Vandenis

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2017. június 28.

Sokat szemezgettem a Colour B4 termékkel a DMben és ma végre a kosaramban landolt. 2 éve a vörös mindenféle árnyalatát kipróbáltam. Eredetileg sötét szőke a hajam , le akartam nevelni, de szörnyen lassan ment, és a barnás hajfestékek is gyorsan lekoptak amivel a vöröset próbáltam eltűtetni. 5 centi lenövés volt, tovább meg vörös, utoljára Loreal Casting fahéj szint kentem fel,a lenövésre is, mert feladtam a harcot :)) De térjek a lényegre, ma kipróbáltam a Colour B4et :) Betartottam mindent, ahogy az utasitásban leirja. 30percet hagytam, melegben, zuhanysapkával. Közben benéztem alá és nem láttam, hogy változna valami. Több percen át mostam és akkor vettem észre, hogy eltűnt belőle a vörös. Sárgásszőke szine lett, a vége picit sötétebb szőke (itt azelőtt is sötétebb volt a szine) . Teljesen válllalható a hajszinem, nyugodtan kimozdulhatok itthonról, még igy is, hamvasitó sampon nélkül, de azért ajánlom ennek beszerzését. Várok pár napot, és aztán befestem az eredti hajszinemhez hasonló szinre. Nekem bevált a termék, az igaz, hogy nagyon büdös, a sampon se szedte ki belőle azt a szörnyű szagot, de sokkal puhább lett tőle a hajam, nem sérült, én megadom neki az 5 csillagot :)

UPDATE: A kommenteket olvasva kicsit tartottam tőle , nem-e sötétedik vissza reggelre, de szerencsére ugyanolyan maradt :) Majd még jelentkezem ha megfestettem :)

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező

Joanna Multi Effect Kimosható Hajszínező
2017. május 29.

Két hajfestés között használtam a rézvöröset vörös festett hajamra. Puhàbb lett a hajam tőle ės szebb lett a színe. Azt hittem a kinövèst is lefedi rézvörösre( sötét szőke az eredeti hajszínem) , de nem..az szörnyen ronda sárgás lett :)) Viszont ha nincs lenövės, tökéletes :)

Wella Wellaton Color Cream Tartós Krémhajfesték

Wella Wellaton Color Cream Tartós Krémhajfesték
2016. március 23.

Ma festettem be a 7/74 es hajfestékkel a hajam, nagyon szép a szine és nem lett száraz mint más hajfestéktől ahogy lenni szokott rögtön a festés után. Még használtam Mokka árnyalatot és azzal is meg voltam elégedve.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás
2016. január 19.

Megpuhítja a száraz hajam de az illatát nehezen viselem, mint valami férfi parfüm...

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Tápláló Balzsam Argánolajjal és Kaméliaolajjal

2015. december 4.

Isteni az illata imádom :D Selymes lesz tôle a hajam :)

Le Petit Marseillais Karitévajas Hajpakolás

Le Petit Marseillais Karitévajas Hajpakolás
2015. november 10.

Egyszer használtam, kellemes méz illata van, fél órát hagytam hajmosás után a nedves hajamon, nagyon megpuhitotta, nem érzem a festett haj jellegzetes tapintását meg vagyok vele elégedve :)

Alverde Anti-Aging Vitamin Nachtcreme Gojibeere

Alverde Anti-Aging Vitamin Nachtcreme Gojibeere
2015. november 10.

Amikor felkenem az arcomra kicsit húzódik, de ez pár perc alatt megszűnik. Első használat után semmi változás, másodiknál semmi...harmadik használat után reggel felkeléskor tükörbe néztem és nagyon meglepett az erdemény. Én soha egy krémnél sem tapasztaltam még nagyobb változást, csak hogy puhább a bőröm, még Vichy Aquaia thermal éjszakai krémnél sem, pedig eddig az volt a leghatásosabb. Kisimultak az apró ráncaim, a szem körüli ráncok is. Nem volt úgy feldagadva reggel a szemem alatt mint amennyire szokott, mivel ott is bekentem. Pár éve megjelent egy mélyebb ráncom az orrom mellett mindig nagyon idegesitett és most annak is csak halvány nyoma lászik, ez már csoda számba megy. Most használtam negyedszer ugyanolyan kisimult arccal ébredtem. Megtaláltam a tökéletes krémet :)

Alverde Hajbalzsam Búzavirág és Búza Kivonattal, Természetes Szőke És Szőkített Hajra

2015. november 9.

Fura illata van, mint valami italnak a Jagermeister jut eszembe róla :) Bár szeretem a jagert, ez az illat fürdés közben nem jön be annyira. Próbáltam növényes hajápólókra át térni tényleg, de rájöttem, hogy amig a hajfesték el nem tűnik a hajamról , ezek a termékek nem felelnek meg neki, mint ez a hajbalzsam sem. Hiába irja, hogy szőkitett hajra is, olyan ezzel a balzsammal és anélkül is mint a seprű, úgyhogy muszáj volt váltanom, a fél dobozt használtam el csak. Ha lenő a hajfesték mindenképp visszatérek hozzá, biztosan megpuhitja az eredeti hajat , egyébként felül ahol 10 cmre levan nőve ott nagyon szép csillógó és puha lett, de a festett hajnak ami nagyon igénybe van véve sajnos kell az a kis szilikon meg miégymás, hogy valahogy kinézzen :/

Cosmetic Plant Narancsbőr Elleni Krém

Cosmetic Plant Narancsbőr Elleni Krém
2015. november 3.

A történetem a következő. Megláttam ezt a DM drogériában, több Cosmetic plant terméket használtam már, szeretem őket, még nem okoztak csalódást. Muszáj szólnom, hogy semiképp se vegyétek meg. Szerencsére nem volt drága de pénzkidobás volt, most is ott áll a szekrényemben nem tudom használni. Egy este lefekvés előtt megmassziroztam vele a combjaim és a fenekem. Elsőre tetszett, milyen jó az állaga, jól lehet vele masszirozni, nem mint egyes narancsbőr elleni krémek amik hamar felszivódnak. Eltelt fél óra és annyira csipte a bőröm, hogy falra tudtam volna mászni. Nem mertem viz alá merészkedni sajnos... aztán égni kezdett nagyon durván, kibirhatatlanul. Éreztem ahogy lökte ki a forróságot, kivolt pirosodva. Belealudtam, szakadt rólam a viz félálomban voltam lázasnak éreztem magam. Muszáj volt elmennem tusolni. Tusolás után megint több mint 1 óra pokol amig égett...éjjel 3kor elaludtam. Óvva intek mindenkit tőle. Én használtam csipős narancsbőr elleni krémet az Elmiplanttól, de az fél órat tartott és elviselhető volt, de ez valami förtelem.

Cosmetic Plant Lemosó Tej Csipkebogyóval

Cosmetic Plant Lemosó Tej Csipkebogyóval
2015. november 3.

Elhasználtam egyet, nekem bejött, olyan selymes lett a bőröm, a sminket is eltávolitotta.