Vandenis

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cosmetic Plant Anti-Acne Lotion With Basil

Cosmetic Plant Anti-Acne Lotion With Basil
2015. november 3.

Imádom ezt a tonikot, az illatát, az érzést, ahogy fesziti a bőröm használat után, ami aztán hamar el is múlik, hatásos, a géllel együtt használom.

Cosmetic Plant Anti Acne Lotion with Sage Oil

Cosmetic Plant Anti Acne Lotion with Sage Oil
2015. november 3.

Azt a bűzös szagot már a kinyitásnál sem birom, de szerencsére hamar elszáll használat után. Csak akkor használom amikor pattanásaim vannak, este ha használom reggelre vissza húzódnak.

Cosmetic Plant Argan Aloe Tonik

Cosmetic Plant Argan Aloe Tonik
2015. november 3.

Nagyon puha lett tőle a bőröm , kellemes érzés volt a használata után, az illata nagyon kellemes gyengéd.

Cosmetic Plant Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Hajra

Cosmetic Plant Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Hajra
2015. november 3.

Használtam sokáig ezt a sampont, korpásodás ellen már a második használat után bevált, teljesen eltűnt a korpásodás ,a hajam sem zsirosodott olyan rohamosan mint azelőtt, csak nagyon kiszáritotta a hajam. Mindenképp jó, vissza fogok térni hozzá, miután lenőtt a több réteg festékkel gyötört része a hajamnak, mert az amúgyis elég száraz és most nem szeretném tovább száritani. Én természetes hajra ajánlom.

Alix Natura Marokkói Argán Olajos Sampon

Alix Natura Marokkói Argán Olajos Sampon
2015. november 3.

2 hete használom, a Balea sensitive samponról tértem át, amitől nem lett sem rosszabb sem jobb, de ettől az argánolajos sampontól sokkal selymesebb lesz.

Wellaton Koleston Hajfesték

Wellaton Koleston Hajfesték
2015. november 3.

A Wellaton Koleston Mokka 7/73-as hajfestéket használtam 1 évig. Nagyon szerettem ezt a barna hajszint. Világos szőke festett hajamra vittem fel és még igy is tartós volt, pedig sok mindent kipróbáltam, kevés hajfesték marad meg a szőke szinen 2-3hétnél tovább.

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi
2015. november 3.

Hajmosás után nedves hajon a hajvégekre használom és szárazon a fél hosszára, ahol az ombre festés miatt igencsak megviselődtek a hajszálaim. Nem zsirosit, hamar felszivódik selymessé varázsolja a hajam,eltűnnek szálló hajszálak , szép fényt kölcsönöz :) Imádom ezt a hajolajat alap termék. 100 ml-es kiszerelést használom, 3-4 hónapig is eltart napi használat során is , megéri az árát!

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2015. november 3.

Imádtam ezt a terméket, nagyon puhává varázsolta a hajam. Használtam a répa kivonatos változatát is, de nem érek el ilyen hatást vele. Sajnos a tejes illatát kifejezetten utálja a párom , amit még hajszáritás után is érez, úgyhogy a mézeset fogom kipróbálni....

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk
2015. november 2.

Puhává teszi a bőröm, használat után egy ideig visszatér a normál bőröm, amilyen régebb volt, aztán ismét zsiros lesz.

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel
2015. november 2.

Nagyon jól hidratál, kellemes az illata is, az állaga kissé tömött, de meg lehet szokni. Meg vagyok vele elégedve, mindig magamnál hordom. Reggelente hamar helyrehozza a kiszáradt ajkaim, amelyek fogszabályozás miatt sokkal jobban kiszáradnak felkeléskor.