vajvajszabo

Regisztráció dátuma: 2019. november 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. november 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Urban Skin +48H Protect Intenzív Hidratáló SPF20

Nivea Urban Skin +48H Protect Intenzív Hidratáló SPF20
2020. december 29.

Most először próbáltam ezt a krémet, előtte a sima, eredeti nivea arckrémet használtam, de gondoltam kipróbálok valami újat. ÉS MILYEN jól tettem. Feltölti az arcom és frissít is. A színe nekem különösen tetszik, hogy nem az a megszokott átlagos fehér. Illata annyira nekem nem érezhető. Plusz pont hogy szinte csak zöld összetevőkből áll. Mindennapos, smink nélküli napjaim elkerülhetetlen terméke lett

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2020. december 29.

IMÁDOM.
Anyukámnak vettem szülinapjára a krémet, mert ő nagy Helia D rajongó. Már a boltban nagyon vonzó volt a 'tokaji aszú összetevő, ezért kipróbáltam én is a krémet otthon. Amikor kibontottam, akkor egy csodálatos illat fogadott, ami miatt a terméket inkább egy parfümre hasonlított, mint egy krémre. Miután felkentem az arcomra a termék hamar beleivódott a bőrömbe és nem maradt az arcom utána ragadós, viszont az illat nagyon sokáig még érezhető volt. Látványosan szebbé és feltöltötté varázsolja az arcbőröm, ezért ha a saját krémem elfogy, akkor ezt magamnak és az Anyukámnak is újra fogom venni.

Alveola Original Aloe Vera Anti-Cellulite Melegítő Gél

Alveola Original Aloe Vera Anti-Cellulite Melegítő Gél
2020. október 14.

Nálam bevált. A bőrrel érintkezve azonnal elkezdi a hatást és égeti és melegíti. Edzés előtt kenem be a combom elől és hátul, a fenekem és a hasam. Nem szívódik be azonnal, de nem hagy nyomot a ruhán akkor se ha rögtön a kénes után érintkezik a testrész a ruhával. Feszesíti a bőrt és pár használat után halványítja a csíkjaim. Nagyon hasznos.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2020. október 14.

Csodaszer. Elég egy kevés peremét a bőrhibát tartalmazó felületre akár a testén vagy az arcon és könnyed mozdulatokkal be kell maszirozni. Másnap már látható a javulás. Halványítja a hegeket, egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt és nyugtat. Az igazi aloe vera nedvvel ellentétben ez nem ragad a felvitel után és nem igényel lemosást hiszen azonnal felszívódik. Tökéletes!!!!

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2020. október 14.

Nagyon selymes az anyaga és az arcbőrre kenve azt is selymessé varázsolja. A pórusokat és egyéb bőrhibát nagyon szépen kiegyenlít. Hagyja lélegezni a bőrt így alapozás alá is bátran ajánlom.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. május 2.

Nagyon jó haj pakolás. Eleve a kiszerelése nagyon nagyon sokáig elég, pedig nekem hosszú hajam van. Másik előnye, hogy a felhasználása is nagyon sokrétű. Lehet vizes vagy száraz hajra és leöblítve vagy nem leöblítve. Aztán az illata ami megnyerő. Intenzív és még másnap is érezhető. A hajjal is csodát tesz, nekem alapvetően száraz a hajam de ez puhává és selymessé varázsolja. Tökéletes.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Arclemosó Tej

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Arclemosó Tej
2020. január 20.

Nagyon puhává és tisztává varázsolja az arcom. általában arctisztitás után kenem az arcomra kis nyugtatás miatt. Nagyon sokat nem érdemes felvinni az arcra, mert nem issza be mindet az arc. A kevésnél is le kell törölni a felesleget. Sokszor kipirosodik az arcom tőle, miután felkenem, de reggelre ez a pirosság el is múlik. Mindennapos használatra pont a pirosság miatt nem ajánlom.

Balea Sugar Scrub

Balea Sugar Scrub
2019. december 7.

Finoman radíroz, nem lesz csúnyán piros az arc utána. Illata olyan akár egy wellness kezelésnek. Nagyon puha lesz utána még másnap is az arc. Imádom

Trend It Up Ultra Wear Nude Matt Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Ultra Wear Nude Matt Ajakrúzs Ceruza
2019. november 26.

800ft ért nagyon megéri. Krémes állagú, de matt hatást ad. Tartóssága nem a legjobb de ha valaki nem akar sokat költeni, azért pár óráig bírja ez is. Az ajkat nem szárítja a krém. Nagyon szép színe van.

Tangle Teezer The Ultimate Hairbrush

Tangle Teezer The Ultimate Hairbrush
2019. november 26.

Vizes hajat tépés nélkül lehet fésülni vele. Nem húzza a hajat. Könnyen tisztítható, így ssm a hajszálak sem a kosz nem marad benne. Imádom hajkefe. Picit drága de megéri annak akinek hosszú haja van.