v92

Regisztráció dátuma: 2016. június 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 18.
Bőrprobléma: -

Catrice Calligraph Ultra Slim Vízálló Szemkihúzó Toll

Catrice Calligraph Ultra Slim Vízálló Szemkihúzó Toll
2018. február 1.

Egy hónapja vettem és nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem sikerült. Eleinte nagyon könnyű volt használni, szépen fekete és vékony vonalat lehetett vele húzni, el sem kenődött. De nagyon finom a hegye és ezért egy idő után kiszárad a hegye, és onnantól fogva nem lehet vele bánni.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2017. november 1.

Ódzkodtam tőle, az ára meg a hype miatt is, de a szél borzasztóan kifújta a számat és hiába kentem bármivel nem használt. Ezért vettem egyet. Egy délután alatt helyre tette a számat. Nagyon megérte az árát!

John Frieda Brilliant Brunette Visibly Brighter In-Shower Lightening Treatment

John Frieda Brilliant Brunette Visibly Brighter In-Shower Lightening Treatment
2017. november 1.

Leárazva vettem a Müllerben, még szerencse, mert a teljes árat nem érné meg. A hajtőnél világosított kicsit a hajamon, de egyébként csak egy vöröses fényt adott neki.

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs
2017. október 14.

Szerelem volt első látásra és később szerelem lett első használatra is :D. Már akkor beleszerettem, amikor megláttam a promóját és azóta vadásztam rá. A "Play with fire" meggypiros árnyalata annyira megtetszett, hogy gyorsan vettem egy élénkebb piros "Kiss me you fool"-t is. Egyenlőre csak a "Play with fire"-t próbáltam ki, és az átlátszó réteg nélkül is evés-ivás álló. Elsőre 4-5 órát lehetett fent, de meg sem mozdult, nem úgy mint a többi hosszan tartó rúzsom. Az eltávolítása tényleg nehézkes, de én kentem rá egy kis ajakbalzsamot, hagytam rajta pár percig, utána micellás vízzel szépen le lehetett szedni.

Essence Invisible Kiss Átlátszó Ajakceruza

Essence Invisible Kiss Átlátszó Ajakceruza
2017. október 14.

Matt rúzs alá használom alapként és határozottan meghosszabbítja a rúzs élettartalmát. Könnyű használni, bár szerintem vigyázni kell, nehogy az egész rúzst kitekerjük belőle (nekem már majdnem sikerült).

Essence 2in1 Eyeliner Pen

Essence 2in1 Eyeliner Pen
2017. október 14.

Én teljesen beleszerettem! Mindkét oldalát könnyű használni, de talán a vastagabbat könnyebb. Én fixáló púderrel és fixáló spray-vel együtt használom (mert ez az egyetlen módja annak, hogy az olajos szemhéjamon megmaradjon bármi is), de így meg sem mozdul.

Biohair Narancs Sampon Korpás Hajra

Biohair Narancs Sampon Korpás Hajra
2017. május 12.

Be kell vallanom, hogy az én hajamat még csak a szalonban mosták meg vele, de 5 alkalomból 5-ször borzalmas volt az élmény. Tegnap még haza se értem kb a szalonból, de már tiszta korpa volt a fejem.

Isana Sheabutter & Kakao Testápoló Krém

Isana Sheabutter & Kakao Testápoló Krém
2017. április 14.

A lábamon és a könyökömnél nagyon száraz volt a bőröm: a könyökömnél már helyrehozta, a lábam is már javult. Könnyű felkenni, hamar be is ivódik. Az illata meg valami mennyei! Ár-érték arányban borzasztóan megéri, főleg a kiszerelése miatt.

Isana Fresh Berries Lip Butter

Isana Fresh Berries Lip Butter
2017. április 10.

Olyan jó illata van, legszívesebben egész nap szagolgatnám. A hidratálása talán lehetne jobb is, viszont matt rúzs fölé kenve tartósabbá eszi azt, egy kicsit fénylik csak és így meglepően jól hidratál.

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2017. április 10.

Imádom a vörös rúzst, ezért azt az árnyalatát vettem meg, de van egy olyan sejtésem, hogy fogja még követni pár árnyalat :D Amikor evés után egy kicsit elmosódott, akkor könnyen le tudtam törölni és újrakenni, viszont összességében tényleg tartós. Amikor kentem fölé egy kis lip buttert, akkor még az evést-ivást-kávézást is bírta minden gond nélkül :D