Vandii

Regisztráció dátuma: 2016. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Inecto Naturals Tropical Coconut Infusion Tusfürdő

Inecto Naturals Tropical Coconut Infusion Tusfürdő
2019. július 30.

A legeslegjobb nyári tusfürdő, brutál illata van én nagyon imádom, minden használat során újra a tengerparton érzem magam!!:)
Az illata is tartós nagyon, Rossmannban ki lehet fogni szinte nevetséges áron, viszont Dm-ben én még nem láttam sajnos:((
11pont!!!*****

Nivea Sunshine Love Tusfürdő

Nivea Sunshine Love Tusfürdő
2019. július 30.

Egyik kedvenc és kötelező tusfürdőm a nyári szezonra, nem szárít egyáltalán, nagyon tartós az illata is.:)

Nivea Smooth Sensation Hydra IQ Testápoló

Nivea Smooth Sensation Hydra IQ Testápoló
2019. július 30.

Legjobb testápoló, amit valaha használtam! Egyik ismerősömtől kaptam tavaly, viszont valamiért alig használtam. Pár hete került ismét a kezembe, nagyon száraz a bőröm és nagyon ritkán szoktam testápolót használni, 1-2 napi fellelkesedés után szinte mindig kimegy a fejemből és ismét száraz lesz a bőröm, viszont ezt használva 2-3 napig gyönyörűen puha és selymes marad, újravevős!! :)

Palmolive Gourmet Coconut Joy Body Butter Wash

Palmolive Gourmet Coconut Joy Body Butter Wash
2019. július 30.

Egyik kedvenc nyári tusfürdőm!!! Nem szárít, tartós az illata is és sokáig elég, kell ennél több? Biztos újra fogom venni, akár télen is:)

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. július 30.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nagyon vártam már, hogy végre én is kipróbáljam ezt a kis csodaszert, de sajnos csalódnom kellett. Hajpakolásként használtam, hajmosás után nedves hajra raktam rá, fél órát majd lemostam, 1 nap sem telt el, és úgy nézett ki a hajam mint 3-4 nap után szokott, nagyon bezsírosodott, pedig rendesen kimostam a hajamból. Az illata viszont nagyon jó, nekem ez az egyetlen pozitív benne, újravenni nem fogom.

Diadermine Micellás Arclemosó Tej Érzékeny Bőrre

Diadermine Micellás Arclemosó Tej Érzékeny Bőrre
2019. április 5.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, télen nagyon kiszárította a többi arclemosó, ezért kerestem érzékeny bőrre való csodaszert, és végül ez mellett döntöttem. Sminket is szépen leviszi, szép puha és hidratált bőrt hagy maga után. Újravevős:)

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2018. november 17.

Nagyon szeretem ezt a kis kezkremet, nalam alap termek telen, gyorsan hidratalja a kiszaradt kezemet, mellesleg az illata is finom.

Palmolive Aroma Sensations Feel Glamorous Peeling Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations Feel Glamorous Peeling Tusfürdő
2018. november 17.

Nagyon szeretem a palmolive tusfurdoket, so relaxed-el felvaltva szoktam hasznalni!!:)

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Tusfürdő
2018. november 17.

Egyik kedvenc tusfurdom, imadom az illatat, sokaig lehet erezni meg furdes utan is, mindig ujraveszem!!5*

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2018. október 23.

Jo kis termek, teszi a dolgat ennyiert nincs vele gond. 1 nappal el lehet tolni a hajmosast, valamint neha eletmento eszkoz is😀 1 eve ujraveszem mindig