vamgirl19

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Diamond Cellular Sejtmegújító Micellás Arctisztító

Oriflame Diamond Cellular Sejtmegújító Micellás Arctisztító
2015. október 8.

Nagyon sokan írtátok, hogy nem bírjátok az illatát elviselni, de nekem iszonyúan tetszik :) A szememről még müllerben vásárolt 2 bázisú lemosóval szedem le a festéket, de az alapozót és a többit maradéktalanul le lehet vele mosni. Nagyon kényes a bőröm, szinte minden irritálja, de ez bevált. Akciósan vásároltam, de azóta sajnos még nem láttam jó áron. Most a La Roche-Posay arctisztítót szeretném a Glamouros kedvezménnyel megvásárolni (mivel az is kifejezetten érzékeny bőrre van), de biztosan átrakom majd az oriflame-es flakonba :)

DepilLine Gyantacsík Arcra

DepilLine Gyantacsík Arcra
2015. augusztus 1.

Nekem ennek a terméknek a Body & Bikini verziója van meg, de szívesen odaadom bárkinek, mert nem vált be.
Először is azt írják, h kézzel melegítsük fel kicsit, majd szőrnövekedés irányában tegyük fel, aztán ellentétesen kell lehúzni.
Oké, ez ment is, gyantáztam már régebben. DE nem csinált semmit azon kívül, hogy a bőr és a szőr az egész hónaljamon gyantás maradt és 1 szált sem szedett ki. Ezután kipróbáltam a lábamon is, ott se sokkal több sikerrel. Már csak az a szerencse, h a bikinivonalat nem kedtzem el megcsinálni.

Bourjois Bio Détox Organic Perfecting Powder

Bourjois Bio Détox Organic Perfecting Powder
2015. augusztus 1.

2-3 évvel ezelőtt használtam, imádtam. Nem szárította a bőröm, a pattanásokra is jó volt, alapozót sem kellett alá használnom, mert helyettesítette, viszont sehol sem láttam azóta.
Látom, hogy többen is használjátok, szóval ha valaki tudja, hogy esetleg milyen üzletekben lehet kapni, nagyon megköszönném, ha leírná ^^ Láttam, hogy elvileg DM-ben lehet kapni, de Győrben nem találtam ott sem. Jól jönne egy kis segítség.

Tesco Loves Baby Rendkívül Puha, Illatosított Törlőkendő

Tesco Loves Baby Rendkívül Puha, Illatosított Törlőkendő
2015. augusztus 1.

Ez a legjobb, amit valaha próbáltam. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire szeretni fogok Tesco-s terméket. Saját használatra veszem már kb 2 éve mindig ugyanezt, néha a kék csomagolásosat. Ár/érték arányban is ez a legjobb, kb. 300 Ft körül szokott lenni és 64 db-os. Nálam csak annyi a hátrány, hogy kisebb kiszerelést még nem láttam belőle, pedig sokat utazom, és akkor nagyon jól jönne. :)

Facelle Aloe Vera Intim Lemosó

Facelle Aloe Vera Intim Lemosó
2015. augusztus 1.

Nehezen szoktam meg az illatát, de végül megszerettem. Nyugtatja a bőröm annak ellenére is, hogy tartalmaz illatanyagot, nagyon szeretem.
És nem utolsó az ára sem. Néhány drágább társát is kipróbáltam már, de ez volt a legjobb. Ezen kívül csak a Niveát szeretem még, de már egy ideje végül mindig ennél maradok.
Csak annyi negatívuma van, hogy nem pumpás. Sokkal higénikusabb, és könnyebben használható lenne olyan kiszerelésben.

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2015. augusztus 1.

Nekem ez a festék annyira volt jó, hogy puha lett tőle a hajam.. A vörös szín kb. a 3. hajmosásnál szinte teljesen eltűnt belőle, pedig alapjáraton világos a hajam. Ezután még 1-szer próbálkoztam vele, hátha.., de ugyanúgy világosabb lett a hajam minden mosás után. Eddig ez volt a legrosszabb hajfesték, amit valaha próbáltam, pedig nagyon reménykedtem benne, hogy jó lesz, mivel ammóniamentes :S
Azóta szerencsére megtaláltam a nekem valót, ami szintén ammóniamentes, és még a színe is tartós marad. Azóta csak a hajam tövét kell festenem, mert a színe nem kopik.

Fructis Citrus-Detox Sampon

Fructis Citrus-Detox Sampon
2015. augusztus 1.

Nagy kedvenc lett. Bár a zsírosodáson nem sokat segített, de mindig nagyon frissnek éreztem tőle a hajam mosás után legalább 1 teljes napig, ami nálam ritka. Nagyon finom az illata, nem szárítja a hajam akkor sem, ha elfelejtek balzsamot használni utána. Korpásodás ellen nagyon jó, megéri az árát.

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2015. augusztus 1.

Az eddig használt balzsamok közül a legjobb. Elég hamar zsírosodó hajam van, de a felétől kezdve nagyon száraz tud lenni. Nekem ez bevált, az illatát imádom, és mióta tudom, hogy a balzsamokat majdnem hideg vízzel kell leöblíteni, sokkal jobb a hatása, mint amikor elkezdtem használni.
Elég sokáig kitart, mivel csak 1 diónyi nagyságú krémet használok belőle, és csak minden 2. hajmosáshoz. Ha egyenesebb hajat akarok, akkor használom, ha göndört, akkor kihagyom. És az sem utolsó szempont, hogy nincs telenyomva mindenféle vegyszerrel. Próbálok minél kevesebb mű dolgot kenni magamra, így a hajápolásra is odafigyelek. Tökéletes, nekem bevált :)

Rimmel Velvet Matte Körömlakk

Rimmel Velvet Matte Körömlakk
2015. augusztus 1.

Egyszerűen imádom. A színe egyszerűen gyönyörű, imádom a matt hatást és nekem nem fényesedik ki. Szinte krétával lehetne ráírni, annyira matt marad a felülete. Az viszont igaz, hogy nem árt alapot használni alá, illetve fedőréteget, így több napig is bírja. Ha csak önmagában használom, akkor max 2 nap, de nekem más lakkok sem bírták tovább.