vadcseresznyefamag

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Refectocil Eyelash Lift

Refectocil Eyelash Lift
2021. november 29.

Ezzel vizsgáztam. Gyönyörű eredményt lehet elérni vele és nagyon könnyű a használata. A modellem teljesen odavolt az eredményért. Hozta a műszempilla hatást ez a szett.
Az az előnye, hogy univerzális mert szemöldök lamináláshoz is használható.
Extra rövid, 8 és 5 perces hatóideje van, szemben a legtöbb termék 15-25 perces idejével. Nekem fontos az extra rövid hatóidő mert akkor több vendéget tudok fogadni.
Az egyetlen amit utálok vele kapcsolatban az az ára, így sajnos nem ezzel a márkával fogok dolgozni.

Marion Neon Vibes Pore Minimizing Peel-Off Maszk

Marion Neon Vibes Pore Minimizing Peel-Off Maszk
2021. április 12.

Friss érzést hagy maga után, a maszk szépen egyben lejön , nem szakadozik szét. Egyetlen negatívum amiért csak 4 csillagot kap hogy a benne lévő mennyiség nagyon kevés. Úgy kellett minden cseppet kipréselnem belőle hogy befedje az arcom mindenhol.

Naturland Kénes Krémsampon

Naturland Kénes Krémsampon
2021. április 12.

Amióta küzdök a pajzsmirigy alulműködéssel brutál módon zsírosodik a hajam 1 napig frissen mosott, 3.nap már vállalhatatlan. Mindenféle márkát próbáltam, de semmi nem használt.
Először féltem ettől a sampontól hogy mennyire erősen kénes az illata, de nem vészes sőt kellemesen visszafogott.
2x megmostam vele ahogy kell de más sampont nem használtam vele párhuzamosan. Az ő teljesítményére vagyok most kíváncsi.
Nem vettem észre hogy szárította volna a hajam.
Egyelőre 5ös, pár nap múlva kiderül hogy vált be.

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2020. december 13.

A hatása jó de az illata számomra borzalmas. Mint az idős nénik rózsakölnije. Ezt az illatot tuti nem veszem újra.

Marion Uborkás Tisztító Maszk

Marion Uborkás Tisztító Maszk
2020. június 2.

Finom uborka illata van, krémes textúrája. 2 használatra elég. Szerintem nagyon gazdaságos.

Soraya City S.O.S. Pajzskrém Normál és Kombinált Bőrre

Soraya City S.O.S. Pajzskrém Normál és Kombinált Bőrre
2020. május 30.

Finom illata van, remekül hidratál. Nincs ragacsos, sem zsíros érzete a bőrnek, puhává tette a bőröm.

Apis Hydro Evolution Extremely Moisturizing Ultra-Light Cream

Apis Hydro Evolution Extremely Moisturizing Ultra-Light Cream
2020. május 28.

Csalódás. Az egy dolog hogy az illatának semmi köze sem a körtéhez sem semmi más kellemes illathoz. Kifejezettem fura "szaga" van ami talán megszokható lenne de azt tapasztaltam hogy nagyon ragacsos érzetet hagy maga után a krém ami órákig ugyanolyan ragacsos. Nem ajánlom senkinek. A széruma is ugyanilyen rossz, ugyanezek a hibái.

Update: annyira drága volt hogy adtam neki még 1 esélyt.
Másodjára a ragacsosság pár perc múlva beszívódott, utána elég hidratált a bőröm. A szérummal együtt használtam. Lehet hogy szoknunk kell még egymást, az illata még borzalom. Újra tuti nem venném.

Update 2: 4-5 nap használat után bámulatos eredményt produkált. A bőröm mattabb, a tág pórusaim összehúzta.
Kellett neki idő míg a bőröm megszokta, de ezeket a hatásokat még semmilyen krémmel nem tudtam elérni. Varázslatos. De a szaga még mindig taszít.
Szerintem a bőröm minősége volt túl ramaty. Talán újraveszem

Brische Biotina Hajerősítő Sampon

Brische Biotina Hajerősítő Sampon
2020. május 10.

Szép fényes lesz tőle a hajam. Vagy 1 hétig vállalható a fejem ami más samponokról nem mondható el. Kiválóan tisztít.
Finom friss, gyümölcsös jellegű illata van.

500 ml-s kiszerelés nagyon gazdaságos és nagyon praktikus felhúzhatós kupakja van.

Erősítő hatást nem figyeltem meg, de többi előnye miatt nagyon szeretem, maradnék is ennél. Ha kapható érdemes betárazni belőle.

Isana Kamillás Kézkrém

Isana Kamillás Kézkrém
2020. május 9.

Nagyon jó kis krém. Valóban gyorsan beszívódik és nincs utána zsíros réteg. Az illata nagyon finom visszafogott, én némi mentát is érzek benne.

133 ml- s kiszerelést kaptam 299 ft-ért. Ennyiért szerintem ajándék.

Isana Med Kézkrém

Isana Med Kézkrém
2020. május 9.

Ekcémás kezet is szépen rendbe teszi, nem csípi a bőrt. Nem nagyon zsíros, teljesen jó hétköznapi használatra. Mindig a táskámban van. Olcsó és teszi a dolgát, az illata is kellemes, visszafogott.