v92

Regisztráció dátuma: 2016. június 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 18.
Bőrprobléma: -

Essence Keep It Perfect! Sminkfixáló Spray

Essence Keep It Perfect! Sminkfixáló Spray
2017. április 9.

Első fixáló spray-m, de nekem bevált. Bár a szórófej nehezen fúj és túl nagy cseppeket is, ezért megy csak 4 csillag.

RdeL Young Fixáló Púder

RdeL Young Fixáló Púder
2017. április 9.

Nagyon olajos a szemhéjam, a tusvonalam nagyon hamar elmászik, hiába használok alapozót, base-t vagy fixáló sprayt hozzá, semmi sem segített. Akkor vettem azt a púdert és tökéletes. Bár én tényleg csak a tus fixálására használom, de a fixáló spray-vel együtt egész nap tart, nem kenődik el, semmi.

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2017. április 9.

Sokáig ódzkodtam a micellás víztől, egyrészt azért mert drága, másrészt mert nem hittem hogy tényleg olyan jó, mint amit a reklámban állítanak. Pedig de! Kevesebbet használok belőle, mint a tonikból és tökéletesen leszedi a sminket. Sokkal jobb, mint a márkatestvér sminklemosó tej, amivel kb meg kellett támadnom a bőrömet, hogy leszedje a tust.

NYC Show Time Volumizing Szempillaspirál

NYC Show Time Volumizing Szempillaspirál
2017. január 5.

Pár óra alatt elkezd leperegni. Régen imádtam, azért vettem újra, de már megbántam.

RdeL Young Volume Wonder Mascara Szempillaspirál

RdeL Young Volume Wonder Mascara Szempillaspirál
2017. január 5.

Egész nap bírja, nem pattogzik a festék, nem kenődik el sem. Viszont szerintem túl vastag a keféje, amivel így néha "könnyű" túl sok festéket felvinni.

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2017. január 5.

Csak azért kap 4 csillagot, mert nem szemhéjpúder alá használom, hanem tushoz. Ha önmagában használom a tust, pár óra alatt elkezd kenődni (márkás vagy "márkátlan" az mindegy), de így egész nap tart.

Isana Young Active Clear Arcvíz Pattanások Ellen

Isana Young Active Clear Arcvíz Pattanások Ellen
2017. január 5.

Mióta használom, legalább a felére csökkent a pattanásaim száma. Nem szárítja a bőrömet sem. Határozottan megérte.

Balea Vízimenta és Bambusz Korpásodás Elleni Sampon

Balea Vízimenta és Bambusz Korpásodás Elleni Sampon
2017. január 5.

Ez a sampon valami borzalom. Nem vártam tőle csodát, de annyit igen, hogy legalább a korpával tudjon valamit kezdeni, ha már korpás hajra való. Nem tudott. Cserébe viszont borzasztóan szárította a hajam.

Essence Colour & Care Ajakrúzs

Essence Colour & Care Ajakrúzs
2017. január 5.

Krémes, olvadó állaga miatt könnyű felvinni. Nem szárítja az ajkaimat és gyönyörű a színe. Rögtön vettem belőle 3 árnyalattal :D

Moyra Fuse One-Step Gel Lac

Moyra Fuse One-Step Gel Lac
2016. június 18.

Egy rétegben annyira nem fed, hogy látszik alatta a körmöm, két rétegben meg túl sok. Két különböző árnyalatot vettem, de mindkettőt másnap egyben le tudtam húzni a körmömről. Lehet, hogy kéne hozzá alap és/vagy fedőlakk, de direkt azért vettem one-stepet, hogy azokra ne legyen szükségem. Így viszont totális pénzkidobás.