Valentine

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. november 15.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Lavera Sweet Moments Testápoló

Lavera Sweet Moments Testápoló
2021. augusztus 5.

Ajándékba kaptam. A szilva illat elég domináns. Nem mű. Ahhoz képest, hogy nem szeretem a szilva illatot, nem volt rossz. Szépen beszívódik, hidratál. De szerintem van a laveranak jobb testápolója. Nem vettem volna meg.

Lavera Sweet Moments Tusfürdő

Lavera Sweet Moments Tusfürdő
2021. augusztus 5.

Ajándékba kaptam. Az állaga tényleg elég csúszós, amolyan géles. Jól habzik, nem szárítot, teszi a dolgát. Az illatában a szilva egyértelműen dominál. Sokáig nem marad meg az illat. A szilva illatot nem szeretem, de ez rendben volt. Nem vettem volna meg. Amolyan semmi extra.

Yves Rocher Eau Fraiche Verveine - Verbéna

Yves Rocher Eau Fraiche Verveine - Verbéna
2021. augusztus 4.

Illata kellemes, citrusos. Tartóssága közepes.
De valahogy nem az igazi.

Magister Product Moroccorange Hyaluro Jelly

Magister Product Moroccorange Hyaluro Jelly
2021. augusztus 4.

Amióta kijöttek ezzel a krémmel, azóta használom. Kezdetben reggel használtam, aztán ahogy beköszöntött a nyári időszak, az esti rutinom része lett.
Az illata fantasztikus, az állaga könnyed, zselés. Nagyon jól hidratál, a bőröm sokkal kellemesebb tapintású. Igazi kedvenc lett. :)
Érdemes megjegyezni, hogy az üvegtégely és a kupak nagyon jó minőségűek, illetve kifejezetten szép lett a design is.

Magister Products Cactus Juice Arcszérum

Magister Products Cactus Juice Arcszérum
2021. augusztus 4.

Nagyon kellemes szérum, főleg nyárra.
Az állaga az aloe vera gélre emlékeztet. Gyorsan beszívódik, jól hidrál. Nekem a pattanásoknál szépen le is húzta a gyulladást.
Az üveg, illetve a cseppentő nagyon jó minőségű. Könnyű így az adagolás.

Magister Products Pigment Trick Treatment

Magister Products Pigment Trick Treatment
2021. augusztus 4.

Mivel évek óta küzdök a pigmentfoltokkal, ezért ennek a terméknek is adtam egy esélyt, még az őszi-téli időszakban.
Az biztos, hogy kellemes, könnyed állagú, még hidratál is, de a pigmentfoltokra semmiféle pozitív hatása nem volt nálam.
Sajnálom, de az ilyen jellegű termékkel kapcsolatban nagyon szigorú vagyok, ha azt ígéri halványít, akkor tegye a dolgát.

The Body Shop British Rose Kézkrém

The Body Shop British Rose Kézkrém
2021. augusztus 4.

Az illata kellemes és friss, tenyleg rózsás, nem tolakodó. Hamar beszívódik. Hidratáló hatása nekem sajnos nagyon kevés, illetve nem szeretem a rózsa illatú krémeket.

Alverde Füge-Méz Ajakápoló

Alverde Füge-Méz Ajakápoló
2021. augusztus 4.

A körömvirágos ajakápoló nagy kedvencem, ezért gondoltam, kipróbálom ezt a verziót is.
Az illata kellemes, nem tolakodó, viszont a fügét nem érzem benne. Jól kenhető, kellemesen hidratál. Összességében elégedett vagyok vele, de a körömvirágos még mindig visz mindent. :)

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2021. augusztus 4.

Nagyon megörültem ennek a terméknek. Jók az összetevők. A Naturel-01-es árnyalatot vásároltam meg. Ez passzol is a bőrömhöz.
Használat előtt fel kell rázni. Kissé olajos az állaga. Az arcomon szépen el tudtam oszlatni, viszont az adagoló része nem megfelelő.
Sminkelni ugyan lehet rá, de a smink tartósságát negatív irányban befolyásolja. Nekem 3-4 óra elteltével úgy nézett ki, mintha dobná le az arcom a sminket.
Magában használva teszi a dolgát. Viszont a smink miatt, én visszatértem egy másik márkához, ami bevált nekem.

Magister Products Séance Tealevél Gélpeeling

Magister Products Séance Tealevél Gélpeeling
2021. augusztus 4.

Azt hiszem megtaláltam az új bőrradírom. Elsősorban pattanások és miteszerek miatt esett erre a választásom.
Az állaga tényleg kocsonyás. Kifejezetten örülök neki, hogy tégelyben van, mert könnyebben kiszedem a megfelelő mennyiséget. Jól radíroz. Gyulladást szépen lehúzta. Pár percig az arcomon szoktam hagyni. Heti 1-2 alkalommal használom.
A bőröm utána kellemes, sima tapintású.
A 200ml nagyon sokáig elég. Újravevős.