Vandenis

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2015. november 2.

Rendszeresen használtam 3 hónapig, puhább lett a bőröm, de amiért megvettem arra nem vált be, a mitteszerek nem tűntek el és kozmetikusnál való arctisztitás után legalább nem is lassitotta a mitteszerek kialakulását.

Avon Passion Dance Parfüm Dezodor

Avon Passion Dance Parfüm Dezodor
2015. november 2.

Szeretem az illatát, és is a gimiben használtam, bár tényleg kissé erős, most úgy gondolom nem egy tini lánynak való illat

Avon Passion Dance EDT

Avon Passion Dance EDT
2015. november 2.

Tini éveimben használtam felváltva a Little Black Dress parfümmel, imádom az illatát és kellemes emlékeket idéz elő, nem reg újra vettem 10 év után :)

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2015. november 2.

Tiniként kezdtem használni, nagy kedvencem volt anno, sokáig nem cseréltem le. A mai napig vissza-vissza térek régi kedvencemhez egy kis nosztalgiára, imádom az illatát :)

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
2015. november 2.

Tus helyett szoktam néha használni, tartós, visszafogottan csillogós, nekem bejön, és nem irritálja a szemeim, mint egyes szemceruzák.

Avon Incandessence Parfüm

Avon Incandessence Parfüm
2015. november 2.

Imádom az illatát ez a kedvenc parfümöm :)

Le Petit Marseillais After-Shampooing Nutrition 1 Perces Hajbalzsam

Le Petit Marseillais After-Shampooing Nutrition 1 Perces Hajbalzsam
2015. november 2.

Kellemes illatú, az állaga olyan tömött, krémes. Megpuhitja a megviselt festett hajam.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2015. november 2.

Fél évig használtam. Mindegy, hogy felkeneme a hajamra, vagy sem ugyanaz a hatás mindenképp. Már azt hittem az én hajamon semmi sem segit, mivel több réteg festék van rajta. Szerencsére rá találtam a Balea termékekre. A Balea Professional Oil Repair hajolaj árban is kb. ennyi 100ml kiszerelésű és látványos hatása van.

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2015. november 2.

Hidratáló krémnek megfelel, puhábbá teszi a bőröm, nem ragacsos, az illata kellemes citromos. Mattitó hatása nálam nem vált be.

Alverde Arclemosó Tonik Tengeri Algával

Alverde Arclemosó Tonik Tengeri Algával
2015. november 2.

Zsiros bőrömre használom , meg vagyok vele elégedve. Használat után 3-4 óra elteltével kezd csak csillogni a bőröm. Ha viszont letörlöm vele az arcom és utána felkenem az Alverde porcelain púdert , több ideig tart a matt hatás.