vamgirl19

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. november 19.

Sajnos ha csak ezt a sampont és a balzsamját használom hosszabb ideig, akkor rendkívül szárítja a hajam. Felváltva viszont másik samponnal már jó. A festett hajam kevésbé kopott mikor használtam.

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. november 19.

Nagyon finom illata van, és puha lesz tőle a bőröm. Ilyenkor ősszel és télen kifejezetten jól esik vele zuhanyozni. Ha fürdővizet engedek, akkor viszont mindenképp a rózsa illatút használom. A száraz viszkető bőrömet sem bántja, ami elég ritka a tusfürdőknél.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon
2019. november 19.

Kaptam, mert ismerősöm szerint férfi illata van. Nekem viszont nagyon bejött az illata és a pumpás kiszerelés is. Érzékeny a fejbőröm és egyáltalán nem irritálja.

Lactovit Activit Golyós Deo

Lactovit Activit Golyós Deo
2019. április 10.

Nyáron ezt az illatot használom, télen a piros kupakosat. Minden más deótól viszketek sajnos, de ettől puha marad a bőröm, nem szárítja ki.

Barnängen Caring Tusfürdő

Barnängen Caring Tusfürdő
2019. április 10.

Ez a tusfürdő valami hiperszuper. A bőröm, mint a babapopsi mindne használat után. Imádom használni, mert hidratál és selymessé teszi a száraz bőröm. Nyárra az olajos verzióját is kiszeretném próbálni, de annyira sok van benne, hogy úgy érzem, soha nem fogy el :D

Pupa Bifázisú Sminklemosó Arcra, Szemre, Ajakra

Pupa Bifázisú Sminklemosó Arcra, Szemre, Ajakra
2018. november 18.

Nagy csalódás ez a termék. Direkt olyat szerettem volna, ami mindent levisz, alapozót, spirált, szemhéjpúdert... Mivel 2 fázisú, gondoltam nem lesz vele probléma. Sajnos a spirált sehogy sem szedi le. Nem vízállót vettem kivételesen, de ezzel sem boldogul. Minden reggel panda szemekkel ébredek.

Alfaparf Evolution Of The Color Cube 3D Tech Hajfesték

Alfaparf Evolution Of The Color Cube 3D Tech Hajfesték
2018. november 7.

Nagyon elégedett vagy vele, mert érezhető roncsolódás nélkül sötét rézvrös hajból platinaszőkét varázsoltam vele. Természetesen nem 1 alkalom után, de szépen szívta le fokozatosan a vöröset. A mézszőke félúton nagyon tetszett. Most viszont sötétítek kicsit 9-essel, majd 8-assal (szeretem a változásokat), ezért eladóvá is vált 1 vadiúj bontatlan festék: 11.20 platinaszőke (violet beütéssel) , illetve 1 tubus korall rózsaszín az igorától. Ha valakit érdekel, írjon rám! :)
Én úgy használtam, hogy a tövét és még 10 cm-t szőkére festettem, a végét pedig a korallal, és gyönyörű átmenetet lehetett vele csinálni. Nem túl extrém a színe, fokozatosan halványul a korall, de nem jö ki teljesen szerencsére.

Pupa Princess Collection Paletta

Pupa Princess Collection Paletta
2018. november 7.

Szépek a színei, tartós is, ha pici alapozót teszek alá, nagyon jó minőségű, csak ajánlani tudom. Amikor ezt használom, tus sem kell, csak benedvesítem az ecsetet és az egyik sötét színnel meghúzom a vonalat. Nagyon szép egész napos munka után is, nem kenődik el könnyen.

Pupa Like A Doll Blush

Pupa Like A Doll Blush
2018. november 7.

Imádom, amíg lehet kapni, mindig ezt fogom venni. Azokat szeretem, amelyek természetes hatást keltenek és ez pont ilyen. Nincs tele full káros anyagokkal, és nem akarom levakarni az arcomról sem, mint a legtöbb márka termékeit.

Pupa Palette Pupart

Pupa Palette Pupart
2018. február 13.

Nem vagyok gyakorlott sminkelő, de ezzel nagyon könnyű reggelente megszépítenem a szemem. Páromtól ajándékba kaptam és nem is választhatott volna jobban.Nagyon szép füstös hatást lehet kelteni vele, hiszen elég sok szín van benne, és a sötét színeket megnedvesített ferde végű ecsettel szépen fel lehet vinni tusvonalként *-* gyönyörű.