vadrizs

Regisztráció dátuma: 2019. január 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

HappySkin Max Férfi Arckrém Havasi Gyopárral

HappySkin Max Férfi Arckrém Havasi Gyopárral
2019. március 12.

Remek férfiarckrém, felvitel után azonnal "eltűnik", nem hagy erős illatot és nem fénylik tőle a bőr. Férjem szavaival: "kellemesen relaxál". Néhány hét használat után enyhén vízhiányos bőre élénkebb, kisimultabb lett. Ajánlom.

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal
2019. március 12.

Valóban jól hidratál, este és reggel használva néhány hét után tényleg ragyogóbbá tette a bőrömet. Feszesítő hatását kevésbé tapasztaltam. Nagyon kellemes, lágy csipke(rózsa) illatú, tejes állagú krém. Nappali krémmel együtt használva soknak (zsírosnak) bizonyult, így többnyire magában használtam. Megkedveltem! Picit csillog tőle a bőr felvitel után, de nagyon kevés is elég belőle egy-egy használatra.

HappySkin Rozsomák Gyerek Kézkrém BIO csipkebogyó olajjal és BIO shea vajjal

HappySkin Rozsomák Gyerek Kézkrém BIO csipkebogyó olajjal és BIO shea vajjal
2019. március 12.

Sajnos nekünk nem vált be. Téli ekcémásan kipirosodott bőrre használtuk kisfiamnál, nagy várakozással rendeltük meg. A bőrpírt mérsékelte, az ekcémára szinte semmilyen hatással nem volt. Naponta egyszer használtuk, lehetséges hogy többször kellett volna, viszont így is nagyon hamar elfogyott. Egyetlen pozitívuma hogy nem okozott plusz irritációt.

dr. Organic Snail Gel Csigagél Maszk

dr. Organic Snail Gel Csigagél Maszk
2019. január 6.

Rendszeresen nem használtam, de alkalmi bőrszépítésre bevált, fénylő filmréteget sem képezett a bőrömön. Egy tasak kétszeri használatra volt elég.

WiseTree Naturals 28+ Krém a Ráncok Mérséklésére (régi)

WiseTree Naturals 28+ Krém a Ráncok Mérséklésére (régi)
2019. január 6.

Fűszeres, fahéjas illatú, a természetes összetevői által barnás színű, könnyed állagú krém. Egy hete használom, a vízhiányos bőrömet szépen táplálja, élénkebb lett az arcszínem, talán picit simult és összességében egészségesebb lett a bőröm. Dekoltázsra is nagyon jó hatású. Így télre szeretnék még alá egy szérumot beszerezni, hosszabb távon remélem hogy csökkennek majd tőle a ráncocskáim is.

WiseTree Naturals Arcradír

WiseTree Naturals Arcradír
2019. január 4.

Egy hete használom, de majdnem minden reggel igényli a bőröm. Kellemes illatú, állagú felvitelkor. A mikroszemcséken érezni, hogy természetes anyagúak, intenzíven, mégis kíméletesen radíroznak, könnyű lemosni őket az arctisztítás végén. Szépen felfrissíti a bőrt, máris megszerettem!

Phyt's Crème Protectrice Fizikai Fényvédő Krém SPF30

Phyt's Crème Protectrice Fizikai Fényvédő Krém SPF30
2019. január 4.

Arcra és dekoltázsra használom, felvitelkor kicsit fénylik tőle a bőr, de hamar beszívódik, egyben simítja, hidratálja, kicsit pezsdíti is az arcbőrt. Jól lehet rá alapozni. A kozmetikusom ajánlására vettem meg. Kicsit sajátos (illatú, állagú) kence, meg kell vele barátkozni, nekem ez sikerült. Sokáig kitart, nagyon kevés kell belőle.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. január 4.

Régóta, elégedetten használom. Jó az állaga, könnyű felvinni a bőrre, az arcon természetes hatású. Szépen kiegyenlíti az arcszínt, kisimultabbnak tűnik tőle a bőröm. Egy tubus több évre elegendő. Jó lenne, ha több színárnyalatban volna elérhető. Nem csodaszer, de saját kategóriájában kitűnő cc krém!

Mincer Hyaluron 40+

Mincer Hyaluron 40+
2019. január 4.

A 40+os krém lényegesen könnyedebb az 50+osnál, nyári időszakra nappali krémként jól hidratált, de nem tapasztaltam ránckisimító hatását. Ár/érték arányban ez rendben van szerintem. Azért nem lett a kedvencem, esetleg második krémként használnám újra egy jobb nappali krém mellé. A belső adagolós tégelyes kiszerelés viszont praktikus.