Vadkuku

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. november 16.

Sajnos nem vált be nekem ez a termék. Beleül a szám ráncocskáiba, ha aláhidratálok, akkor is. Az ajkaimat úgy kiszárította, hogy még a bőr is felhasadt rajta! Tökéletesen felvinni lehetetlen, én legalábbis nem tudom: egyből ráragad a számra és van, ahol vastagon kerül rá, van, ahol vékonyabban, és van, amelyik részt be sem fog (a fogak felé eső belsőbb részt, ami nálam simán látható), korrigálni lehetetlen, csíkoz. Ja, amúgy a 10 Dreamer árnyalat van meg, fél áron vettem, így nem érzem azt, hogy annyira kiraboltak volna. Ettől van jobb applikátoros matt rúzs is!

Palette Intensive Color Creme Pure Blondes

Palette Intensive Color Creme Pure Blondes
2018. október 20.

A hajam 2 hét után ledobta az egészet, mintha be sem festettem volna. Mennyiség: még jó, hogy a leírás őszinte és a tarkó alá érő hajra már két doboz használatát javasolja. Az én hajam váll és lapocka között van, és éppen elég volt egy doboz, ha hosszabb, már nem lett volna elég. Ez nem negatívum, hiszen leírták. Mindegy, egyáltalán nem tartós hajfesték ez sajnos.

The Body Shop Málnás Testvaj

The Body Shop Málnás Testvaj
2018. szeptember 25.

Jól hidratál, kellemes krémes állag, jól olvad a bőrön. Imádom az illatát is. Gyorsan fogy. Egy csillagot azért vonok le, mert másnap reggel valahogy kellemetlen bukéja lesz rajtam. Szerintem csak én érzem, de akkor is érzem, és valószínű, hogy az én bőröm kémiája miatt van és nem a krém hibája, de akkor sem veszem meg újra.

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó
2018. szeptember 25.

Egy csillag a csomagolásért, egy csillag amiatt, hogy nem szárítja agyon a körmeimet. A lakkot viszont nehezen hozza le.

s-he stylezone Perfect French Körömlakk

s-he stylezone Perfect French Körömlakk
2018. április 4.

Túlságosan vastagon fed, nem olyan franciásan áttetsző. Csíkosan fed és nem egyenletes egy rétegben. Siralmas.

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2018. március 12.

A "golden sky" nevű nem fogta be a hajamat. Pedig sötétszőke hajam van, olyan színű, ami a doboz hátsó oldalán is látható az ajánlásban, azaz, hogy milyen hajra ajánlják ezt a színt és abból nekem a sötétebb szőke lobog a fejemen. Szóval, nem fogta be. Gyanús lehetett volna, hogy semmilyen szúrós festékszag nem volt a művelet alatt, igaz, a fejbőrömet se csípte. Még a hajam végét, ami már világos, azt se nagyon fogta be. Nem veszem újra, nem kenem fel a fejemre még egyszer, akkor sem, ha ingyen adják.

DKNY Nectar Love Donna Karan

DKNY Nectar Love Donna Karan
2018. január 29.

Egy parfümnek nem szabad ennyire gyengének és gyorsan elillanónak lennie! Ennél még némelyik 3-4000 Ft-os celebparfüm is többet tud. Kétszer fújtam magamra tesztet és abban voltam benne egész nap. Egy óra múlva semmit sem lehetett érezni, és nem, nem azért mert hozzászoktam. Vannak parfümjeim, tudom mit kell érezni mennyi idő múlva.
Igazán kár érte, mert ez a parfüm egy szűk, hiányzó szegmenst tölt be: a mézes, aromás illatokat. Az édes illatok mindig virágillatok, ez meg nem. Úgy édes, hogy nem virágillat és ez szerintem zseniálsi ötlet. Valamint határozottan 90-es évek illata van. Imádnám. De ez így akkor is kevés ha lenne felesleges 13 ezer Ft-om, pedig esküszöm szorítottam volna neki a büdzséből ha tartósabb.

Bvlgari Splendida Jasmin Noir

Bvlgari Splendida Jasmin Noir
2018. január 29.

Véletlenül ezt vettem meg a sima Jasmine noir helyett, nem vettem figyelembe, hogy "Splendida". Az az igazság, hogy nem is érzem a két illat között a különbséget. Talán csak egy nagyon kicsit: ez valóban kissé bőrösebb. Eléggé tartós. Miután lecsendesedik, előjön belőle a "régimódi hölgy" illat.

The Body Shop Argánolajos Testvaj

The Body Shop Argánolajos Testvaj
2018. január 29.

Minden tekintetben ér a maximális pontszám: az összetevők, a csomagolás, az illat, az állag, na és persze a hatás és a tartósság. Ha elfogy, újra fogom venni. De csakis ezt, semmi mást. Az illata másnap reggel is elkísér, és a bőröm mindent beszív belőle, nem marad csuszmák amit másnap lemosok. Nyárra talán kicsit sok lesz, valami azt súgja izzadnék alatta, de ez nem a krém hibája, ez egy ilyen testes fajta és nem való a nyári melegbe.
Ráadásul aaaaaaaaaaaaaaaaaaaannyiraaaaaaa jó belevájni a szűz tégelybe, amikor tele van krémmel az egész és sima a teteje! Egyszer ha milliomos leszek ezt fogom csinálni egész nap.

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték
2017. szeptember 19.

A Strawberry blonde árnyalatot úgy ledobta a hajam 3 hét alatt, mint a sicc. A lenőtt hajtövem is, és a festett része a hajamnak is. Pedig a festett hajam is nagyon hasonló árnyalatú, mint ez.