013. január 6.

Majd' egy évig kínlódtam anno, mire rájöttem, hogy mi a gond, zsíros korpám volt. Mikor rákerestem a neten a témára és megtaláltam ezt a sampont, kb két hét alatt megszüntette a problémámat. Égett, viszketett, feszült a fejbőröm, nagyon sok gondom volt előtte, de ez a sampon tényleg csodaszer! Azóta nem is volt rá szükségem, mindenkinek szívből ajánlom, az utolsó cseppig megéri az árát!!!!

Urban Decay Feminine Paletta

Urban Decay Feminine Paletta
2013. január 6.

Megvettem, kipróbáltam, elsőre nem jött be, a színek halványak, potyogtak, el is tettem egy időre. A múltkor elővettem megint, kipróbáltam, hogy nem ecsettel, hanem aplikátorral vittem fel a színeket és működik, alap nélkül is intenzív hatást értem el. Megvan a megoldás a problémámra! A primerrel és a szemceruzával nem volt gondom, szerintem az UD szemceruza az egyik legjobb, ami csak létezik! Jó kis paletta, én akciósan vettem, így már ajánlom mindenkinek! :)

Manhattan & Buffalo Szemhéjpúder Paletta

Manhattan & Buffalo Szemhéjpúder Paletta
2013. január 6.

Nem jött be, a színek jól néznek ki, de felvive alig pigmentált, potyog, nem lehet eloszlatni, tehát egy az egyben, sajnos gagyi. Kidobott pénz volt.

Manhattan Szemöldökceruza

Manhattan Szemöldökceruza
2013. január 6.

Nagy kedvenc, évek óta ezt veszem, jól használható, tartós, megbízható ceruza!

Aldo Vandini Aroma Roll-on Levendula és Bergamott

Aldo Vandini Aroma Roll-on Levendula és Bergamott
2013. január 6.

Nagyon szeretem, már sokszor újra vettem, én nagyon rossz alvó vagyok és nekem tényleg bevált! az illata kellemes, levendulás. Az éjjeliszekrényemen lakik már jó ideje! Alvásproblémákkal küzdőknek feltétlenül ajánlom!

Mexx Woman

Mexx Woman
2013. január 6.

Szeretem ezt az illatot, nem túl tartós, de akkor is szeretem! :)

Tonymoly Pocket Bunny Arcpermet

Tonymoly Pocket Bunny Arcpermet
2013. január 6.

A csomagolás édes, nekem is "megmérgezte az agyamat", de a beltartalom nekem nem jött be! Konkrétan kipattogtam tőle, és eléggé elcseszte a bőrömet, tehát abszolút csalódtam. Nem ajánlom!

Tonymoly Cats Wink Szempillaspirál

Tonymoly Cats Wink Szempillaspirál
2013. január 6.

Cuki cica, imádom, amellett, hogy tényleg nagyon édes, és már ha ránézek, jó kedvem lesz, a tudása is elismerésre méltó. Nem egy csúcsspirál, de ennyi pénzért, megéri. Szépen íveli a pilláimat, nem kenődik, valóban mély, intenzív fekete színe van! Ajánlom mindenkinek!

Manhattan Volcano Szempillaspirál

Manhattan Volcano Szempillaspirál
2013. január 6.

Nekem bevált, már többször vettem, nem csomósodik, egyenletesen tudom felvinni, nem kenődik el. A pilláimat szépen íveli és hosszabbítja. Elégedett vagyok vele!!!!!