vadaszokutambolkotrodj

Regisztráció dátuma: 2014. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. február 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Serafim Arctisztító Fekete Szappan

Serafim Arctisztító Fekete Szappan
2019. november 10.

Én csak "nagytakarításkor" szoktam használni,radír meg maszk után,mert az én bőröm száraz,érzékeny és azért annak elég erőteljes. De így heti 1-2 használat mellett szépen tisztít,rendben tartja az arcbőröm. És pálmaolaj mentes,amit mostanában próbálok kerülni,de elég nehéz.

Sanatopic Bőrpuhító Krém

Sanatopic Bőrpuhító Krém
2019. október 4.

Ez.egy.csoda.
Télen brutálisan tönkrement a bőr az arcomon. Máskor is volt már, de ennyire és ilyen hosszú ideig soha nem tartott még. Általában az első meleg napok után szépen helyrejön. Idén még most májusban is csúnya piros foltok voltak az arcomon. Már nagyon sok krémet kipróbáltam, nappalit találtam, de éjjelre csak olyat ami a feszülést enyhítette, de nem segített rajta. Véletlen találtam itt rá, gondoltam sokat nem veszítek, max kézkrémnek jó lesz. Kb 4 nap alatt eltűntek az undi foltok. Nem egy könnyű krém, van benne anyag, de használ is. Arcra és kézre is használom Nem okoz pattikat se, irritációt se, csak pihe puha bőrt. :) Most csak este használom, mert elég olvadós, de télen talán segít enyhíteni nappal is. 5*

Enélkül a krém nélkül nem tudom mi lenne velem. Amint megérkezik a hideg idő azonnal elkezdem használni és nem jönnek ki az undi foltok,gyönyörűen krban tart. Az intenzív testvérét egész évben használom a kezemre, azt is imádom.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2019. április 13.

Nem vagyok egy nagy Garnier fan,de ez a sminklemosó megvett kilóra. Sok társát kipróbáltam előtte mindenféle márka és árkategóriában (avon,nivea,isana...) Mindegyik csípte,irritálta,szárította a szemem és környékét. Gondoltam ezzel is teszek egy próbát,max megy a többi közé. Kellemesen csalódtam benne. Délután szoktam leszedni a sminkem és csak este csinálok teljes arctisztítást. Addig fenn szokott lenni,de semmi zavaró érzésem sincs. Nagyon jó kis termék,sokáig kitart és árban is nagyon jó.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2018. október 31.

UPDATE
Megváltozott a csomagolása és sajnos a belseje is. Sokkal kisebbek lettek a szemcsék benne. Így se rossz ,de nekem a húú hatásból lett egy hmm...átlagos arcradír.

Egy hosszú,sminkben töltött hét után,amikor tudom,hogy másnap pihenhet a bőröm,akkor szoktam este átradírozni az arcom vele. Szinte hallom,ahogy felsóhajt a bőröm örömében :D Nagyon intenzív,ezért én csak egyszer használom egy héten,mert érzékeny a bőröm. Így nagyon sokáig elég. Nem irritál,nem szárít. Van,hogy arcpakolást teszek fel utána,meg szérumot és mindennek fokozza a hatását én azt vettem észre. Nagyon szeretem, 5*

Isana Clean + Care Olajos Szemfestéklemosó

Isana Clean + Care Olajos Szemfestéklemosó
2018. szeptember 26.

Nagyjából 1 hétig tartott a kapcsolatunk... Eddig a délutáni sminkleszedéshez micellás vizet és krémet használtam. A kettőt akartam egybe vonni,erre esett a választásom. A sminket valóban pikk pakk leszedi,de azt vettem először észre,mintha puffadtabb lenne a szemem alatt. Majd ma fizikai fájdalmat éreztem amikor nekiálltam leszedni a sminket. Este a szokásos rutinomnál pedig apró gyulladt köröket véltem felfedezni a szemem környékén és még mindig ég...
Sajnos mennie kell.
Tény,hogy bejött a hideg is,ami a bőrömnek külön megpróbáltatást jelent,ezért is hagyom azonnal abba,mert tudom hogy csak ront a helyzeten.

