vamgirl19

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Matrix Oil Wonders Indian Amla Olaj

Matrix Oil Wonders Indian Amla Olaj
2018. február 13.

www.fodraszkellekek.hu oldalon fixen 2650 Ft
Imádom,szuper állagú tőle a vékony szálú hosszú hajam. Mindig újrarendelem, csak néha más "ízben" :)

Yves Rocher Lifting Hatású Éjszakai Krém Arcra és Nyakra

Yves Rocher Lifting Hatású Éjszakai Krém Arcra és Nyakra
2017. január 9.

Anyukámnak vettem ilyet karácsonyra, és nagyon bevált neki. Csodát még nem tett, viszont már első használat után sokkal kipihentebbnek tűnt tőle az arca. Nappali krémnek egy másik Yves terméket használ, de így is látható a hatása :) Ünnepek előtt féláron lehetett hozzájutni, de többszor is szokott akcióban lenni.

Oriflame Szemöldökárnyaló

Oriflame Szemöldökárnyaló
2017. január 9.

Nagyon szép természetes hatású, formás szemöldököt tudok vele rittyenteni az én szőkés se színű szemöldökömből. Mivel nem lehet igazán a hajamhoz illő szemöldökceruzát/szemöldökárnyalót kapni, így vegyesen használom sötétszőke szemceruzával és így tudom elérni a tökéletes színt.
A viaszos részét is nagyon szeretem, ujjammal melegítem fel és viszem fel a szemöldökömre, hogy a formáját fixálja. Ár/érték arányaban szerintem ez a legjobb, főleg amikor akcióban van.

Dr. Chen Patika Hair Revall Sampon

Dr. Chen Patika Hair Revall Sampon
2017. január 9.

Imádom!! A hámló, hamar zsírosodó fejbőrömre nagyon jó hatással volt, és 1 nappal tovább húzza a hajam, így már csak 2x mosom 1 héten :) Az illata pedig isteni.
Aki 1-2 használat után ír véleményt, szerintem ne adja még fel, mert nekem pl. kellett 3-4 hét is ahhoz, hogy hozzászokjon a hajam. Addig nagyon szárította a végét, de ugye ott vannak különféle balzsamok és otthoni hajpuhító technikák (1-2 kanál almaecet, illatos illóolaj és másfél liter víz).

Aromax Szőlőmagolaj

Aromax Szőlőmagolaj
2017. január 9.

Nagyon örülök, hogy véletlenül rátaláltam. A párom használja saját készítésű szakállolajba és nagyon bevált neki. Egyszer úgy jártam, hogy semmi nem vitte le a szempillaspirálomat, így tettem nedves vattapamacsra az olajból. Rögtön leszedte az egész sminkem, és még pirosra sem kellett dörzsölni vele a szemem. Azóta csak ezzel mosom le a sminket: nedves pamacs, 4-5 csepp szőlőmagolaj. SZUPER *-*
Ezen kívül fürdőt is készítek vele hetente egyszer: szőlőmagolaj 5-8 csepp, levendula (vagy borsmenta) 6 csepp, teafa 6 csepp. Belefekszem a vízbe, majd 10-15 perc hajáztatás után Dr Chen Patika Hair Revall samponnal mosom meg a hajam és ugyanúgy ebbe a vízbe öblítem le. Balzsam sem kell utána és tökéletesen selymes, fésülhető lesz a festett hajam szárítás után.

Yves Rocher Hydratation Moisturizing Moisturizing Lotion Aloe Vera Pulp Dry Skin

2017. január 9.

Imádom, imádom, imádom :) Valakinek nem tetszik az illata, de szerintem isteni. Nem ragacsos, gyorsan szívódik. A mostani téli fagyokban is ezt használom naponta többször a kezemen, és nem hagyja kiszáradni. Nemrég készíttettem tetoválást és az első 2 napi zsíros krémezés után ezt használtam rajta csak. A kiszerelése is praktikus, hiszen ha utazásra magammal akarom vinni, csak ráteszem a műanyag 'pöcköt', ami pont azért van hozzá, hogy ne tudjon benyomódni a pumpa.

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj
2016. május 9.

Nagyon szeretem, de még csak egyszer tudtam vásárolni nagyobb akcióban. Használtam, hajra, ugyanis a hajvégeim nagyon ki tudnak száradni. Ezen kívül még a lábamnak tett nagyon jót, azelőtt szinte pergett le róla a száraz bőr. A pontozásnál is csak az ára miatt vontam le 2 pontot, mert sajnos iszonyú drága, és ahhoz képest nagyon picike dobozban van.

Bourjois Sourcil Precision Szemöldökceruza

Bourjois Sourcil Precision Szemöldökceruza
2016. május 9.

Kedvenc! 2 félét is használok felváltva, a másik oriflame-es. Imádom a Bourjois termékeis, bár lehetnének kicsit olcsóbbak, de ennek a ceruzának annyira szép színe van. Pont az az árnyalat van meg, ami a képen is látható. Szőke és világos rézvörös hajjal is tökéletes összhangban van. Imádom, még a munkatársak is meg szokták kérdezni, hogy lehet mindig olyan színű a szemöldököm, mint a hajam :D

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával
2016. május 9.

Nagy kedvenc. Nyáron mindig ezt használom, mert teljesen felfrissít és még az égés utáni foltokat, hámlásokat is leszedi irritáció nélkül. Az illata pedig.. legszívesebben belekóstolnék minden alkalommal :D

Oriflame Pure Skin Radírozó Arclemosó

Oriflame Pure Skin Radírozó Arclemosó
2016. május 9.

Nagyon szeretem, többször újra is rendeltem. Néha kipróbálok más termékeket is, de egyik sem használ annyira, mint ez. Nem szárít, nem lesz zsírosabb sem tőle a bőröm. Csodát nem tesz, de tisztának és frissnek érzem tőle a bőröm.