valaholmessze

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Isana Hair Professional Balzsam Regeneráló

Isana Hair Professional Balzsam Regeneráló
2017. február 18.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Valóban nem rossz kis balzsam, csodaszernek azért nem nevezném, van ennél jobb balzsam is a piacon. Kicsit vizes, folyós nekem, a mézes!? illatát annyira nem szerettem.

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz
2017. február 18.

Sajnos nem vált be. Dúsító hatása maximum annyiban rejlik, hogy eléggé szárítja a hajam, így nem lapul a fejemre. 1-2 nap múlva ez is elmúlik és nagyon zsírossá teszi a hajat. A géles állaga amúgy kifejezetten tetszik és a narancsra emlékeztető illata is. De hiába a jó illat, a jó állag, a natúrsága, ez sajnos nem. :(

Loton Argan Oil 100%

Loton Argan Oil 100%
2016. december 23.

Nagyon szuper kis olaj! :) Az "illata" kicsit valamilyen állati eredetű zsírra emlékeztet, de teljesen megszokható. Nekem az arcom nem annyira bírta, kipattogott tőle, viszont hajra szuper. éppen csak egy nyomás kell belőle, úgyhogy sokáig elég. Én törülközőszáraz hajra szoktam használni mosás után, hajhosszra. Csodás :)

Syoss Renew 7 Complete Repair Azonnali Intenzív Hajmaszk

Syoss Renew 7 Complete Repair Azonnali Intenzív Hajmaszk
2016. december 14.

Ez a cucc valami elképesztően jó! A lehető legjobban szárító samponok után is a hajam fényes, puha és egyenes lesz. Az illata is valami fantasztikus. Sokszor csak néhány percre teszem fel balzsamnak, de a hatás nem marad el. Bárcsak sose vonnák ki a forgalomból. <3

Green Pharmacy Gyógynövényes Tusfürdő Shea Vaj és Zöld Kávé

Green Pharmacy Gyógynövényes Tusfürdő Shea Vaj és Zöld Kávé
2016. december 11.

Jelenleg a kedvenc tusfürdőm! :) Akinek elege van a gejl illatokból, annak kötelező. Az illata nagyon frissítő, én még mindig felélénkülök tőle. Viszont a színén eléggé meglepődtem, barnás kis lötyi. A bőrömet egyáltalán nem szárítja. Tesco-ban is kapható, de bioboltokban kedvezőbben is beszerezhető.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon
2016. december 9.

Nem rossz sampon, mintha késleltette volna a hajam zsírosodását, és kevés is elég belőle, így nem fogy gyorsan. Viszont sokkal többet nem nyújt nálam az árához képest, mint a drogériás samponok, így nem venném újra.

Avon Naturals Kids Mangó Hajszelídítő Spray

Avon Naturals Kids Mangó Hajszelídítő Spray
2016. december 9.

Nagyon jó! A hajam egy része hajmosás után nagyon gubancos lesz, csak azt a részét fújom vele. Nagyon örülök, hogy nem zsírosít, ha sokat fújok, akkor sem, nekem plusz ápolásra nincs is tőle szükségem, csak a kifésülés megkönnyítésére. És most visszajött az almás illatú is. Viszont a fújókája borzalmas, azt utálom, nagyon spriccel.

CV Cadea Vera <25 Young Élénkítő Arctisztító Kendő

CV Cadea Vera <25 Young Élénkítő Arctisztító Kendő
2016. december 9.

Életem legrosszabb arctisztító kendője. Micellás vizet használok, de náhány csomag kendő is szokott lenni utazáshoz, lustább napokhoz. Na ez annyira élénkítette az arcomat, hogy olyan allergiás reakciót váltott ki, ami nem múlt el, végül bőrgyógyászhoz kellett fordulnom. Egyébként egyáltalán nem érzékeny a bőröm. Már a szagáról is ordít, hogy mennyi parfüm van benne. Senkinek se ajánlom!

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2016. december 9.

Nem nagyon szoktam tusfürdőt véleményezni, hiszen mindenkinek más jön be, de ezzel nagyon félrenyúltam. A 400 ml- es van (sajnos) a birtokomban. Egy idő után az illatát már nem tudtam megkülönböztetni a mosogatószertől, ráadásul nagyon-nagyon szárít.

Das Gesunde Plus Zink + Histidin + Cystein

Das Gesunde Plus Zink + Histidin + Cystein
2016. december 9.

Eddig nagyon sok minden szedtem, kentem a hajamra, és eddig egyedül ettől látok látványos hajnövekedést. :) Több éve küzdök már a problémával, így csak azt sajnálom, hogy korábban nem találtam rá. Pozitívum még, hogy nagyon könnyen lecsúszik. Amióta szedem (most fogyott el az első doboz), beteg se voltam,, úgyhogy az immunrendszer erősítésében is szerepe lehet. :)