Valleypond

Regisztráció dátuma: 2011. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Sally Hansen Complete Salon Manicure

Sally Hansen Complete Salon Manicure
2014. április 20.

A Shell we dance (160) halvány rózsaszín árnyalatot vettem meg, és hát: csodálatos. Szuperhamar szárad, gyönyörűen csillog és a tartósságára sincs panasz, igaz, 3 naponta újralakkozom. Más márkájú lakkot nem is fogok venni ezentúl! :)

update: kipróbáltam az Arm Candy (175) és a Pink at Him (500) árnyalatokat is - továbbra is maximális az elégedettség

Belico Folyékony Alapozó Nagy Fedőképességgel

Belico Folyékony Alapozó Nagy Fedőképességgel
2014. március 31.

Elsőre talán ijesztő az ára, de messze a legjobb alapozó, amit eddig használtam. Szépen fed, tartós, kellemes viselet, még nagy melegben sem olvad és nem érzem azt, mintha maszk lenne rajtam. Nem mellékes, hogy barátságosak az összevetői.

Lancôme Hypnose Star Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Star Szempillaspirál
2013. október 24.

Több Lancôme spirált is végigpróbáltam, míg rátaláltam az abszolút kedvencemre, a Virtuose-ra, amiből aztán hűségesen elfogyasztottam több tubust. Mivel sajnos már nem kapható, ezért ruháztam be a Hypnose Starra. Tényleg szép, mélyfekete színe van, viszont más Lancôme spirálokhoz hasonlóan csak néhány hét után lehet vele szépen dolgozni. Addig ugyanis túl sok festék kerül a kefére - nem elég szűk a tubus nyílása -, és összetapasztja a pillákat. Updatelek, ha már eltelt az említett néhány hét :)

Az ígért update: pár hét használat után valóban javult a helyzet, de sajnos korántsem vagyok vele olyan elégedett, mint a Virtuose-zal...

Manhattan Filces Szemhéjtus

Manhattan Filces Szemhéjtus
2013. május 11.

Nagyon szép a színe (a feketéjét használom régóta), könnyű vele dolgozni, és bár tényleg nem tartós, eddig mégis mindig hűségesen újravettem.

Dr. Hauschka Zsálya Dezodor

Dr. Hauschka Zsálya Dezodor
2013. május 11.

Kimondottan szeretem az illatát, nem túl tolakodóan gyógynövényes, hatását tekintve pedig a legjobb tiszta deo, amit használtam. Nagy melegben elbír egy kis szódabikarbónát, hogy ne izzadjak tőle "szagosan", de amúgy maximálisan elégedett vagyok vele. Csak ne lenne ennyire drága...

Dr. Hauschka Rózsaszirom Dezodor

Dr. Hauschka Rózsaszirom Dezodor
2013. május 11.

Nekem kimondottan tetszik az illata, napi kétszeri használattal és egy csipetnyi szódabikarbónával a hatása is jó. Nemrég kipróbáltam a zsályás változatot, egy leheletnyivel jobb az izzadsággátló hatása, így áttértem arra.

Farfalla Hawaii Rózsa Selyem Sampon

Farfalla Hawaii Rózsa Selyem Sampon
2013. május 11.

Meg kell védenem ennek a samponnak a renoméját: több farfallás sampont is kipróbáltam, de messze ez jött be a legjobban, szépen dúsít, puha és fényes lesz a hajam tőle, még hajbalzsam nélkül is. A habzásával sincs gond, én mindig teszek bele egy késhegynyi szódabikarbónát, így nemcsak jobban habzik, a fejbőrnek is nagyon jó.

Farfalla Hajbalzsam Vadrózsa

Farfalla Hajbalzsam Vadrózsa
2013. május 11.

Szépen ki lehet fésülni tőle a hajat és finom, puha, illatos is lesz tőle.

Farfalla Bio Aloe-Shea Öregedésgátló Ápolókrém

Farfalla Bio Aloe-Shea Öregedésgátló Ápolókrém
2013. május 11.

Szépek az összetevői, hamar beszívódik a bőrbe, selymes érzetet hagyva maga után. Bónusz: a homlokomon lévő apróbb ráncokat szépen halványítja. Már a harmadik flakonnál tartok belőle, és bár nem egy olcsó termék, abszolút megéri az árát.

Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick
2013. május 11.

A Mighty Mimosa árnyalatot vettem meg, gyönyörű és természetes színe van, más szájfényekkel ellentétben nem ragad, sőt nagyon jó érzés a szájon. Teljes áron nem venném meg, de hát hála a női magazinoknak egy évben legalább négyszer van lehetőség kuponnal vásárolni :)