vacska

Regisztráció dátuma: 2011. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém
2015. február 16.

Miután kipróbáltam a krémet, végleg eldöntöttem, hogy L'oreal krémet soha többé nem veszek. Ez ugyanis már a második krémjük, amitől egy bekenés után égő pirossá és érdessé válik a bőröm. De látom, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Nem tudom, hogy melyik összetevő okozhatja, de valami nagyon brutál vegyi cucc lehet. Egyébként egy Garnier szemráckrémmel is jártam már így, valószínűleg nem véletlen, mert az is a L'oreal tulajdonában álló cég.

Garnier Essentials Multi-Aktív Ránctalanító Szemkörnyékápoló 35+

Garnier Essentials Multi-Aktív Ránctalanító Szemkörnyékápoló 35+
2014. március 25.

Kétszeri használat után a bőröm a bekent területen tisztára kivörösödött, érdes lett és kicsit fel is puffadt. Egyszer már egy L'oreal krémnél is tapasztaltam hasonlót, most próbálok rájönni, hogy melyik összetevő okozhat ilyen durva tüneteket nálam. Mindenesetre nem tűnik olyan természetesnek, mint ahogy a dobozon írják.

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Sampon

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Sampon
2012. július 1.

Az előző hozzászólókkal ellentétben nekem pont, hogy lassabban zsírosodik a hajam, mióta ezt használom és már a második flakonnál tartok. Nagyon jó tapintásúvá teszi a hajamat, de nem nehezíti el. Nekem nagyon bevált.

Eucerin Aquaporin Active Feuchtigkeitspflege LSF 15+ UVA Schutz

Eucerin Aquaporin Active Feuchtigkeitspflege LSF 15+ UVA Schutz
2012. július 1.

Már kb. 1 hónapja használom, eddig meg voltam vele elégedve, de a mostani kánikulában már túl zsíros a bőrömnek, pár pattanás is előjött tőle. Kicsit ragacsos állaga van, mint a naptejeknek (gondolom az uv szűrő miatt), de hamar beszívódik.

Helia-D Fruit Selection Arckrém Száraz és Érzékeny Bőrre

Helia-D Fruit Selection Arckrém Száraz és Érzékeny Bőrre
2012. július 1.

Könnyű, lágy krém, gyorsan beszívódik, és abszolút nem zsírosít. Nyárra pont megfelelő lenne, ha lenne benne napvédő, télre viszont nekem kevés.

Secret Platinum Power Delicate Deo Stift

Secret Platinum Power Delicate Deo Stift
2012. július 1.

Évek óta használom a zöld (Naturel) változatot és nagyon bevált. Kellemes az illata, ha be is fogja kicsit a ruhát, könnyen kimosható és a legfontosabb: tényleg gátolja az izzadást.

L'Oreal Triple Active Nappali Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre

L'Oreal Triple Active Nappali Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre
2011. április 20.

Első használat után a bőröm tiszta piros lett tele apró pattanásokkal, égett és viszketett tőle az egész arcom. Pár hónappal később tettem még egy próbát, az eredmény ugyanaz. Most, hogy itt megnéztem az összetevőket, tulajdonképpen nem is csodálkozom rajta. Egyértelműen kukába való.