Nivea Sensitive Éjszakai Arckrém

Nivea Sensitive Éjszakai Arckrém
2018. július 17.

Szerintem nagyon jó kis krém,szépen hidratál. Jó nehéz ,de nekem maradéktalanul beszippantja reggelre a bőröm. Kisimult,puha bőrrel ébredek. Nem okoz pattikat. Nem irritál,pedig elég kényes a bőröm. Szoktam más krémeket nézegetni,de mindig ennél maradok valamiért. Gondolom mert tudat alatt érzem,hogy ez kell nekem :D Télen leszek rá kíváncsi,hogy felveszi e a harcot a hidegallergiámmal.

Nivea Repair & Care Testápoló

Nivea Repair & Care Testápoló
2018. július 5.

Egy rosszul sikerült Baleás testápoló vásárlás (sötétkék,brrrr,borzasztó,ne vegyetek) után kaptam le a polcról,hogy hátha segít a száraz,viszkető bőrömön. Csak úgy szippantotta be az egészet. Nagyon jó kis termék,most nyáron a hűvösebb estéken biztos bevetem. Télre is vennék,de van egy jól bevált Baleás testápolóm (az 5%os ureás,nah az valami csoda,ehhez hasonló,de nekem még mindig az visz mindent)

Balea Testápoló Száraz Bőrre

Balea Testápoló Száraz Bőrre
2018. június 29.

Nem volt az ureás csodám,de kellett valami ami kicsit többet táplál,mint a sensitiv testápolóm. Gondoltam baleás termékben még nem csalódtam,lekaptam a polcról.
Este ki is próbáltam,hajmosás után bekentem magam. Kb sírni tudtam volna,szivem szerint lezuhanyoztam volna még egyszer olyan rossz érzés volt. A hajam beletapadt,ragadtam tőle,egy picit se szívott be belőle a bőröm,pedig amúgy csak szippantja be a krémeket. És reggelre se volt semmi hatása,ugyanúgy ki van száradva a bőröm,csak most már viszketek is tőle :(
Hatalmas csalódás.
Tanulság: MINDIG nézz rá a Krémmániára,mielőtt új terméket próbálnál! :D

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal
2018. június 26.

Ez a kis csoda a 2. helyen van a polcomon a vadrózsa olajom után. Az utóbbit hetente párszor használom,ezt viszont minden este az éjszakai krémem előtt. Hamar felszívódik,inkább vizes,mint krémes. Nagyon jól hidratál, reggel kisimult,kipihent arccal ébredek. Az apró ráncokat szépen kezeli. 30 felett vagyok,de szerencsére nem látszik, talán, ennek a szérumnak is köszönhetem :)

Sanex Dermo Sensitive Dezodor

Sanex Dermo Sensitive Dezodor
2018. január 3.

Ma megkérdeztem a rossmannban az eladót,hogy miért nem lehet kapni.Azt mondta már nem forgalmazzák...Kell egy pár nap,hogy ezt kiheverjem. :(

Tegnap vettem, ma kipróbáltam, úgyhogy ez még csak első felindulásból írt vélemény :D Azért váltottam erre, mert amíg eddig használtam, totál kiszárította a bőrömet most nyáron. Ebben 0% alcohol van, mondom jó lesz. Reggel felkentem, egyáltalán nem szárad lassabban a többi társánál. Rohangálós napom volt, boltból be boltból ki, ruhapróba, vásárlás stb. Az előző deomnál azért éreztem, hogy van egy kis "szagom", keveredve az izzadásgátló illatával, pedig nem vagyok izzadós. Nah hát ezzel semmi. Én ilyet még nem tapasztaltam.Mondjuk a deo illatát se érzem, de ez engem nem zavar. Remélem helyrejön tőle a bőröm is és akkor tökéletes lesz, később még írok, hogy mit produkál hosszú távon, remélem beválik, mert ezen felbuzdulva vettem akciósan 2őt a dm-ben, az egyik a rózsaszín társa... :D

UPDATE

Kipróbáltam a többi társát is, de nálam ez a befutó. Még mindig tökély :) Bár a bőrömet nem teszi helyre, nem a deo hibája, hanem a bőrömé.. :)