valamijoonev

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2021. november 3.

Sokaig eleg, nem leszek pattanasos tole. Nagyon jo formulaja van, piacon messze a legjobb hidratalo :)

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum
2021. november 3.

Engem nem szarit, de kevesbe erzem, hogy segitene barmit is. Neha jo, de pufi szemes napoknal nekem egyaltalan nem segitett, meg minimalisan se

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. november 3.

Elonye, hogy konnyebb beszerezni, mint egy ordinarys termeket es ara is jobb. Arahoz kepest egy kis csodaszer, jo a pattanasokra. En heti 2-3x hasznalom, mindennapi hasznalata a leiras ellenere nem javasolt szerintem :)

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2021. május 2.

Nem nagy szám, odaadtam barátnőmek, neki sem művelt csodát. Nem tömítette el a pórusokat, de szép matt hatást adott. Nekem inkább a pórusok miatt kellett volna primer.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2021. május 2.

Tartóóós! Nagyon szeretem + kedvező ár.

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2021. május 2.

Édes csokis illat, tartós, szépen eldolgozható.:) ennél több nem kell

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2021. május 2.

A sok jó vélemény és a kedvező ára miatt vettem meg. Nekem nem éri meg, inkább visszatérek a L'oreal-ra.:( egyáltalán nem tartós, pedig primert is használok. A színerősség viszont tetszik meg az ecset is.

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. május 2.

Mindenhol kerestem már, de végül egy Rossmannban találtam meg 1800 Ft-ra leakciózva. Nem mertem kettőt venni egyszerre, mert féltem, hogy nem annyira jó, mint ahogy bereklámozzák. Ez az első szempillaspirál, amivel nem lapulnak le a hosszú pilláim 2-3 óra múlva. Azt hitték, hogy szempillagöndörítő miatt ilyen göndör :D Én hosszú pillájúaknak ajánlanám mindenképp.
Hátránya: összeragadnak a pillák

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane
2021. május 2.

Már egy jó pár hónapja megvan, de nem akar fogyni, több negatívumot okozott, mint pozitívumot. :(
Legnagyobb problémám vele, hogyha este a szememre kenem (kis!! mennyiségben), nagyon elnehezíti őket reggelre... száraz szem, nehéz kinyitni. Másnál ezt nem nagyon olvastam, szóval lehet ez csak egyéni probléma. Másik bajom, hogy apró pattanások jöttek elő tőle. Nekem nem egységesítette annyira a bőrömet, ugyanolyannak érzem, mint alapjáraton, csak kicsit puhább. De erre igazából az 1000 Ft-os Nivea hidratáló is jó.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2019. május 19.

Nagyon szeretem, szerintem egyik legjobb hajpakolas. En 10-20 percig hagyom rajta, ahogy idom engedi, de van amikor csak par percre es ugyanugy meglatszik a hatasa.:) jol hidratal az egyszer biztos. Ar ertek aranyban nagyon megeri