Valentina0930

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2019. július 1.

A review-k miatt vettem meg, de egyelőre bánom. Nem szeretem ezt a ragacsos érzést a bőrömön, és nem látom, hogy bármi pozitív változást hozott volna egyelőre. Így nyáron már nem valami ideális a használata, szerintem ősszel folytatom majd.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. július 1.

Karikákra nekem egyáltalán nem működött, puffadásra mintha egy ici-picit hatott volna. Nem volt drága, de feleslegesnek tartom.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. június 6.

Biztosan nem fogom újra venni, de hátha valakinek segít a véleményem.

A mai napig nem tudom felfogni, hogyan gördülhetett le egy francia cég gyártósorán egy ennyire kellemetlen szagú kozmetikum. A nagypapám borotvahabjára emlékeztet leginkább, szinte fájdalmas volt az első használat. A jó hír, hogy idővel meg lehet szokni, de nekem sosem lett igazi élmény belőle.

Tény, hogy nem szárít, nem irritál, ami alapvetően pozitív. Mivel nem sminkelek, nincs annyira sok dolga a lemosásnál, így nem tudom, ebben mennyire van a topon.

Összességében úgy érzem, hogy egy közepesre sikeredett multis kapaszkodás a natúr trendbe, na de lehet ezt sokkal jobban is - ezért lett csak 3 csillag.

Nuud Care The Carefree Deodorant

Nuud Care The Carefree Deodorant
2019. május 3.

A páromnak vettem, mert nála nagyobb kihívás várt rá, ettől függetlenül én is kipróbáltam. Nálam működött, ahogy minden más natúr deó is, amit eddig próbáltam. Viszont enyhe allergiás reakciót produkáltam (talán az ezüst?), így abbahagytam. Illetve azért annál jobban szeretem a finom illatokat, minthogy teljesen lemondjak róluk. A páromnál viszont, aki már detoxolt is, egyáltalán nem működött. Sőt, a ruhája kifejezetten kellemetlen szagú lett a nap végére. Ennél egy hazai natúr deó sokkal jobban működik neki. Borzasztóan drágának tartom a Nuud deót egy ilyen teljesítményhez mérve.

Magister Products Q10-Gránátszérum

Magister Products Q10-Gránátszérum
2019. január 10.

UPDATE: kis szünet után újra barátkozni kezdtünk, és hol jónak, hol kevésbé jónak érzem az eredményt. Emiatt a bizonytalanság miatt hagyom a 3 csillagot. Szerintem kis szünetekkel azért el tudom majd használni. Az illattal közben megbarátkoztam egyébként, de szerintem túlságosan erős és nem igazán natúr érzés.

Ajándékba kaptam, mint sokadik próbálkozásom a szérumokkal, mert eddig nem volt szerencsém. Hatalmas barátságnak indult (az illatát leszámítva - ami szerintem arcápoláshoz kifejezetten nem illik, bár ezért nem vontam volna le), de napról napra rosszabb lett a bőröm, egészen addig, hogy pattanások jelentek meg az államon és a homlokomon.
Először úgy éreztem, más szérumokhoz képest jól szívódik, és estére tökéletes lesz. A szemem környékét nem kentem, mert arra már van egy csodaszerem. A szokásos hidratálóm került a szérum fölé. Végül sajnos abba kellett hagynom a használatát. Még majd pár hét múlva teszek egy újabb próbát, és ha van változás, írok updatet.
Nekem nem volt kellemes egyébként a gurigás kiszerelés - alapvetően értem mi volt az elgondolás, elég kevés jön így belőle, de kifejezetten kellemetlen a használata, főleg a homlokon, az állon.

Natics Hydra-N L'Air Hialuron Szérum 4% PHA-val

Natics Hydra-N L'Air Hialuron Szérum 4% PHA-val
2018. december 30.

Update: miután már jópár szérumot kipróbáltam az utóbbi időben, és a legtöbb annyira rossz volt, hogy le sem írom inkább róluk a véleményem, azért a Natics kimagaslik a mezőnyből.

