vamgirl19

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rival de Loop CC Revital Q10 SPF25

Rival de Loop CC Revital Q10 SPF25
2016. február 9.

Sajnálom, de nekem borzasztó tapasztalatom volt vele. Direkt a világos bőrre valót vásároltam, vékonyan egyenletesen vittem fel a bőrömre, de sárgás önbarnító színe lett, mire megszáradt. Nem mellesleg órákig éreztem a büdös szagát. Az 500ft-ot is sajnálom már érte így utólag. Akinek kell, odaadom ingyen :) 2-szer használtam, hátha másodjára szebb lesz, de végül inkább lemostam.

Depilline Gyantacsík testre & bikinivonalra

Depilline Gyantacsík testre & bikinivonalra
2015. október 31.

2 csíkot használtam belőle, de lehet egyszerűen béna vagyok hozzá.
Sajnos nekem nem használt szinte semmit, mert attól fügetlenül, hogy rámragadt a rajta lévő krém, a szőrszálakat otthagyta.
Ezzel szemben ismerősöm lassan 1 éve rendszeresen használja, és neki teljesen jó lábra, karra, hónaljra és bikinovonalra is.
Árban nagyon jó, akciósan jutottam hozzá 599 Ft-ért.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2015. október 31.

Glamour napokon vettem, másképp biztos nem lett volna alkalmam kipróbálni.
Hmm, mit is mondjak.. nem rossz, DE minden használat után törölgetnem kell a felső szemhéjam, mert az ívelt pillák szépen összemaszatolják vele. Nem szárad elég hamar. Az ára miatt vonok le 1 pontot, egyébként egész jó.. de inkább maradok az eddigi jól beváltnál.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
2015. október 31.

Nagyon szuper *-* Soha többé nem veszek más fajtát, csakis ezt.
Eddig ez az első olyan arctisztítóm, ami az alapozótól kezdve a szemhéjtusig mindent leszed, miközben nem csípi szét a szemem. Imádom az illatát is, vattakoronggal használom. Az viszont elengedhetetlen számomra, hogy használata mellett heti 1x leradírozzam a bőröm, és arckezelés után teafaolajjal lemossam. Viszont a pattik kezdenek egész jól elmúlni.
Csak annyi a hátránya, hogy elég húzós az ára, viszont a webshopban mindig vannak akciók, így figyelgetnem kell majd gyakran. Legutóbb is a legdrágább termékre volt 40% kedvezmény.

Yves Rocher Brillance Shine Sampon (régi)

Yves Rocher Brillance Shine Sampon (régi)
2015. október 31.

Glamour napokon vettem, azóta használom is. Az a helyzet, hogy sokan írják, h zsírosítja a hajat, viszont én egyáltalán nem vettem ezt észre, pedig minden másnap mostam a hajam eddig. Most már elég minden 3. nap, és ráadásul a száraz hajvégeken is segített, balzsamot sem használok mellé, csak nagyon ritkán. Nálam ez újravevős termék :)

Yves Rocher Jardins du Monde Fleur de Lotus du Laos

Yves Rocher Jardins du Monde Fleur de Lotus du Laos
2015. október 31.

Nagyon finom illata van, nem tudom megunni. Végre egy olyan tusfürdő, amitől nem szárad ki a bőröm, nem irritálja. Imádom az Yves termékeit.

Alterra Koffeines Sampon (régi)

Alterra Koffeines Sampon (régi)
2015. október 8.

Nagyon tetszett az illata, de hajhullásra nem használt. Viszketett is tőle a fejbőröm, pedig nem szárította annyira a hajam/bőröm, mint a legtöbb gyógynövényes sampon. Nekem ez egy csalódás volt sajnos, és sok macera volt vele, mert minden mosás után készítenem kellett almaecetes/illóolajos vizet a hajam öblítéséhez, hogy mosás után kezelhetővé váljon a hajam.

Avon Solutions Truly Radiant Vip Szinezett Hidratáló Krém SPF20

Avon Solutions Truly Radiant Vip Szinezett Hidratáló Krém SPF20
2015. október 8.

Sajnos nagyon nem vált be, pedig nem egy olcsó termékről van szó. Foltos, pirosas lett tőle az arcom, semmi természetesség. Kb. 3-szor próbáltam meg használni, hátha én voltam a béna, de egyszerűen nem jöttem rá, hogy ez mégis mire jó. Nem vártam tőle csodákat, púder alá szerettem volna, sminkalapnak/hidratálónak használni, de le kellett mosnom, annyira rondán nézett ki a bőrömön, pedig 1 cseppnyit dolgoztam el csak. Akciósan vettem szerencsére pár száz Ft-ért, de még azt is sajnálom rá így utólag..

Oriflame The ONE Illuskin Alapozó

Oriflame The ONE Illuskin Alapozó
2015. október 8.

Imádom. Eddig ez vált be nálam a legjobban. Nem szárítja a bőröm, és nem is teszi zsírosabbá, nem hangsúlyozza ki a miteszereket és a tág pólusokat, mint néhány társa..
Már lassan másfél éve ezt használom, kb 2 rétegben szoktam felvinni, de nyáron elég volt 1 réteg is. Nincs maszk hatása, nem sárgás, szépen eltalálták a színét. Beauty blender hasonmásával szoktam használni, de nagyobb pattiknál kézzel szoktam odapöttyinteni belőle, majd azt elkenegetni és elfedi. Általában ehhez korrektort sem használok, csak ha nagyon karikás a szemem alja... akkor nincs más megoldás :D

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2015. október 8.

Nem rossz, de nálam nagy probléma, hogy nincs belőle színválaszték, 2-ből pedig elég nehéz választani.
A light is annyira sötét, hogy csak nagyon vékonyan tudom felvinni a bőrömre, és vigyáznom kell, nehogy maszk hatású legyen.
Nyáron sajnos nem volt jó, csak rontott a helyzeten, még zsírosabbnak, fénylőbbnek tűnt tőle a bőröm, főleg a homlokom, de most őszre ideális.
Világosabb színben el bírnám képzelni, és esetleg ha nem zsírosítana annyira, mert így nyáron szinte leolvadt az arcomról, és sajnos maradnom kellett az alapozó mellet...