vándor

Regisztráció dátuma: 2011. december 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. december 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Naturland Jégzselé Extra

Naturland Jégzselé Extra
2018. augusztus 29.

Nagyon kellemesen hűsíti és felfrissíti a fáradt lábamat, akár sport után, akár csak hosszú nap után. Kellemesen hűsít, én az illatát is kifejezetten szeretem. Ha fáj a lábam, vagy zsibbad ez biztosan helyrehozza.

Ebelin Professional Make Up Artist Stippling Kerek Alapozó Ecset

Ebelin Professional Make Up Artist Stippling Kerek Alapozó Ecset
2018. augusztus 16.

Nagyon megbántam, hogy megvettem ezt az ecsete. Iszonyatosan hullanak a szálai, két hónap használat után is, egyszerűen nemhogy megkönnyítené a készülődést, de lelassítja azt. Totális pénzkidobás.

Nivea Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Micellás Arctisztító Kendő
2018. augusztus 16.

Nagyon gyorsa és alaposan le lehet szedni vele a napi sminket, én nagyon szeretem. Az én bőrömet még soha nem irritálta, bár a kendő egy picit talán lehetne puhább. Az illata nagyon frissítő, nekem tetszik, utazáskor főleg praktikus, biztos, hogy újraveszem.

Essence Time To Wake Up Arcmaszk

Essence Time To Wake Up Arcmaszk
2018. augusztus 16.

Buli utánni, elég meggyötört kinézetű arcra használtam, és nagyon szép munkát végzett. Élénkítette a bőrömet, feszesebbé is tette és utána napokig pihe puha volt az arcom. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2017. október 15.

Nagyon jó krém. Két-három naponta használom, és nagyon puha lesz tőle a bőröm, sokkal egészségesebbnek tűnik, és tartós a hatása. A textúrája egy testes krémre hasonlít, de felkenés után kicsit maszírozgatva, elég hamar beszívódik, és csak a puha és friss bőrérzet marad utána. Már többször újra vettem és még fogom is, mindenkinek ajánlom.

Carefree Aloe Intim Törlőkendő

Carefree Aloe Intim Törlőkendő
2017. augusztus 7.

Nagyon szeretem, jó termék. Elég vastag egy kendő, és jó a nedvessége is, nem száraz, nem csöpög. Többször újravettem már, ezen az áron nagyon megéri.

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2017. június 11.

Kézre használom, de az illata nekem nem jön be, ezért csak akkor veszem elő, ha a körömágyam nagyon ki van száradva, olyankor napi 1-2-szer bekenem vele és szinte azonnal hat. Így elég sokáig is tart, igazi SOS kézkrém nekem, nem marad krémes utána a kezem, könnyen beszívódik, és csak selymes bőrérzetet hagy maga után.

Balea Hibiskusblüte Deo Spray

Balea Hibiskusblüte Deo Spray
2017. június 11.

Számomra ez egy igazi nyári illat, ami meglepően tartós volt, arra számítottam, hogy két óra után már semmit nem fogok érezni, de egy fél napot simán kibír, még hőségben is. Nem mondom, hogy izzadásgátló, de az illata remek és a kellemetlen szagokat is eltünteti. Szerintem ár/érték arányban a Balea dezodorok verhetetlenek.

Essence Camouflage Full Coverage Korrektor

Essence Camouflage Full Coverage Korrektor
2017. április 18.

Szem alatti karikákra vettem, és jól tettem, hogy nem számítottam többre, mert a pattanásokat nem tudja rendesen befedni, valahogy nem ragad eléggé. A szem alatti karikákra viszont egész jól bevált, ha nagyon rossz a helyzet, akkor lehet rétegezni is, nem gyűlik meg a kisebb ráncokban, és nem folyik el, viszont mindenképpen kell a púderes fixálás. Világos bőrűek biztosan megtalálják a nekik megfelelő színt, viszont a sötétebb árnyalatok hiányoznak a palettáról.

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2017. február 7.

Ez előtt nem használtam semmilyen szemhélytust, mindig szemceruza párti voltam, viszont mióta ez megvan mindig ezt használom, azóta rá se nézek a szemceruzára. Szép intenzív fekete színe van, könnyű vele precíz vékony vonalat húzni, és nagyon tartós, volt hogy 24 órát simán kibírt, egy átbulizott éjszakával együtt. Nagyon ajánlom, számomra ez tökéletes.

Update: Nagyjából egy hónapig volt benne festék utána még egy darabig ki tudtam belőle imádkozni némi festéket, ha fejjel lefelé tároltam. Szerintem nagyon hamar elfogyott, ezért -1 csillag.