Ajándékba kaptam egy Natics csomagot, aminek hihetetlenül örültem, mert annyi jót olvastam már róla. Nagyon akartam szeretni, használtam is, de a csomagból csak ez és a micellás víz volt a még számomra pozitívabb darab, így ide írom le az értékelésemet. Ezen is sokáig gondolkodtam, de talán ezzel segíteni tudok, és így mégis pozitívabb maradok.
Szerintem egyszerűen túl jók voltak a leírások, blogbejegyzések, és nem reális elvárásokkal indultam neki. Persze ez a sok pozitívum kellett ahhoz, hogy ismeretlenül a rajongója legyek a márkának, csak utána jött a csalódás...nálam semmi pozitív változás nem történt, sőt, egy-két púpocska is megjelent az arcomon, ami teafa olajjal elég jól lement szerencsére egy éjszaka alatt, és el sem tudom képzelni, hogy mi okozhatta. Erre egyáltalán nem számítottam, bár nálam inkább ez a csoda, mert amúgy nem jellemző.
Az illat szerintem ízlés dolga, én örültem, hogy nem éreztem sokáig, mert nem tetszett ez a rózsás-virágos irány, de nem is emiatt értékelném le alapvetően. Közvetlen használat után viszonylag gyorsan szívódott, alapvetően egy jó termék, könnyű használni. A szérum műanyag csomagolásban volt, ez nem igazán tetszett.
Összességében nem tartom rossz kozmetikumnak ezt a szérumot, de nem fogom magamnak megvásárolni, amit nagyon sajnálok, mert biztos voltam benne, hogy ez a márka lesz az enyém.

Hej Organic Nourishing Face Tonic

Hej Organic Nourishing Face Tonic
2018. december 30.

Teljesen rendben van ez a tonik - bár igazából tonikból még nem találtam igazán kiemelkedőt, mindegyik hasonlóan teszi a dolgát. Nem irritál, nem csíp, az illata kellemes, és nem marad tartósan a bőrön (amit én kifejezetten nem szeretek arcápolásnál). Az ára miatt levonok egy csillagot. A csomagolás pedig szerintem rettenetes, legalább ne lenne műanyag, nem is értem.

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál
2018. december 25.

Egy fotózáshoz sminkeltek, és akkor ajánlotta a sminkes lány ezt a spirált. Nagyon örülök, mert különben talán sosem veszem le a polcról. Mivel többféle, főleg drágább szempillaspirált próbáltam már, ezért az árért ezt egy nagyon jó terméknek tartom. Már legalább háromszor vettem újra, és nem érzem kevesebbnek mint a prémiumabb variánsokat.

Clarins Crayon Khôl Long-Lasting Eye Pencil with Brush

Clarins Crayon Khôl Long-Lasting Eye Pencil with Brush
2018. december 25.

Nekem nem volt ezzel a ceruzával olyan problémám, mint amit a lenti negatív kommentekben írnak. Teljesen jól működik. Utazós csomagban vettem, hegyezővel, ami pedig nagyon szuperül használható szintén. Sajnos már többször leesett a ceruza, mégsem törik darabokra a hegyezés során, ami nálam külön pozitívum.

Magister Products Séance Mangósárga-Fügemátrix Pakolás

Magister Products Séance Mangósárga-Fügemátrix Pakolás
2018. december 24.

Egy egész doboznyi Magister kencét passzolt át a barátnőm, mert az ő bőrére nem váltak be, de hátha nekem jók lesznek. Ezt a terméket négyszer használtam eddig, és vegyesek az érzéseim. Száraz bőrre ajánlják a leírás szerint. Nekem normál-száraz bőröm van, és konkrétan még szárazabb lett használat után. Ahogy egy másik Magister terméknél is, az első alkalomnál viszonylag jó volt az eredmény, majd egyre rosszabb lett. Próbáltam vastagabban, vékonyabban, de pár órával a lemosás után a puha bőr helyét egy érdes, száraz bőrfelület vette át. A termék illata egyébként nyers gyümölcsillat, állaga krémes, könnyen felhivhető, minimálisan húzta a bőrömet amíg rajta volt. Lemosása egy kicsit macerásabb, de azért megoldható. Még nem tudom mi lesz a sorsa. Azért nem adtam kevesebb csillagot, mert szerintem még adok neki egy esélyt, hátha bennem van a hiba.